Opublikowano

Feromony BTB Supreme opinie 2024.

feromony BTB Supreme opinie

Feromony od lat fascynują swoim działaniem wielu ludzi. Nic w tym dziwnego. W końcu kto nie chciałby być lubianym i popularnym, cieszyć się powodzeniem kobiet i odnosić sukcesy w biznesie? Żeby więc sobie to ułatwić, coraz więcej osób sięga po feromony. Przyjrzyjmy się więc dzisiaj jednemu z popularniejszych produktów, czyli BTB Supreme. Sprawdźmy jakie ma działanie, czy jest skuteczny i czy warto zdecydować się na zakup.

W jakich sytuacjach stosować BTB Supreme?

BTB Supreme ma szerokie spektrum skuteczności. Działa nie tylko w relacjach damsko-męskich, ale sprawdza się również na polu towarzyskim. Dodatkowo jego skład sprawia, że będzie on oddziaływać także na ciebie i na to jak się czujesz. BTB Supreme spowoduje, że poczujesz wewnętrzny spokój i zostaniesz wprowadzony w dobry nastrój. Staniesz się bardziej aktywny, przebojowy i skupiony.

Na kobiety feromon BTB Supreme działa jak afrodyzjak. Wzbudza zainteresowanie twoją osobą i pobudza je seksualnie. Podczas rozmowy patrzą na ciebie z podziwem i chętnie cię słuchają. Stają się również mniej zdenerwowane, mają dobry nastrój, są bardziej otwarte i rozmowne. A stąd już tylko krok do rozpoczęcia flirtu i bliższego poznania się.

Mężczyźni natomiast czują do ciebie respekt. Odbierają cię jako stanowczego i dominującego faceta. Są również bardziej skłonni wysłuchać twojego zdania i przyjąć twój punkt widzenia. Dzięki aurze samca alpha, którą emanujesz, wiele osób może zacząć zabiegać o twoją aprobatę i uznanie.

Dzięki szerokiemu spektrum działania feromony BTB Supreme sprawdzą się:


  • podczas podrywu, czy flirtu – przykładowo na imprezie, w klubie, czy nawet na uczelni i w pracy,

  • na randce – zarówno pierwszej, jak i kolejnych,

  • na spotkaniach biznesowych, czy rozmowach o pracę,

  • w sytuacjach łóżkowych – dla spotęgowania doznań i pożądania,

  • w związku – przykładowo, gdy chcemy przełamać rutynę,

  • w sytuacjach socjalnych, jak imprezy, czy spotkania towarzyskie.

Skład feromonów BTB Supreme

BTB Supreme to następca zwykłych feromonów BTB. Już poprzednia wersja cieszyła się dobrymi opiniami. Natomiast skład nowej wersji produktu został wzbogacony aż do dziesięciu feromonów. Wśród nich znajdują się:

 

  • Androstadienon – jest to podstawowy składnik wszystkich feromonów męskich. Ma za zadanie pozytywnie nastawić do ciebie kobiety, z którymi się spotykasz oraz wzbudzić w nich podniecenie seksualne. Dzięki temu jesteś przez nie odbierany jako bardziej męski i atrakcyjny.

  • Androstenol – jest to feromon towarzyski, który działa na obie płcie. W szczególności jednak na kobiety. Po zastosowaniu go stają się one chętniejsze do rozmowy i nawiązania znajomości. Androstenol wprowadza je w dobry nastrój i zmniejsza nieśmiałość zarówno u ciebie, jak i u twojego otoczenia.

  • Androstenon – feromon ten sprawdza się przede wszystkim u mężczyzn, którzy za główny cel obrali sobie uwodzenie. Ma za zadanie sprawić, że będziesz postrzegany jako dominujący, pewny siebie i stanowczy facet. Niewątpliwie są to cechy atrakcyjnego mężczyzny, dzięki czemu kobiety poczują wobec ciebie pożądanie. Inni faceci natomiast będą czuli przed tobą respekt.

  • Androsteron – ten feromon nie ma typowo seksualnego charakteru, jak np. wspomniany androstenon. Ma on za zadanie wytworzyć w otoczeniu poczucie, że jesteś silnym, ale jednocześnie troskliwym facetem. U mężczyzn będziesz wzbudzał autorytet. Z kolei kobiety będą przy tobie spokojne i mające poczucie bezpieczeństwa.

feromony męskie

Feromony BTB Supreme opinie

Zanim zdecydujemy się na zakup, który przecież nie należy do najtańszych, warto przyjrzeć się opiniom na temat tego feromonu. Co mają do powiedzenia osoby, które stosowały już BTB Supreme?

Użytkownik Shogun z forum ferum.pl ma w przeważającej mierze dobrą opinię na temat tego feromonu:

Jestem Handlowcem i kontakt z różnymi ludźmi mam na co dzień. Ze strony płci pięknej widać zwiększone zainteresowanie, źrenice powiększone, poprawianie włosów, zapominanie co się mówiło, zawieszki, bardzo szybko to wszystko jest widoczne. Jednak żeby nie było tak różowo sam jak nałoże pół kropli […] jestem jakiś zawieszony, delikatnie czuje taki ucisk na głowie i delikatnie mdli mnie co jest bardzo dziwne. Dla mnie plusów jest więcej niż minusów.

Z wypowiedzi użytkownika touch of the night również z tego forum wynika, że zamiast liczyć na same feromony, trzeba wykazać się aktywną postawą:

Co do BTB nie czułem ich działania będąc na mieście np. w galerii handlowej czy jadąc autobusem… też myślałem że są do kitu… a jednak zdarzyło się że miałem pozytywne reakcje, kiedy np. podszedłem w klubie do dziewczyny, którą wcześniej próbowali poderwać inni faceci, niestety robili to bardzo nieudolnie (prosili wręcz żeby z nimi zatańczyła…) stanąłem przed nią, kontakt wzrokowy, powiedziałem że chcę z nią zatańczyć. Zgodziła się i bardzo szybko w trakcie tańca oznaki zainteresowania ze jej strony, pytania o moją osobę plus dotyk…

Z kolei użytkownik budfox z ferum.pl nie widzi wielu pozytywnych efektów. Ale może jest to spowodowane brakiem aktywnej postawy, jak u kolegi wyżej?

Na razie po kilku miesiącach testów, BTB to raczej „hit or miss”, mnie wprawia w dobry nastrój, ale konkretnych, systematycznych, mierzalnych efektów to jakoś nie widzę.

Czy BTB Supreme jest warty swojej ceny?

Przy każdym większym wydatku powstaje pytanie, czy produkt jest wart swojej ceny. Nie inaczej jest w tym przypadku. BTB Supreme nie należy do najtańszych. Ma to jednak związek z wyraźnie większym stężeniem składników niż w podobnych produktach. I widać to po opiniach o tym feromonie i jego skuteczności w podrywie i sytuacjach towarzyskich. Trzeba przyznać, że w przeważającej mierze są one pozytywne, a rozczarowani należą do mniejszości.

Trzeba zauważyć, że dużym plusem jest to, że
dostawca gwarantuje 100% zwrotu pieniędzy, gdy będziemy zawiedzeni i odeślemy produkt. Jeśli to twój pierwszy zakup, masz na to aż 365 dni. A jeśli to nas nie przekonuje, zawsze można przyjrzeć się tańszym alternatywom. Na przykład stosowany głównie w podrywie popularny Pheromax. Czy nieco mniej znany, za to wyraźnie tańszy i też lubiany The Edge.

Feromony BTB Supreme - podsumowanie

Feromony BTB Supreme wydają się być jednymi z najbardziej skutecznych na rynku. Pamiętajmy jednak przy tym, że same feromony to nie wszystko. Jak mówi przysłowie szczęściu trzeba pomóc. I nie inaczej jest w tym przypadku. Po zastosowaniu ich staraj się samemu inicjować interakcje z innymi ludźmi. Zagaduj do kobiet, flirtuj, rozmawiaj z ludźmi. Dopiero wtedy masz szansę zobaczyć pełną moc działania feromonów. Ich zadaniem jest wspomóc nas w staniu się tym kim chcemy, a nie wykonać za nas całą pracę.