Opublikowano

Co to skrót ONS Tinder? ONS, FWB – co lepsze dla faceta?

tinder ons

Korzystając z Tindera lub innych aplikacji randkowych, z pewnością prędzej czy później natkniesz się na skrót ONS. Co oznacza ten typ relacji oraz czym się różni ONS od FWB? Jak doprowadzić do ONS Tinder i co zrobić, żeby było to przyjemne doświadczenie, po którym nie będziesz mieć żadnych przykrych konsekwencji? A także dlaczego dla większości facetów korzystniejsze niż ONS jest FWB? Omówimy sobie to w tym artykule.

Co to skrót ONS Tinder?

Co oznacza skrót ONS? Jest to jednorazowe pójście do łóżka dwójki ludzi, po którym już więcej się nie spotykają. Skrót ONS, czyli One Night Stand, można często spotkać w opisach kobiet na Tinderze, najczęściej jednak z zaprzeczeniem, czyli No ONS.

Czasem obie osoby od początku wiedzą, że ich znajomość skończy się na jednym razie, jednak bywa i tak, że któraś strona jest zawiedziona, że skończyło się tylko na ONS. Jeśli obecnie szukasz dziewczyny, albo masz w planach się za to zabrać, musisz być świadomy tego, że niektóre relacje okażą się tylko spotkaniem na jedną noc. Często wbrew twojej woli. Bywa i tak, że zostaniesz po seksie przez kobietę zghostowany.

ONS FWB - czym się to różni?

Czym się różni ONS od FWB? Obie relacje nie są poważnymi związkami. Jednak FWB, czyli Friends with Benefits, jest bardziej długotrwałe. Ze swoją FWB spotykasz się przede wszystkim na seks, ale w przeciwieństwie do One Night Stand, nie kończy się na jednym razie. Wasza relacja może trwać miesiące, a nawet i lata.

Dlatego uważam, że dla mężczyzn relacja FWB jest zdecydowanie lepsza niż ONS. W końcu zaciągnięcie kobiety do łóżka wymaga trochę pracy – trzeba założyć profil na Tinderze lub wyjść gdzieś na miasto, zagadywać kobiety, poświęcić czas na randki… Dodatkowo nie każdą dziewczynę, z którą się umówisz, zaciągniesz do łóżka. Czasem też na randce sam stwierdzisz, że nie chcesz kontynuować znajomości. Po co więc kończyć na ONS po całym tym wysiłku? Skoro się udało, poznałeś fajną dziewczynę, to lepiej, żeby było z tego FWB, niż ONS.

Cisza po seksie, czyli dlaczego skończyło się na ONS?

Jeśli lubisz relacje ONS, brak chęci ze strony dziewczyny do dalszego spotykania się nie powinien być dla ciebie problemem. Ale w przypadku, gdy zależy ci na tym, żeby relacja trwała dłużej, choćby w ramach związku FWB, to ONS może być rozczarowaniem.

Dlaczego część twoich relacji, zamiast być czymś bardziej długotrwałym, może zakończyć się na ONS? Najczęstsze powody to:

 • podczas seksu zrobiłeś coś, co jej się nie spodobało. Jedna z częstszych przyczyn. Może jesteś niedoświadczony i brak ci umiejętności, może wszystko trwało trzydzieści sekund, a może byłeś samolubny i nie postarałeś się, żeby dziewczynie też było przyjemnie. Trudno określić, powody mogą być różne,

 • nie jesteś jedyną osobą, z którą się spotyka. Może ma chłopaka i go zdradza, albo tych facetów jest więcej i zwyczajnie woli spotykać się z nimi. Nic na to nie poradzisz, po prostu umawiaj się z innymi kobietami,

 • po seksie okazałeś się desperatem. Być może jeszcze tego samego dnia zacząłeś zasypywać dziewczynę wiadomościami, pisząc jej jaka jest piękna i nie możesz się doczekać, aż ją znowu zobaczysz. Takie zachowanie zdecydowanie nie jest atrakcyjne i może sprawić, że kobieta nie będzie chciała się z tobą spotykać,

 • szybko poszliście do łóżka. Co nie jest niczym złym i pozytywnie świadczy o twoich umiejętnościach podrywu. Jednak u części kobiet spowoduje to wyrzuty sumienia. W takim przypadku, gdy odezwiesz się, żeby umówić się na kolejne spotkanie, zapewne nie otrzymasz nawet odpowiedzi. 

tinder ons

ONS Tinder - zasady, które warto przestrzegać

Jeśli zdecydujesz, że chcesz spróbować jak to jest mieć ONS, warto pamiętać o kilku zasadach. Pozwoli ci to na to, żeby ONS okazało się przyjemnym doświadczeniem, po którym nie będziesz miał żadnych problemów.

Zasady ONS, które warto przestrzegać to:

 • miej przy sobie prezerwatywy – wydaje się, że sprawa jest oczywista, a jednak wciąż słyszymy o wpadkach. Wiele z tych wpadek, to po prostu nie użycie żadnego zabezpieczenia. Dlatego, chodząc na randki, miej je zawsze przy sobie. A dodatkowo prezerwatywy skutecznie chronią przed chorobami wenerycznymi,

 • bądź trzeźwy – dla wielu nie jest to tak oczywiste, ale moim zdaniem jest to równie ważne co zabezpieczenie. Oczywiście wypicie lampki wina, czy jednego piwa nie powinno stanowić problemu. Ale już większe ilości alkoholu mogą sprawić, że zaczniesz zachowywać się nieracjonalnie i np. zapomnisz o założeniu prezerwatywy,

 • nie rób tego z nikim, kogo znasz. Jeśli chcesz uniknąć krzywych akcji, czy niezręcznych sytuacji, nie rób ONS z żadną znajomą kobietą. Wszelkie koleżanki ze studiów, czy pracy odpadają. Zdecydowanie lepiej umówić się z obcą dziewczyną,

 • podczas gry wstępnej zamiast schodzić na dół, użyj palców – nie wiesz z kim spotyka się ta dziewczyna, ani jak często. Może ONS Tinder to dla niej częsta sytuacja. Może podczas poprzednich ONS nie zachowywała się rozważnie i pozwalała na seks bez zabezpieczenia. Żeby uniknąć problemów, nie schodź na dół,

 • posprzątaj w domu – zazwyczaj to facet zaprasza dziewczynę na pierwszy raz do siebie, nie na odwrót. Kobiety nie czują się pewnie, zapraszając obcego mężczyznę do domu. Dlatego postaraj się o to, żeby w twoim mieszkaniu było schludnie i przyjemnie,

 • zadbaj o logistykę – jedną z ważniejszych spraw, jeśli chcesz sprawnie doprowadzić do ONS jest dobra logistyka. W tym celu jeszcze przed randką zaplanuj gdzie pójdziecie oraz jak stamtąd dojedziecie do twojego mieszkania. Dodatkowo jeśli mieszkasz ze współlokatorem w jednym pokoju, umów się z nim tak, żeby tego wieczora nie było go w mieszkaniu.

tinder ons

Jak mieć ONS na Tinderze?

Jeśli chcesz doprowadzić do ONS na Tinderze musisz przestrzegać kilku reguł. Przede wszystkim powinieneś działać szybko i konkretnie. Wszelkie rozmowy ciągnące się przez kilka dni odpadają. Pisaniem pożądania nie zbudujesz, musisz dążyć do jak najszybszego spotkania i na nim zbudować napięcie.

Jak doprowadzić do ONS na Tinderze?

 • twój profil nie może być zbyt grzeczny – wrzuć zdjęcie jak uprawiasz jakiś sport. Jeśli masz wysportowaną sylwetkę, umieść zdjęcie bez koszulki. Oczywiście nie sprzed lustra, tylko coś bardziej naturalnego, np. na plaży. 

 • unikaj długich rozmów – czas działa na twoją niekorzyść, dlatego nie przeciągaj rozmowy i szybko proponuj spotkanie,

 • celuj w młodsze dziewczyny – są one bardziej chętne na niezobowiązujące relacje. U kobiet lista wymagań wobec mężczyzn rośnie z każdym rokiem. Dlatego uderzaj do dziewczyn w wieku 18-23 lata. Jeśli jesteś starszy i to dla ciebie zbyt duża różnica wieku, pisz do takich przed 30. rokiem życia,

 • zaproś ją do baru na drinka – jeśli chcesz doprowadzić do ONS na Tinderze, to nie możesz zapraszać kobiety na randkę w stylu kino i kolacja. Spotkanie w takich okolicznościach nie jest dobre, jeśli chcesz szybko zaciągnąć dziewczynę do łóżka,

 • na randce inicjuj kontakt fizyczny – dotyk buduje napięcie seksualne i pomaga w doprowadzeniu do ONS z Tindera. Więcej na temat tego jak zachować się na randce napisałem w tym artykule.

Jeśli chcesz wiedzieć jak bez problemu umawiać się z kobietami przez aplikacje randkowe, zachęcam Cię do zapoznania się z moim Poradnikiem Podrywania Przez Tindera.

Skrót ONS Tinder - podsumowanie

To wszystko, co chciałem przekazać w temacie ONS Tinder. Taki rodzaj relacji z pewnością może być dobrą zabawą, jednak pamiętaj, żeby przestrzegać wyżej wymienionych zasad bezpiecznego ONS. Dzięki nim unikniesz możliwych kłopotów. Natomiast jeśli chciałbyś dowiedzieć się, co robić, żeby z łatwością umawiać się z kobietami przez aplikacje randkowe, polecam Ci mój Poradnik.