Opublikowano Dodaj komentarz

Co zrobić gdy dziewczyna odwołuje spotkanie?

dziewczyna odwołuje spotkanie w ostatniej chwili

Każdy mężczyzna, który zabiera się za poszukiwanie dziewczyny i chodzi na randki, musi liczyć się z pewnym irytującym zjawiskiem. Kobiety dość często odwołują spotkania. Bywa nawet i tak, że dziewczyna odwołuje spotkanie w ostatniej chwili, gdy już zbierasz się do wyjścia. Jak możesz na to zareagować? Co zrobić gdy dziewczyna odwołuje pierwsze spotkanie? Czy warto próbować przełożyć randkę, czy może lepiej dać sobie z nią spokój i skupić się na innych kobietach? Oraz przede wszystkim: jak postępować, żeby mieć jak najmniej odwołanych randek? Zaraz sobie to omówimy.

Dziewczyna odwołuje pierwsze spotkanie

Zacznijmy od stwierdzenia faktu. To kobiety zdecydowanie częściej odwołują randki niż mężczyźni. Nie piszę tych słów ze złością, czy jakąś urazą, ale tak po prostu jest. Jeśli jesteś w trakcie szukania dziewczyny, albo masz zamiar się za to zabrać, musisz zdawać sobie z tego sprawę i traktować jako naturalną część procesu randkowania.

Tyczy się to zwłaszcza pierwszych randek. Sporo z nich nie dojdzie do skutku w pierwotnym terminie właśnie, przez to, że kobieta ją odwoła. Możesz spokojnie założyć, że około 30% z nich ostatecznie zostanie odwołana przez kobietę, z którą się umówiłeś (ale dalej możesz spróbować umówić się na inny termin, o czym w dalszej części). Są też jednak mężczyźni, którzy mają znacznie więcej odwołanych randek. Zazwyczaj jednak oni robią coś źle i swoim zachowaniem odstraszają, bądź zniechęcają do siebie kobiety.

Generalnie, patrząc po tym jakie kobiety odwołują pierwsze spotkania, można zauważyć pewną zależność. Pierwsza jest taka, że im dziewczyna młodsza, tym większe szanse, że odwoła randkę. Z reguły młodsze kobiety są gorzej zorganizowane i trudniej im przychodzi dotrzymywanie terminów. Druga zależność, to im kobieta bardziej atrakcyjna, tym częściej będzie odwoływać randki. Są oczywiście wyjątki od tej reguły, ale podczas randkowania można zauważyć taką zależność.

Co zrobić gdy dziewczyna odwołuje spotkanie?

Jak reagować na odwołanie spotkania? Zacznijmy od tego jak nie reagować. Najgorszą rzeczą jaką możesz zrobić, gdy dziewczyna odwołuje randkę, jest pokazanie, że w jakiś sposób cię to zdenerwowało, czy przejęło. Na pewno nie reaguj agresją, ani moralnymi wykładami, jak to dziewczyna nie szanuje twojego czasu i że to brak kultury. Taka reakcja, mimo że możesz mieć rację, sprawi, że na pewno się już nie spotkacie.

Lepiej spróbować umówić się na inny termin. Ze znaczną częścią dziewczyn, które odwołują randkę, da się spotkać w inny dzień. Dlatego podejdź do tego na luzie i zacznij od napisania, że nie ma problemu. Czasem dziewczyna, odwołując spotkanie, sama zaproponuje inny termin. Wówczas możesz być pewny, że chce się z tobą spotkać. W takiej sytuacji po prostu dogadaj z nią spotkanie na inny dzień.

Jednak część kobiet, gdy odwołuje randkę, nie podaje alternatywnego terminu. Ale niekoniecznie oznacza to, że nie chce się spotkać. Może po prostu uważać, że na początku znajomości inicjatywa powinna być po stronie faceta. Po napisaniu, że nie ma problemu, daj jej propozycję spotkania się kiedy indziej. Oczywiście nie zadawaj ogólnych pytań w stylu “czy chciałaby się kiedyś spotkać”, tylko bądź konkretny i podaj jej dokładny dzień i godzinę. Jeśli się zgodzi, brawo, nie zmarnowałeś okazji na poznanie fajnej dziewczyny i jesteś skuteczniejszy niż większość facetów na aplikacjach randkowych.

Jednak niektóre dziewczyny, które odwołują randkę, nie będą się chciały spotkać. Gdy zaproponujesz spotkanie się innego dnia, odmówią, albo podadzą jakąś wymówkę. Zazwyczaj oznacza to, że dana dziewczyna poznała jakiegoś faceta i liczy, że będzie z tego coś poważniejszego. Jeśli tak, to nic nie szkodzi, skup się po prostu na innych kobietach.

A co w przypadku, gdy dziewczyna odwołuje spotkanie, umawiacie się na inny termin, a ona znowu je odwołuje? W takiej sytuacji nie ma co zawracać sobie nią głowy. Jedno odwołanie może się każdemu przytrafić, ale dwa to już oznaka dużego nieogranięcia. Nie marnuj na nią czasu i umawiaj się z innymi kobietami. Z atrakcyjnym profilem nie powinno to być trudne.

dziewczyna odwołuje spotkanie

Co robić, żeby mieć mniej odwołanych randek?

Odwołana randka to strata czasu, który włożyłeś w umówienie się na nią. Potrafi to również namieszać w twoim planie dnia. Najlepiej więc, żeby tych odwołań mieć jak najmniej. Oczywiście nie da się mieć zero odwołanych randek. Ale można podjąć działania, które sprawią, że kobiety będą z tobą odwoływać spotkania znacznie rzadziej, niż z innymi mężczyznami.

Co można zrobić, żeby mieć jak najmniej odwołanych randek?

1. Po umówieniu się na randkę, zaproponuj dziewczynie przejście na inny środek komunikacji.

Gdy już umówicie się na randkę,
zaproponuj dziewczynie przejście na Instagrama / Messengera Facebooka lub wymień się z nią numerem telefonu i przejdź na SMSy. Wszystko, byle nie pozostanie na aplikacji randkowej. Dziewczynie łatwiej odwołuje się spotkanie z mężczyzną, który jest dla niej kompletnie obcy. Jednak, jeśli przejdziecie z Tindera na inny środek komunikacji, da jej to poczucie, jakby cię już trochę znała. W przeciwieństwie do reszty facetów, już nie będziesz tylko gościem z Tindera. W ten sposób maleje szansa, że dziewczyna odwoła z tobą spotkanie.

Pamiętaj tylko, żeby zaproponować inny komunikator dopiero w momencie, gdy już będziecie umówieni na randkę. Z jakiegoś powodu zaproponowanie alternatywnego komunikatora, czy wymiany numerami telefonów, gdy randka nie jest jeszcze ustalona, zapala w głowach kobiet czerwoną lampkę i zwykle odmawiają. Gdy jednak spotkanie jest już dogadane, praktycznie nie ma z tym problemu.

Oczywiście, gdy już będziecie mieli swoje social media, czy numery telefonów, nie używaj więcej aplikacji randkowej do rozmowy z tą dziewczyną.

2. Po przejściu na inny komunikator wymień z dziewczyną kilka wiadomości

Ten punkt ma na celu to samo, co punkt pierwszy. Czyli wzbudzenie w dziewczynie uczucia, że nie jesteś kompletnie obcy. W tym celu, gdy już połączycie się na innym komunikatorze, porozmawiaj chwilę z dziewczyną. Zwróć tylko uwagę, żeby rozmowa była krótka. Kilka wymian wiadomości wystarczy. Zbyt długa rozmowa zniszczy tajemnice i tym samym zabije atrakcyjność.

3. Nie umawiaj się później, niż tydzień wprzód.

Postaraj się, żeby termin randki był jak najszybszy
, najlepiej dwa-trzy dni później. Im dalszy termin randki, tym większa szansa, że kobieta się rozmyśli i ją odwoła. Gdy jesteście umówieni za więcej niż tydzień, jest większa prawdopodobieństwo na to, że dziewczyna odwoła spotkanie, niż że faktycznie się spotkacie.

Zdaję sobie sprawę, że nie zawsze jest to możliwe i czasem będziesz musiał umówić się na więce niż siedem dni wprzód. Trudno, zdarza się. W takim wypadku musisz po prostu liczyć się z tym, że jest bardzo prawdopodobne, że kobieta odwoła randkę.

4. Umawiaj się z kobietami, które mieszkają blisko ciebie.

W miarę możliwości
umawiaj się z kobietami, które są blisko ciebie, najlepiej w twojej miejscowości. Dziewczynom łatwiej odwołuje się spotkanie, jeśli mieszkasz na przykład 80 kilometrów dalej, niż gdy widzi, że jesteś z tego samego miasta. Dlatego, żeby mieć jak najmniej odwołanych randek, zacznij od kobiet w swojej okolicy.

Oczywiście wiem, że jeśli mieszkasz w małym mieście, może być to trudne. Ale nawet w takim wypadku możesz zacząć od pisania z dziewczynami, które mieszkają w promieniu 30-40 kilometrów. A dopiero później zagadywać do dziewczyn, które znajdują się dalej

Dziewczyna odwołuje spotkanie - podsumowanie

Jak widzisz, mimo że na aplikacjach randkowych często mamy do czynienia z sytuacją, że dziewczyna odwołuje spotkanie, to zmniejszenie liczby odwołań nie jest trudne. Dodatkowo, teraz powinieneś już wiedzieć co zrobić, gdy dziewczyna odwołuje spotkanie.

Ale oprócz przestrzegania kroków opisanych w artykule, warto zapamiętać sobie jedną zasadę. Im będziesz miał więcej randek i łatwo będziesz się na nie umawiał, tym mniej będziesz przejmował się odwołaniami ze strony kobiet. Z kolei jeśli umówienie się z dziewczyną nie przychodzi ci łatwo i chodzisz na jedną randkę raz na kilka miesięcy, to odwołanie spotkania potrafi zdenerwować. W takim przypadku powinieneś zidentyfikować swój problem i polepszyć swoją skuteczność w umawianiu się, tak, żeby na scenariusz, gdy dziewczyna odwołuje spotkanie, wzruszyć tylko ramionami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak bez problemu umawiać się z kobietami przez aplikacje randkowe, zachęcam Cię do zapoznania się z moim Poradnikiem Podrywania Przez Tindera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *