Opublikowano

Gdzie poznać Ukrainkę? Jak ją poderwać?

gdzie poznać ukrainkę

Zastanawiasz się gdzie poznać Ukrainkę? Jest to całkowicie zrozumiałe, w końcu w ostatnich latach bardzo wiele z nich wyemigrowało do Polski. Daje to duże możliwości na poznanie dziewczyny z Ukrainy. Dlatego zastanówmy się: co Ukrainki myślą o polskich mężczyznach, jakie są różnice między Polkami, a Ukrainkami, gdzie poznać Ukrainkę, jak zachować się na randce z Ukrainką, jak poderwać Ukrainkę?

Co Ukrainki myślą o polskich mężczyznach?

Ukrainki lubią polskich mężczyzn. Uważają ich za przystojnych i szarmanckich. Świadczy o tym chociażby rosnąca liczba małżeństw polsko-ukraińskich. Nic w tym zresztą dziwnego. Oba kraje łączy wspólna historia. Sprawia to, że kultura ukraińska jest znacznie bliższa polskiej, niż krajów zachodnich. Niewątpliwie podobna kultura ułatwia wzajemne zrozumienie i nawiązywanie relacji.

Dodatkowo język polski i ukraiński są do siebie bardzo zbliżone. A przecież nie wszyscy znają angielski. Podobieństwo obu języków z pewnością ułatwia komunikację i nawet osoby, które nie znają języka obcego, mogą się ze sobą porozumiewać. Sprzyja to nawiązywaniu relacji Polaków z Ukrainkami.

Nie da się też ukryć, że aspekt ekonomiczny również odgrywa istotną rolę w pozytywnym odbiorze polskich mężczyzn przez Ukrainki. Małżeństwo z Polakiem bywa przepustką do lepszego, bogatszego świata i umożliwia wyrwanie się z biedy. Wszystko to sprawia, że niewątpliwie liczba związków polsko-ukraińskich będzie rosnąć.

Czym różnią się dziewczyny ze Wschodu od tych z Zachodu?

Jakie są różnice między dziewczynami ze Wschodu, a Zachodu i czy istnieją różnice między Polkami, a Ukrainkami? Niewątpliwie dziewczyny z Ukrainy z reguły charakteryzują się bardziej tradycyjnym podejściem do ról mężczyzn i kobiet w społeczeństwie. Idee równouprawnienia nie wywarły tam jak na razie takiego wpływu jak w państwach zachodnich. Czy to dobrze? To zależy czego szukasz.

Jeśli oczekujesz bardziej równościowego podejścia, to podczas randkowania z Ukrainkami możesz być zawiedziony tym, że prawdopodobnie to ty będziesz płacił za was oboje na każdym spotkaniu. W bardziej liberalnych krajach facet płaci za pierwszą i może drugą randkę, ale potem kobieta się do tego włącza i jest po równo.

Z kolei, jeśli zależy ci na założeniu rodziny, to randkowanie z Ukrainkami może być dobrym wyborem. Wychodzą one za mąż szybko, bo przeciętnie w wieku 25 lat.

Podsumowując, główne różnice między kobietami z Zachodu, a z Ukrainy to:

  • dziewczyny z Ukrainy mają bardziej tradycyjne podejście do ról kobiet i mężczyzn,

  • randkując z Ukrainkami zapewne to ty będziesz płacił za każdy rachunek,

  • Ukrainki szybko wychodzą za mąż, bo w wieku ok. 25 lat,

  • ubiór u kobiet ze Wschodu ma robić wrażenie. Czy faktycznie tak jest i czy może się to podobać? To już kwestia gustu. Jednak niewątpliwie często łatwo odróżnić Polki od Ukrainek po samym ubiorze,

  • Ukrainki są atrakcyjne. Kobiety z Zachodu też, ale Ukrainki z pewnością należą do najładniejszych w Europie.

gdzie poznać ukrainkę

Gdzie poznać Ukrainkę?

Jeśli chcesz poznać Ukrainkę, musisz skupić się na największych polskich miastach. To głównie je obierają sobie za cel emigrantki ze Wschodu. Kobiety mają w zwyczaju preferowanie dużych miast jako miejsca do życia.

Gdzie poznać Ukrainkę? Myślę, że najlepsze do tego będą aplikacje randkowe jak Tinder, czy Badoo. Używając ich w topowych polskich ośrodkach z pewnością znajdziesz wiele profili randkowych Ukrainek. Żeby zwiększyć swoje szanse załóż swój profil na obu tych aplikacjach naraz.

Dalej nie pozostaje już nic innego, jak lajkować ich konta i zagadywać. Przy odpowiedniej wytrwałości z pewnością prędzej, czy później uda ci się umówić na randkę z Ukrainką. Pomocny w tym jak zagadać do Ukrainki będzie mój artykuł na temat tego jak zagadać na Tinderze, jak i mój Poradnik.

Alternatywną metodą dla aplikacji randkowych na to jak poznać Ukrainkę może być branie udziału w różnego rodzaju wydarzeniach, jakie mają miejsce w największych aglomeracjach. Przykładowo koncerty, festiwale, różnego rodzaju święta. Na takie wydarzenie uczęszcza dużo ludzi, a wśród nich Ukrainki, które chcą poznać polską kulturę i przy okazji dobrze się bawić. Gdy usłyszysz ukraiński język, możesz śmiało podchodzić do dziewczyn i nawiązywać z nimi rozmowy. Na takich wydarzeniach okazji do zagadania i wymienienia się numerami telefonów nie powinno zabraknąć.

Jeśli chcesz wiedzieć jak bez problemu umawiać się z kobietami przez aplikacje randkowe, zachęcam Cię do zapoznania się z moim Poradnikiem Podrywania Przez Tindera.

Jak poderwać Ukrainkę?

Nie ma większych różnic między podrywem polskich, a ukraińskich dziewczyn. W końcu kobiety z obu krajów pochodzą z tego samego kręgu kulturowego. Jednak istnieją zasady pierwszej randki, które zwielokrotnią twoje szanse na poderwanie dziewczyny z Ukrainy i nie tylko.


Najważniejsze zasady randki z Ukrainką i tego jak poderwać Ukrainkę to:


  • nie komplementuj wyglądu kobiety – wczesne pochwały na temat wyglądu pokazują, że za bardzo ci zależy, a to nie jest atrakcyjne,

  • inicjuj kontakt fizyczny – nie chcesz skończyć jako przyjaciel? To musisz inicjować na randce dotyk. Buduje on napięcie i sprawia, że zaczynasz podobać się kobiecie,

  • nie przedłużaj pierwszej randki – powinna ona trwać w okolicach jednej godziny. Zdecydowanie lepiej zakończyć spotkanie w najlepszym momencie, niż skończyć po kilku godzinach, gdy nie ma już o czym rozmawiać. Tym samym pozostawiając dziewczynę z poczuciem nudy,

  • zwróć uwagę na swoją mowę ciała – powinna ona świadczyć o tym, że jesteś pewnym siebie mężczyzną. Dlatego podczas rozmowy patrz dziewczynie w oczy, nie garb się, ani nie zachowuj się nerwowo, gdy zapadnie cisza,

  • zapłać za rachunek – jak już wspomniałem, Ukrainki z reguły mają bardziej tradycyjne podejście do roli mężczyzny i kobiety. Z tego powodu uważają one, że to facet powinien zapłacić rachunek na pierwszej randce. Warto więc to zrobić.

Więcej na temat tego jak zachować się na pierwszej randce opisałem już w tym artykule. Z pewnością pomoże ci on zwiększyć swoją skuteczność w podrywie zarówno Polek, jak i Ukrainek.

A co zrobić, gdy w kontakcie z Ukrainkami napotkasz na barierę językową? W takim wypadku nie bój się użyć google translatora i np. na Tinderze wysyłaj wiadomości po ukraińsku do dziewczyn, u których wyjdzie, że nie znają języka obcego. Translator możesz śmiało włączyć także na randce z Ukrainką. W końcu to narzędzie zostało stworzone do ułatwienia komunikacji i uwierz mi, żadna dziewczyna nie zrobi z tego problemu. Może wręcz cię docenić za wyjście z inicjatywą i pomysłowość.

A może coś innego niż Tinder? Wypróbuj Erodate – najpopularniejszy polski portal do szybkich randek, któremu zaufało tysiące kobiet i mężczyzn.

Gdzie poznać Ukrainkę? - podsumowanie

To już wszystko na temat tego gdzie poznać Ukrainkę. Zanim jednak zaczniesz działać w kierunku poznania Ukrainki, warto odpowiedzieć sobie na pytanie czego oczekujesz. Jeśli zależy ci na założeniu rodziny i nie przeszkadza ci to, że dziewczyna ze Wschodu może oczekiwać od ciebie spełniania tradycyjnych ról mężczyzny, to randkowanie z nimi może być dobrym pomysłem. Jeśli jednak nigdzie ci się z zakładaniem rodziny nie spieszy oraz wolisz, gdy dziewczyny dokładają się do rachunku, to lepszym pomysłem będzie randkowanie z Polkami. Gdy już odpowiesz sobie na to pytanie, możesz działać w wybranym przez siebie kierunku.