Opublikowano

Dziewczyny z Ukrainy kontakt – gdzie znaleźć samotne Ukrainki?

dziewczyny z ukrainy kontakt

Jak złapać kontakt z dziewczynami z Ukrainy? To pytanie, które chodzi po głowie wielu facetom. Szczególnie, że w ostatnich latach do Polski przyjechało mnóstwo osób z Ukrainy, wśród których większość stanowią młode kobiety. Sprawia to, że kontakt z Ukrainkami staje się łatwiejszy do nawiązania niż kiedykolwiek miało to miejsce. Sprawdźmy więc, gdzie są największe szanse na spotkanie samotnych Ukrainek.

Dziewczyny z Ukrainy kontakt - aplikacje randkowe

Pierwszym i najłatwiejszym krokiem przy szukaniu kontaktu z dziewczynami z Ukrainy mogą być aplikacje randkowe. Najlepiej skupić się na tych, które są najpopularniejsze. Istnieją oczywiście strony, które reklamują się jako przeznaczone tylko dla Ukrainek, ale wszystkie są podejrzane i charakteryzują się dużą liczbą fałszywych profili.

Poniżej znajdziesz listę najbardziej zaufanych aplikacji randkowych, które z racji dużej liczby użytkowników dają największe szanse na złapanie kontaktu z dziewczynami z Ukrainy.

Erodate

Erodate to najpopularniejszy portal w Polsce, który służy do szukania szybkich, najczęściej niezobowiązujących relacji. Na tle konkurencji wyróżnia się dużą liczbą profili, wśród których można złapać także kontakt z samotnymi Ukrainkami.

Oprócz dużej popularności portalu plusem jest również brak fałszywych kont kobiet. A to, patrząc na inne portale, nie zawsze jest standardem.

Erodate kładzie także duży nacisk na zachowanie prywatności przez użytkowników portalu. Dlatego w ustawieniach masz możliwość wyłączenia pokazywania swojej ostatniej aktywności. Nie dostaniesz także bana za zdjęcie, na którym nie widać twojej twarzy.

Wszystko to sprawia, że Erodate jest warte wypróbowania przy łapaniu kontaktu z Ukrainkami.

Badoo

Kolejną wartą uwagi aplikacją randkową jest Badoo. Jest ona popularna wśród Ukrainek mieszkających w Polsce, szczególnie w dużych miastach.

Badoo pozwala na stworzenie szczegółowego profilu o sobie. Możesz zaznaczyć tak czym się interesujesz, jakiej relacji szukasz, jaki masz stosunek do używek itp. Następnie Badoo podsuwa ci w pierwszej kolejności dziewczyny do oceny o podobnych zainteresowaniach i oczekiwaniach.

Ciekawą opcją jest możliwość napisania do wybranej dziewczyny raz dziennie, mimo braku polubienia z jej strony. Możesz wykorzystać do nawiązywania kontaktu z dziewczynami z Ukrainy.

Tinder

W zestawieniu nie może oczywiście zabraknąć najpopularniejszej aplikacji randkowej na świecie, czyli Tindera.

Największym plusem Tindera jest bardzo duża baza użytkowników. Jeśli korzystasz z niego w dużym mieście, praktycznie nie mam możliwości, żeby skończyły ci się profile kobiet do przeglądania. A to oczywiście daje możliwość nawiązania kontaktu z dziewczynami z Ukrainy.

Kolejnym plusem Tindera jest jego wysoka funkcjonalność i nowatorskość rozwiązań. Często wprowadza on nowe opcje, które potem kopiowane są przez konkurencję – choćby słynne wysyłanie polubień poprzez przesuwanie profili w prawo/lewo.

A może już miałeś konto na Tinderze, ale nie udało ci się nikogo poznać, a dziewczyny były niedostępne? Jeśli tak, to nic straconego. Specjalnie dlatego przygotowałem Poradnik Podrywania Przez Tindera, który z pewnością pomoże ci w poprawieniu swojego powodzenia i poznawaniu dziewczyn.

Czy Polacy podobają się Ukrainkom?

Wiemy, że Ukrainki podobają się polskim mężczyznom. Ale czy ci podobają się Ukrainkom? Jak najbardziej tak. Uważają one, że Polacy są szarmanccy, dobrze wychowani i często przystojni. Dlatego kobiety zza wschodniej granicy chętnie wchodzą w związki z Polakami. Potwierdzają to statystyki, które mówią o stale rosnącej liczbie małżeństw Polaków z Ukrainkami.

Dodatkowym czynnikiem, który pozytywnie wpływa na coraz większą liczbę związków polskich mężczyzn z Ukrainkami jest sytuacja ekonomiczna. Nie ma co ukrywać, że Polska jest znacznie zamożniejsza, niż Ukraina. A to sprawia, że małżeństwo z Polakiem jest dla wielu Ukrainek przepustką do bezpieczniejszego i wygodniejszego życia.

Liczba związków polsko-ukraińskich rośnie także z powodu podobnych kultur obu krajów. Łączą nas zbliżone języki, wspólna historia i podobne tradycje i obyczaje. Dzięki temu Ukrainie bliżej jest do Polski, niż do państw na zachodzie Europy. Sprawia to, że wzajemne zrozumienie i nawiązywanie relacji staje się łatwiejsze i coraz bardziej powszechne.

dziewczyny z ukrainy kontakt

Jakie są Ukrainki w związku?

Zanim na dobre zaczniesz rozglądać się za nawiązywaniem kontaktu z dziewczynami z Ukrainy, warto zastanowić się jakie są one w związku. W końcu pochodzą z nieco innej kultury, więc pewne różnice między kobietami z Zachodu, a Ukrainkami muszą występować.

Przede wszystkim są one bardziej nastawione na szybkie założenie rodziny. Stąd wychodzą wcześnie za mąż, bo średnio w wieku 25 lat. Jednak jeśli zależy ci na gromadce dzieci, to musisz dobrze wybadać swoją wybrankę. Jak pokazują statystyki, za szybkim ślubem nie idzie liczba posiadanych dzieci i Ukrainki mają ich średnio wyraźnie mniej, niż kobiety z Zachodu.

Ukrainki mają także bardziej konserwatywne oczekiwania względem mężczyzn, z którymi randkują. Nie zawsze oznacza to same pozytywy. Konserwatywne podejście może objawiać się tym, że będzie od ciebie oczekiwać, że pokryjesz rachunki na każdej randce.

Podsumowując, jakie są dziewczyny z Ukrainy?


  • skromne i pracowite,

  • szybko przyswajają język polski,

  • nastawione na wczesne wyjście za mąż,

  • często preferują, żeby to mężczyzna pokrywał koszty randek,

  • przykładają dużą wagę, do tego, żeby ich ubiór robił wrażenie,

  • raczej nie chcą mieć dużo dzieci,

  • wyróżniają się piękną urodą.

dziewczyny z ukrainy kontakt

Gdzie jeszcze łapać kontakt z dziewczynami z Ukrainy?

Żeby poznać Ukrainkę, trzeba zabrać się za to tak samo jak przy szukaniu dziewczyny z Polski. Bez dwóch zdań najlepsze są do tego duże miasta, jak Warszawa, Kraków, czy Wrocław. Przyciągają one co roku coraz to większą liczbę osób z Ukrainy, wśród których dominują kobiety. Można wręcz powiedzieć, że największe polskie miasta stały się dwunarodowe, dzięki czemu złapanie kontaktu z Ukrainkami nie jest trudne.

 

Jak złapać kontakt z dziewczynami z Ukrainy? Oprócz wspomnianych aplikacji randkowych jak Erodate, czy Tinder może to być:

  • życie nocne – w każdym większym mieście nie brakuje klubów i barów, w których życie tętni także nocą. Szczególnie w weekendy chodzi do nich mnóstwo osób, wśród których z pewnością znajdziesz wiele Ukrainek.

  • podryw na mieście – jeśli nie lubisz klubów, możesz spróbować złapać kontakt z Ukrainkami na mieście. Mogą to być parki, galerie handlowe, kolejka w sklepie itp. Czyli wszędzie tam, gdzie jest dużo osób.

  • różnego rodzaju wydarzenia – kolejnym sposobem na kontakt z Ukrainkami mogą być różne eventy, takie jak koncerty, festiwale, dni miasta itp. Na takich wydarzeniach okazji do zagadania do dziewczyn z Ukrainy nie powinno zabraknąć.

Więcej na temat tych sposobów przeczytasz w artykule: Gdzie poznać kobietę?

Dziewczyny z Ukrainy kontakt - podsumowanie

Jak widzisz, dzięki dużej emigracji ze Wschodu istnieje wiele możliwości nawiązania kontaktu z Ukrainkami. Wskazane jest jednak mieszkanie w większym mieście. Jeśli zdecydujesz się na portale randkowe unikaj takich, które reklamują się jako przeznaczone tylko dla Ukrainek. Prawdopodobieństwo interakcji z prawdziwą osobą na takich stronach jest bliskie zeru. Możesz natomiast paść ofiarą oszustów. Zamiast tego skup się na normalnych metodach poznawania kobiet, tak jak przy szukaniu dziewczyny z Polski.