Opublikowano

Dziewczyna nie chce się spotkać? Co odpisać gdy odmawia?

dziewczyna nie chce się spotkać

Dziewczyna nie chce się spotkać to popularny problem wśród wielu facetów. Może on dotyczyć zarówno osób, które są w związku, jak i sytuacji, gdy znacie się jedynie z Internetu i fajnie się pisze, ale dziewczyna odmawia spotkania. W tym artykule omówimy sobie oba te przypadki. Dzięki temu poznasz powody, dlaczego dziewczyna nie chce się spotkać, a także co robić i co odpisać, gdy dziewczyna odmawia spotkania.

Moja dziewczyna nie chce się spotkać

Jeśli jesteś w związku, ten paragraf dotyczy ciebie. Zapewne od kilku miesięcy spotykasz się z dziewczyną, aż tu nagle zauważyłeś, że ona coraz częściej odmawia. Wcześniej wydawaliście się kilka razy w tygodniu, teraz znacznie rzadziej. Wcześniej codziennie ze sobą pisaliście, a teraz być może odpisuje ci zdawkowo i wymyśla usprawiedliwienia, dlaczego nie może się spotkać.

Najczęstszym powodem tego, że dziewczyna nie chce się spotkać jest to, że nadmiernie o nią zabiegałeś kosztem własnych zainteresowań i celów. Przez codzienne pisanie z nią i zbyt częste spotkania zagłaskałeś i zanudziłeś ją niszcząc w ten sposób całą swoją atrakcyjność. A kobiety wolą facetów, którzy potrafią stawiać granice i poza byciem w związku, mają swoje zainteresowania i poświęcają czas także na swój rozwój. A nie robią ze swoich dziewczyn centrum całego swojego życia.

Nie ma więc co się oszukiwać – przez nadmierne staranie się i zabieganie o nią przestałeś jej się podobać. Prawda jest taka, że zainteresowana tobą kobieta zrobi wszystko, żeby się spotkać. Jeśli zaproponujesz spotkanie dziewczynie, którą kręcisz, to tak zorganizuje sobie dzień, żeby mieć czas dla ciebie. A jeśli naprawdę nie może się spotkać danego dnia, to zaproponuje ci inny termin.

Na szczęście jeśli straciłeś zainteresowanie swojej dziewczyny, to nie oznacza to, że musi tak pozostać. Możesz je odbudować. Musisz jednak zacząć stawiać granice i zmienić swoje podejście. Przeczytasz o tym w dalszej części artykułu.

dziewczyna nie chce się spotkać

Pisze, ale nie chce się spotkać

Ten paragraf dotyczy osób, które piszą z dziewczyną poznaną w Internecie, ale jeszcze ani razu się z nią nie spotkały twarzą w twarz. Niestety jest to popularny scenariusz u wielu facetów.

Zwykle tacy faceci wierzą, że zanim zaprosi się dziewczynę poznaną np. na Tinderze na randkę, to trzeba dłużej popisać. Jest to kompletną nieprawdą. Na aplikacjach randkowych czas gra na twoją niekorzyść. Im dłużej zwlekasz z zaproponowaniem randki, tym mniejsza szansa, że kiedykolwiek się spotkacie.

Jeśli dziewczyna poznana w Internecie odmawia spotkania, to zakończ tę znajomość. Może ci się wydawać, że jest wyjątkowa, ale prawda jest taka, że nawet jej nie znasz. Szkoda więc marnować czas na mało obiecujące relacje, gdy możesz zagadać do innej dziewczyny i umówić się w dziesięć minut.

A żeby w przyszłości nie wpaść ponownie w sytuację, że dziewczyna pisze, ale nie chce się spotkać, zacznij wcześnie proponować randki. Rób to najpóźniej w swojej piątej wiadomości. Więcej na ten temat przeczytasz w tym artykule. Przydatny będzie także mój Poradnik.

Dlaczego dziewczyna poznana w Internecie pisze, ale nie chce się spotkać?

 

  • jest atencjuszką – na aplikacjach randkowych jest wiele dziewczyn, które nie planują się z nikim spotkać, bo zależy im tylko na uwadze mężczyzn,

  • widzi cię jako przyjaciela – zbyt długie pisanie mogło sprawić, że dziewczyna widzi w tobie przyjaciela, a nie potencjalnego chłopaka, czyli wpadłeś do tzw. friendzonu,

  • już się z kimś spotyka – dziewczyna może ukrywać przed tobą fakt, że ma już chłopaka, albo zaczęła z kimś randkować i chce zobaczyć jak się to potoczy,

  • czuć od ciebie desperację – kobiety wyczuwają facetów, którym zbyt szybko i zbyt mocno zależy na relacji i unikają ich.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak bez problemu umawiać się z kobietami przez aplikacje randkowe, zachęcam Cię do zapoznania się z moim Poradnikiem Podrywania Przez Tindera.

Co odpisać gdy dziewczyna odmawia spotkania?

Najgorszą rzeczą jaką możesz zrobić, gdy twoja dziewczyna odmawia spotkania jest próbowanie na siłę ją do tego namówić. To bardzo zły pomysł, dziewczyna powinna sama chcieć się z tobą spotykać. Jeśli jej się podobasz, zgodzi się bez problemu. A jeśli nie, to przekonywaniem tylko pogorszysz sprawę. Nie da się wynegocjować tego, żebyś jej się bardziej podobał.

Nie powinieneś również reagować na odmowę narzekaniem, że kiedyś spotkaliście się częściej. Dziewczyna nie chce się z tobą spotkać, bo przestałeś jej się podobać. A narzekanie na brak spotkań to prosta droga do stracenia resztek zainteresowania z jej strony.

Co odpisać, gdy dziewczyna odmawia spotkania? Zamiast przekonywania, czy narzekania odpisz jej krótkie “ok, nie ma problemu” i na tym zakończ rozmowę. Zapewne będzie zdziwiona twoją reakcją. Jeśli wcześniej zwykle drążyłeś temat, to po twoim szybkim ucięciu rozmowy może zacząć się zastanawiać, czy może już ci na niej nie zależy. Sprawi to, że jej zainteresowanie twoją osobą powoli zacznie wzrastać.

Po kilku dniach odezwij się do niej ponownie i chwilę porozmawiaj. Pamiętaj – chwilę, nie godzinę. Następnie zaproponuj jej spotkanie – jeśli się zgodzi, to znaczy, że udało ci się odbudować jej zainteresowanie. Jeśli nie, to sprawy zaszły za daleko. W takim wypadku musisz zagrać stanowczo, o czym przeczytasz w kolejnym akapicie.

Co zrobić jeśli dziewczyna nie chce się spotkać?

Jeśli znajdujesz się w sytuacji, w której od dłuższego czasu proponujesz swojej dziewczynie spotkania, a ona ciągle odmawia, musisz postąpić stanowczo. Do tej chwili próbowałeś ją przekonywać i pytać o powody, ale skoro tu jesteś, to znaczy, że to nie zadziałało. Dlatego koniec z przekonywaniem i półśrodkami.

Jeśli twoja dziewczyna od dłuższego czasu nie chce się spotkać, to przestań do niej pisać, czy dzwonić. Całkowicie. Zrób tak dopóki ona nie odezwie się jako pierwsza. Skoro przestałeś jej się podobać, musisz pokazać charakter i że nie będziesz wiecznie o nią zabiegał.

Wydarzy się wówczas jedna z dwóch rzeczy – pierwsza jest taka, że ona również się do ciebie nie odezwie. W takim wypadku możesz uznać waszą relację za zakończoną. Ale skoro trwała ona tylko dlatego, bo ty pierwszy musiałeś inicjować kontakt, to trudno, musisz to zaakceptować.

Jednak bardziej prawdopodobne jest, że po kilku dniach odezwie się ona do ciebie jako pierwsza. Stanie się tak, bo będzie brakowało jej twojej uwagi. Zacznie też zastanawiać się co robisz w wolnym czasie i dlaczego nie poświęcasz go jej. Twoja mniejsza dostępność sprawi, że staniesz się dla niej bardziej atrakcyjny.

Gdy już napisze do ciebie jako pierwsza, nie wracaj do starych nawyków i nie wdawaj się w długie rozmowy. Pamiętaj, to między innymi one sprawiły, że przestała o ciebie zabiegać. Nie tłumacz jej również dlaczego przestałeś się odzywać. Krótka wymiana zdań o tym co u was słychać wystarczy. Następnie zaproponuj jej spotkanie. Jeśli się zgodzi, to dobrze, udało ci się. A jeśli nie, to powtórz ten krok aż do skutku – czyli od razu po jej odmowie pożegnaj się i nie odzywaj dopóki ona nie napisze pierwsza. Skoro ona nie chce się spotykać, to ty nie poświęcaj jej swojej uwagi.

dziewczyna nie chce się spotkać

Jak utrzymać zainteresowanie dziewczyny?

Poniżej znajdziesz zasady, których należy przestrzegać, żeby utrzymać zainteresowanie dziewczyny. Dzięki nim w przyszłości nie będziesz miał problemów takich jak dziewczyna odmawia spotkania. Oto one:


  • nie spotykaj się częściej, niż trzy razy w tygodniu – wyróżnij się od innych facetów, którzy są na każde zawołanie swoich dziewczyn i oprócz spotkań z nią pozostaw sobie czas dla siebie i swoich zainteresowań, celów, czy nawet kumpli – jest to jest bardziej atrakcyjne, niż ciągłe staranie się i zabieganie o nią,

  • ogranicz pisanie z dziewczyną – jeśli będziecie widzieć się dwa-trzy razy w tygodniu, to nie musisz z nią codziennie pisać. Pisząc z nią tak często jest tylko kwestią czasu, aż jej się znudzisz,

  • dbaj o swoją atrakcyjność fizyczną – gdy zdobędziesz dziewczynę, nie spoczywaj na laurach i cały czas dbaj o siebie – chodź na siłownie, dobrze się ubieraj itp. Zasada jest prosta – kobiety czują większy pociąg do swojego faceta, gdy wiedzą, że podoba się on również innym kobietom,

  • miej cele i zainteresowania – nie rób ze swojej dziewczyny centrum całego swojego życia. Zamiast tego dziel swój czas pomiędzy nią, a swoje zainteresowania i cele. Dla kobiet zdecydowanie bardziej pociągający są faceci, którzy nie stawiają ich na piedestale i oprócz spędzania wspólnie czasu dbają o swój rozwój, uczą się nowych rzeczy, zdobywają nowe umiejętności itp.


Więcej na temat bycia atrakcyjnym facetem przeczytasz w tym artykule.

Dziewczyna nie chce się spotkać - podsumowanie

Jeśli twoja dziewczyna nie chce się spotkać, to zapewne gdzieś po drodze popełniłeś błąd. W przypadku większości mężczyzn jest to nadmierne poświęcanie czasu dziewczynie kosztem swoich zainteresowań i rozwoju. Takie zachowanie sprawia, że facet staje się mało atrakcyjny i powoli traci zainteresowanie swojej dziewczyny, aż ta w końcu zaczyna odmawiać spotkań. Jest to dobra lekcja na przyszłość, żeby nauczyć się stawiać granice i nie zapominać o sobie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak bez problemu umawiać się z kobietami przez aplikacje randkowe, zachęcam Cię do zapoznania się z moim Poradnikiem Podrywania Przez Tindera.