Opublikowano

Co robić z dziewczyną? 20 ciekawych pomysłów.

co robić z dziewczyną

Masz trochę wolnego czasu i zastanawiasz się co robić z dziewczyną? Być może chcesz przełamać rutynę i zrobić wspólnie coś czego jeszcze nie próbowaliście? Jeśli tak, to bardzo dobrze, kobiety lubią, gdy mężczyzna wychodzi z inicjatywą na spędzenie wolnego czasu. Czytając ten artykuł poznasz pomysły na to co można robić z dziewczyną w domu, co robić z dziewczyną wieczorem, co robić z dziewczyną na dworze, gdzie pójść z dziewczyną i inne.

Co robić z dziewczyną?

Poniżej znajdziesz 20 pomysłów na to co można robić z dziewczyną w wolnym czasie.

1. Ugotujcie coś razem

Wspólne gotowanie to bardzo przyjemne spędzanie czasu z dziewczyną. Możecie wtedy porozmawiać, pośmiać się, czegoś się od siebie nawzajem nauczyć. A poza tym wspólne gotowanie ma w sobie pewną intymność i może być wstępem do bardzo przyjemnego wieczoru.

2. Pójdźcie do escape roomu.

W jaki sposób możesz pokazać dziewczynie swoje umiejętności analitycznego myślenia, wychodzenia z trudnych sytuacji i szybkiego rozwiązywania problemów pod presją czasu? Nie, nie zabieraj jej na rozmowę kwalifikacyjną, mam coś lepszego – pójdźcie do escape roomu.

Zarezerwuj pokój zagadek w waszym mieście i wspólnie rozwiążcie łamigłówki w wybranym przez was scenariuszu. Jest to świetny pomysł na przeżycie wspólnej przygody z dreszczykiem emocji, której długo nie zapomnicie.

3. Wybierzcie się na spływ kajakiem

Spływ kajakiem to świetny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu we dwoje na łonie natury. Przy każdej większej rzece znajdziesz wypożyczalnie kajaków. Wybierz atrakcyjną lokalizację poza miastem, zabierz swoją dziewczynę i pojedźcie spędzić relaksujący czas podczas spływu, podziwiając przyrodę wokół.

co robić z dziewczyną

4. Obejrzyjcie coś razem

Czas spędzony we dwoje nie musi być wcale aktywny. Czasem trzeba zwolnić i najzwyczajniej w świecie poleniuchować. Jednym ze sposobów na to może być obejrzenie czegoś wspólnie. Choćby któregoś z popularnych seriali. Z pewnością znajdziecie coś, co będzie się podobało wam obojgu.

5. Zagrajcie w planszówkę

Gry planszowe od dobrych kilku lat przeżywają prawdziwy renesans. Możecie w nie pograć przykładowo w długie zimowe wieczory. Nie musi to być oklepany chińczyk, czy eurobiznes. Gier jest tyle, że z pewnością znajdziecie nowsze planszówki, które was zainteresują.

co robić z dziewczyną

6. Pójdźcie na strzelnicę

Kto powiedział, że strzelaniem z broni muszą interesować się sami faceci? Strzelectwo to doskonała forma rozrywki dla wszystkich. Znajdź strzelnicę blisko waszego miejsca zamieszkania i pójdźcie postrzelać do celu pod okiem instruktorów. Kto wie, może będzie to początek nowego hobby?

7. Pojeźdźijcie na łyżwach

Jeśli jest zima, to dobrym pomysłem jest pójść na łyżwy. To jedna z tych przyjemnych rzeczy, które większość z nas robi zbyt rzadko. Szkoda więc marnować jedyną porę roku, gdy lodowiska są otwarte. Dodatkowo, jeśli któreś z was nie umie jeździć na łyżwach, to może się nauczyć. Dobra zabawa i dużo śmiechu gwarantowane.

co robić z dziewczyną

8. Wybierzcie się na rowery

Stary dobry rower jest zawsze dobrym pomysłem na spędzenie wolnego czasu. Dlaczego więc miałbyś nie pojechać na wycieczkę rowerową ze swoją dziewczyną? Jest to super sposób na zrelaksowanie się po ciężkim tygodniu nauki, bądź pracy i odetchnięcie świeżym powietrzem.

9. Pozwiedzajcie coś w okolicy

Zaplanujcie sobie wolnych kilka godzin i wybierzcie się pozwiedzać coś ciekawego w okolicy. Miasto, park krajobrazowy, pałac, zamek… Do wyboru, do koloru, atrakcyjnych miejsc nie powinno zabraknąć. A, jak to mówią, najciemniej pod latarnią i właśnie w niedalekiej odległości mogą kryć się prawdziwe perełki.

10. Zróbcie sobie piknik

Jeśli pogoda dopisuje, możecie urządzić sobie piknik. Nie musicie wcale wyjeżdżać za miasto, można go zrobić w parku. Przygotujcie jedzenie, coś do picia, weźcie koc i do dzieła.

co robić z dziewczyną

11. Pójdźcie na degustację win

W każdym większym mieście można znaleźć lokale, które oferują degustację win. Oczywiście ten pomysł nie należy do najtańszych, ale raz na jakiś czas trzeba sobie pozwolić na odrobinę fantazji. A atmosfera i poznane smaki z pewnością na długo pozostaną w waszej pamięci.

12. Pójdźcie do muzeum

Kiedy ostatni raz byłeś w muzeum? Być może minęło sporo czasu. W takim wypadku warto rozejrzeć się za czymś ciekawym i zabrać tam swoją dziewczynę. Muzea wcale nie muszą być nudne. Wręcz przeciwnie, niektóre potrafią być bardzo ciekawe. A przy okazji można dowiedzieć się czegoś nowego.

13. Pójdźcie na festiwal food trucków

Food trucki stały się w ostatnim czasie tak popularne, że ich właściciele regularnie organizują festiwale kulinarne. Możecie więc poszukać takiego wydarzenia w waszej okolicy. Będzie to doskonała okazja na spróbowanie kuchni z całego świata i poznanie nowych smaków.

14. Pójdźcie na kręgle

Gra w kręgle to dobry sposób na spędzenie wieczoru nie tylko z dziewczyną, ale i znajomymi. Umówcie się ze swoją ekipą, wynajmijcie tor całą paczką i zobaczcie komu gra idzie najlepiej.

15. Potańczcie

Która kobieta nie lubi tańczyć? Chyba się jeszcze taka nie urodziła. Żeby potańczyć, nie musicie wcale nigdzie wychodzić, możecie to zrobić w domu. Odpal więc dobrą do tego playlistę i weź w obroty swoją dziewczynę.

16. Pójdźcie oglądać gwiazdy

A może chcesz zrobić coś romantycznego? Jeśli tak, czemu by nie pójść oglądać gwiazdy? Poczekaj na bezchmurną noc, weźcie koc i pójdźcie gdzieś, gdzie nie ma zbyt wielu świateł, najlepiej poza miasto.

co robić z dziewczyną

17. Pojedźcie gdzieś na weekend

Po ciężkim tygodniu nauki lub pracy trzeba się w końcu zresetować. Można to zrobić poprzez wyrwanie się ze swojego miasta i pojechanie gdzieś na weekend. Morze, góry, jeziora, zabytkowe miasta – jest w czym wybierać. Wybierz więc jakąś miejscówkę, zarezerwuj nocleg i spędź miło czas ze swoją dziewczyną.

18. Zróbcie imprezę

Razem z dziewczyną możecie zorganizować imprezę. Przygotujcie jedzenie, muzykę i zaproście waszych znajomych. Będzie to dobra okazja do odświeżenia kontaktów, poznania nowych ludzi i przede wszystkim do dobrej zabawy.

19. Pójdźcie na akcję sprzątania świata

Nie jest to pomysł na jedną z pierwszych randek, ale jeśli znacie się już dłużej możecie pójść na akcję sprzątania świata w waszym mieście. Jest to bardzo dobre połączenie spędzenia czasu na wolnym powietrzu ze zrobieniem czegoś pożytecznego.

20. Sprawdź lokalne wydarzenia

Poszukaj w internecie co ciekawego dzieje się w twojej okolicy. Możliwości jest dużo – może to być koncert, nocne zwiedzanie muzeów, czy parada zabytkowych pojazdów. Najważniejsze żeby wydarzenie przypadło do gustu wam obojgu.

Co robić z dziewczyną - podsumowanie

Na koniec pamiętaj – jeśli podobasz się swojej dziewczynie, to nie ważne co będziecie robić. Oddana dziewczyna będzie po prostu szczęśliwa, że może z tobą spędzić czas.