Opublikowano

Co odpisać na „czego szukasz na Tinderze”?

czego szukasz na tinderze

Jeśli używałeś Tindera dostatecznie długo, z pewnością otrzymałeś pytanie “czego szukasz na Tinderze?”. I to zapewne co najmniej kilka razy. Na początku potrafi ono zaskoczyć. Zwłaszcza, że sam możesz nie być pewien co cię sprowadza na Tindera i dajesz sobie czas na określenie swoich powodów. Jednak mimo to, coś odpisać trzeba. Zwłaszcza, że pytanie “co robisz na Tinderze?” jest dość często zadawane przez kobiety podczas korzystania z tej aplikacji. Warto więc przygotować sobie jakąś odpowiedź

Dlaczego kobiety zadają pytanie “czego szukasz na Tinderze”?

Zacznijmy od tego, że zadawanie pytania “co cię sprowadza na Tindera?” nie ma większego sensu. Dlaczego? Bo żadna odpowiedź nie ma tak naprawdę realnego znaczenia, dopóki się nie spotkacie na żywo i zobaczycie, czy jest między wami chemia.

Z czego więc wynika dość częste pytanie ze strony kobiet na temat tego, co robisz na Tinderze? Powody mogą być różne. Czasem wynika to z braku pewności siebie u danej dziewczyny i przejawia się to wieloma pytaniami, między innymi właśnie “czego szukasz na Tinderze?”. Ma to miejsce szczególnie często u kobiet, które nigdy wcześniej nie korzystały z aplikacji randkowych i są na nich pierwszy raz. Innym razem wręcz przeciwnie. Gdy natrafisz na kobietę o dominującym typie charakteru, taką która w swoich wcześniejszych związkach zwykle nosiła spodnie, również możesz spodziewać się tytułowego pytania. Tylko, że tym razem to pytanie będzie wynikało właśnie z dominującego charakteru, a nie braku pewności siebie.

Jednak, szczerze mówiąc, powody zadania tego pytania nie są tak istotne, jak to, jakiej odpowiedzi udzielić. Jak więc dobrze rozegrać kwestię odpowiedzi na “czego szukasz na Tinderze”?

Czego nie odpowiadać na pytanie “co cię sprowadza na Tindera”?

Zacznijmy od tego, czego nie odpisywać na tytułowe pytanie. Na pewno nie pisz, że szukasz seksu bez zobowiązań. Nawet jeśli faktycznie po to założyłeś profil. Zgadza się, na aplikacjach randkowych jest dużo kobiet, które również szukają szybkiego seksu. Ale uwaga – jeśli trafisz na taką kobietę i na pytanie ”czego szukasz na Tinderze?” odpiszesz jej, że niezobowiązującej przygody, to najprawdopodobniej nie uda ci się z nią umówić na randkę. Dlaczego? Bo kobiety od nastoletniego wieku są uczone przez społeczeństwo i kulturę, że nie powinny być łatwe. Wolą więc, żeby takie rzeczy stały się bardziej “przypadkiem”, niż granie w otwarte karty. Nawet kobieta, która szuka niezobowiązującej relacji, z reguły nie chce zaczynać znajomości od rozmowy na Tinderze z gościem, który pisze wprost, że szuka seksu. Raczej woli scenariusz, w którym może powiedzieć, że uległa twojemu czarowi i tak jakoś wyszło, że poszliście na pierwszej randce do łóżka.

Nie odpisuj również, że szukasz poważnego związku. To zabije całą twoją tajemniczość, którą masz zawsze na początku znajomości i nie będziesz już żadną zagadką. A tajemniczość jest atrakcyjna. Niszcząc ją, niszczysz swoją atrakcyjność w oczach kobiety. A dodatkowo z automatu otrzymasz łatkę “grzecznego chłopca” i skończy się chodzeniem na nieskończoną ilość randek i to bez żadnego fizycznego kontaktu między wami. No, może poza złapaniem za rękę na szóstej randce. Bo jeśli kobieta będzie z góry wiedziała, że szukasz czegoś poważnego, to uzna, że możesz poczekać. Nie brzmi zachęcająco? Nie dziwię się. Nawet, jeśli docelowo szukasz poważnej relacji, to lepiej nie określaj się z tym zbyt wcześnie.

Oczywiście unikaj również odpowiedzi w stylu “założyłem konto z nudów”, albo “w sumie to nie wiem”. Takie postawienie sprawy z pewnością zniechęci do ciebie twoją parę i może skończyć się na przykład ghostingiem. A szkoda niszczyć swoją efektywność na Tinderze w tak błahy sposób. W takim razie co najlepiej odpowiedzieć?

czego szukasz na tinderze

Co odpisać na “czego szukasz na Tinderze”?

Kluczem do sukcesu w odpowiedzi na “co cię sprowadza na Tindera” jest bycie nieco tajemniczym. W taki sposób, żeby zostawić sobie pole na różne możliwości. Co zresztą jest najuczciwszym podejściem. Skąd mężczyzna może wiedzieć w jaki typ relacji chciałby wejść z daną kobietą, skoro nawet się z nią nie zobaczył? Może chciałby jej zaproponować związek FWB, może coś poważniejszego, a może nic w przypadku braku chemii na randce? Żeby to wiedzieć, najpierw trzeba się poznać twarzą w twarz. Nie da się takich kwestii określić tylko na podstawie rozmowy na aplikacji randkowej. Na to potrzeba czasu.

Przykładem dobrej odpowiedzi może być:

Nie jestem jeszcze pewny, chcę kogoś poznać i zobaczyć jak się wszystko potoczy.

Krótko i na temat, a jednocześnie spełnia warunki prawidłowej odpowiedzi na to co cię sprowadza na Tindera – nie deklarujesz niczego zbyt wcześnie i pozostawiasz sobie otwarte opcje.

Inny dobry przykład to:

Jestem otwarty na różne możliwości. A Ty czego tutaj szukasz?

Równie dobra odpowiedź co poprzednia. A może jeszcze lepsza, bo odbijasz piłeczkę poprzez zadanie kobiecie tego samego pytania i w ten sposób to ty przejmujesz kontrolę nad biegiem konwersacji.

“Czego szukasz na Tinderze?” - podsumowanie

Jeśli zamierzasz korzystać z Tindera, z pewnością jeszcze nieraz otrzymasz tytułowe pytanie. Udzielając na nie odpowiedzi pamiętaj, żeby nie pisać w taki sposób, w jaki wydaje ci się, że kobieta oczekuje. Niektórzy faceci na siłę piszą, że szukają stałego związku, mimo że tak nie jest. Robią to tylko dlatego, bo myślą, że w ten sposób przypodobają się danej dziewczynie. Nie warto również niczego deklarować, gdy jeszcze się nie poznaliście. Najlepszą strategią jest udzielenie prawdziwej odpowiedzi, ale w taki sposób, żeby pozostać nieco tajemniczym i zostawić sobie furtkę na różne możliwości.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak bez problemu umawiać się z kobietami przez aplikacje randkowe, zachęcam Cię do zapoznania się z moim Poradnikiem Podrywania Przez Tindera.