Opublikowano

Feromony męskie: jakie kupić, opinie, ranking 2024.

feromony męskie

Feromony męskie cieszą się coraz większą popularnością wśród wielu mężczyzn na całym świecie. Ich fenomen jest zupełnie zrozumiały. W końcu głównym zadaniem feromonów męskich jest wzbudzenie zainteresowania wśród kobiet. A który facet nie chciałby się cieszyć dużym powodzeniem? W tym artykule odpowiemy więc sobie na pytania: czy i jak działają feromony, jakie feromony męskie kupić i które z nich najskuteczniej oddziałują na kobiety? Oprócz tego przejrzymy także opinie na temat feromonów osób, które już z nich korzystały.

Feromony męskie - ranking

Poniżej znajdziesz listę top 5 polecanych feromonów męskich. Zostały one dobrane na podstawie ich popularności oraz licznych pozytywnych opinii na ich temat.

1. Pheromax

Ranking otwiera jeden z najbardziej docenianych feromonów na świecie – Pheromax. Należy on do najmocniejszych feromonów męskich. Jego działanie cechuje się wywoływaniem podniecenia seksualnego u kobiet. Natomiast mężczyźni zaczynają czuć wobec ciebie respekt i poważanie.

Pheromax doskonale nadaje się do wyjścia do klubu, na imprezę, bądź randkę.
Pozytywny efekt można zauważyć także u siebie samego – wzrasta błyskotliwość, spontaniczność i pewność siebie. Kobietom trudno będzie się oprzeć twojej energii.

Nie ma na rynku bardziej sprawdzonego przez randkowiczów i klubowiczów feromonu męskiego. A to o czymś świadczy. Jeśli więc to twój pierwszy zakup i zastanawiasz się jakie feromony męskie wybrać, Pheromax to doskonały pomysł.

2. BTB Supreme

Kolejnym wartym uwagi feromonem męskim jest BTB Supreme. Produkt ten charakteryzuje się szerszym działaniem niż inne produkty. Oprócz działania na polu damsko-męskim, działa także na socjalnym.

Na kobiety BTB Supreme działa jak afrodyzjak.
Sprawia, że są szczerze zainteresowane twoją osobą, chętnie cię słuchają i chcą przebywać blisko ciebie. W dalszej kolejności pobudza je erotycznie. A stąd już tylko krok do nawiązania bliższej relacji i przykładowo umówienia się na randkę.

BTB Supreme sprawdza się także w biznesie. Obniża on odczuwany przez ciebie poziom stresu, dzięki czemu łatwiejsze staje się zachowanie koncentracji i równowagi w stresujących sytuacjach. Dodatkowo otwiera on ludzi na twoją osobę i sprawia, że chcą cię słuchać. Dzięki temu może być z powodzeniem stosowany przykładowo na rozmowie o pracę, czy podczas spotkań biznesowych.

3. Unresistible

Ten produkt to prawdopodobnie najmocniejszy feromon męski. Unresistible został stworzony z myślą o jednej rzeczy – skutecznym uwodzeniu. Niespotykana w innych produktach zawartość feromonów sprawia, że jest on idealny na wszelkie sytuacje damsko-męskie, takie jak randka, flirt, czy gorące chwile uniesień.

Jego dodatkową zaletą jest to, że zawiera feromony niespotykane dotąd w żadnych innych produktach.
W jednym flakonie znajduje się aż 8 feromonów, w tym takie, które są zupełnie nowe. Ta niezwykła mieszanka sprawia, że efekt z jakim działasz na kobiety jest potęgowany.

Jeśli zależy ci na wzbudzaniu pożądania wśród kobiet i skutecznym podrywie, Unresistible będzie doskonałym wyborem.

4. Chikara

Kolejny feromon męski na liście – Chikara, to produkt o bardzo szerokim spektrum działania. Sprawdza się na trzech polach – w uwodzeniu, w związku oraz w biznesie. Jest to zapach samca alfa, który roztacza wokół siebie aurę pewności, a jednocześnie przystępności i przyjaźni.

W kontaktach z kobietami Chikara doskonale podkreśli twoją męskość.
Kobiety będą tobą zaintrygowane i nie zdziw się, gdy otrzymasz zaciekawione pytania czym tak pachniesz. Urok pewności siebie i serdeczności, jaki będziesz wokół roztaczał, ułatwi nawiązywanie kontaktów z płcią przeciwną.

Produkt ten doskonale sprawdzi się również w związku. Nieważne, czy wasz związek jest nowy, czy znacie się wiele lat – Chikara zapewni w nim namiętność i gorące pożądanie.  Dzięki oszałamiającemu zapachowi perfum twoja kobieta nawet nie zorientuje się, że stosujesz feromony.

Zalety Chikary zauważysz również na polu biznesowym. Podkreśli ona w twojej osobie takie cechy jak elegancja, pewność siebie, harmonijność. Sprawi to, że nawiązywanie kontaktu i budowanie relacji biznesowych stanie się dużo prostsze.

5. The Edge

The Edge to skoncentrowana mieszanina feromonów, która ma za zadanie uczynić z ciebie prawdziwego lidera. Będziesz emanował pewnością siebie, pozytywną energią i siłą.

Przy kobietach staniesz się bardziej przebojowy i towarzyski.
Będą widziały w tobie prawdziwego samca alfa. Dzięki temu będą chętne do nawiązania kontaktu i flirtu. Po prostu ciężko będzie im się oprzeć twojej energii.

Mężczyźni będą widzieli w tobie naturalnego przywódcę grupy. Będą ciekawi twojego punktu widzenia i skłonni do przyjęcia go. Nie ważne, czy coś trenujesz, czy nie – swoim zapachem będziesz wysyłał do grupy sygnał, dzięki któremu wszyscy będą przed tobą czuli respekt.

Krótko mówiąc The Edge sprawi, że będziesz liderem, którego siłę, indywidualność i energię docenią zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Czym są i jak działają feromony?

Feromony to związki chemiczne, które wydzielane są przez ludzkie ciało. Mają za zadanie przekazać drugiej płci niewerbalne komunikaty informujące np. o zdrowiu, stanie emocjonalnym i dojrzałości, czy też wywołać określoną reakcję, np. wzbudzić pożądanie. Ludzki organizm nieświadomie podlega działaniom feromonów. Coraz więcej badań pokazuje, że wydzielanie feromonów zwiększa atrakcyjność w oczach płci przeciwnej i mają wpływ na powodzenie, jakim cieszy się dana osoba.

Nie mamy wpływu na to, czy i ile feromonów wytwarza nasz organizm. Dlatego jeśli chcemy poprawić swoje powodzenie, czy pozycję w grupie, przydatne mogą okazać się feromony wytwarzane sztucznie. Feromony sprzedawane w sklepach powstają w laboratoriach. Można je kupić w czystej postaci lub jako dodatek do zapachowych perfum. Najlepiej nałożyć je około 15 minut przed wyjściem. Pełny efekt będzie trwał przez cztery do sześciu godzin.

Feromony męskie opinie

Zanim zdecydujesz się na zakup któregoś z feromonów, warto przyjrzeć się opiniom na ich temat. Doświadczenia innych osób z feromonami męskimi z pewnością pozwolą na podjęcie racjonalnej decyzji.

Magick z forum facetpo40.pl podchodzi do sprawy bardzo praktycznie:

“Ja napiszę tak inwestycja w dobre markowe feromony to jak inwestycja w dobrą odzież. To działa wizerunkowo + mentalnie. Tak jakbyś napisał, że koszula bossa nie pomoże w podrywie ale podniesie twoją pewność siebie … ja myślę, że to działa w dwie strony.”

Na tym samym forum użytkownik machnik mimo początkowego sceptycyzmu, poleca stosowanie feromonów:

“Ja na początku do tematu feromonów podchodziłem dość sceptycznie – wydawało mi się, że dają jedynie efekt placebo. Jednak postanowiłem spróbować. Natrafiłem akurat na promocję i muszę przyznać, że już pierwszego dnia koleżanki w pracy zaczęły do mnie zagadywać, stały się jakby milsze. Przyznaję, że nigdy nie byłem playboyem ale na randce wszystko szło jak po maśle. Przezwyciężyłem swoją nieśmiałość.”

Wtóruje mu Łukasz:

“Stosuję pierwszy tydzień i już zauważyłem różnicę w zachowaniu koleżanek w pracy; wydają się chętniejsze do wspólnej rozmowy, pracuję w open space, więc wszyscy siedzą blisko siebie. jedna z koleżanek dzisiaj zbliżała się do mnie aż za bardzo, pod pretekstem, że coś sprawdza na moim komputerze. druga koleżanka też śmieje się do mnie. albo sobie wmówiłem albo to naprawdę działa:) zobaczymy, co będzie dalej.”

Bartek ze strony feromony.pl ma pozytywną opinię na temat feromonów:

„Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony. Początkowo podchodziłem do tych feromonów z dużym dystansem ale po kilkukrotnym użyciu z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że to naprawdę działa! Zauważyłem, że dziewczyny zaczęły zwracać na mnie większą uwagę, stały się bardziej otwarte i bezpośrednie. Także efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania!”

Feromony męskie - podsumowanie. Czy warto?

Do feromonów warto mieć praktyczne podejście. Stosowanie ich nie sprawi, że będziesz wyrywał panny jak James Bond, ale z pewnością pomogą ci w podrywie i sytuacjach socjalnych. Podobnie jak ma to miejsce z umięśnioną sylwetką i dobrymi ubraniami – czy sprawiają one, że kobiety z miejsca rzucają się na takich facetów? Oczywiście, że nie. Ale czy cieszą się oni wyraźnie większym powodzeniem i uznaniem, niż przeciętny mężczyzna? Zdecydowanie tak. I tak samo jest z feromonami – jest to jeden z elementów, który ułatwi ci uwodzenie kobiet i zjednywanie sobie ludzi.