Opublikowano

Gdzie znaleźć dziewczynę na noc? Najlepsze sposoby.

gdzie znaleźć dziewczyne na noc

Zastanawiasz się gdzie znaleźć dziewczynę na noc? Chęć znalezienia kogoś na niezobowiązujący seks jest zupełnie naturalna i może wynikać z różnych powodów. Być może sparzyłeś się na związkach, a może zwyczajnie nie chcesz się angażować emocjonalnie? Powody mogą być różne. W takim razie jak znaleźć dziewczynę do łóżka?

Gdzie znaleźć dziewczynę na noc?

Na początek musimy zastanowić się jakie istnieją sposoby na poznawanie dziewczyn. Dopiero potem ustalimy, które metody najlepiej nadają się na szukanie niezobowiązujących relacji.

Każdy ze sposobów na poznawanie kobiet możemy przypisać do jednej z czterech kategorii podrywu. Są to:


  • podryw w dzień, tzw. daygame – polega na wychodzeniu na miasto i zagadywaniu napotkanych kobiet. Rozmowę z dziewczyną trzeba tak poprowadzić, żeby umówić się na randkę lub przynajmniej wymienić numerami telefonów. Ten sposób najlepiej sprawdza się w centrach dużych miast, np. w galeriach, parkach, na rynkach itp.

  • podryw w nocy, tzw. night game – chodzi tutaj o wychodzenie na miasto w godzinach wieczornych do takich miejsc jak kluby, czy bary i podrywanie tam kobiet.

  • podryw znajomych kobiet – zapraszanie na randki dziewczyny, które już znasz, np. ze studiów, pracy, różnego rodzaju dodatkowych kursów itp.

  • aplikacje randkowe – chodzi tu oczywiście o poznawanie dziewczyn poprzez Tindera, Badoo itp.

gdzie znaleźć dziewczyne na noc

Gdzie znaleźć dziewczynę na noc? - najpopularniejszy sposób

Który z wyżej wymienionych sposobów podrywu jest najlepszy do szukania dziewczyny do łóżka?

Oczywiście na pewno nie podryw kobiet, które już znasz. W końcu szukając dziewczyn na noc chcesz się z nimi spotkać raczej nie więcej niż kilka razy. A poza tym wolisz nie mieć z nimi nic wspólnego. A w tym przypadku po nocnych harcach widziałbyś ją na drugi dzień na uczelni, czy w pracy. Z pewnością byłoby to niezręczne. Zdecydowanie lepiej umawiać się z obcymi dziewczynami.

Zostają nam więc podryw na mieście, podryw nocny oraz aplikacje randkowe. Każdy z tych sposobów jest dobry do szukania dziewczyn na noc. Jednak wiem, że obecnie stosunkowo niewielu mężczyzn decyduje się na zagadywanie kobiet w życiu realnym. Odpadają nam więc podryw na mieście i podryw w klubach.

Dlatego w dalszej części artykułu skupimy się na najpopularniejszej metodzie na to gdzie znaleźć dziewczynę na noc, czyli na aplikacjach randkowych.

Gdzie znaleźć dziewczynę na noc? Najlepsze aplikacje randkowe

Poniżej znajdziesz najlepsze aplikacje randkowe do szukania dziewczyn na noc. Zostały one wybrane na podstawie ich popularności i skuteczności w szukaniu dziewczyn do łóżka. Na każdej z tych aplikacji jest wiele kobiet, które szukają niezobowiązujących relacji.

Erodate

Pierwszym wyborem przy szukaniu dziewczyn na noc może być Erodate. Jest to najpopularniejszy polski portal randkowy, który skupia się właśnie na ludziach szukających szybkich randek.

Erodate wyróżnia się wśród innych portali randkowych w tej niszy zdecydowanie większą liczbą profili kobiet. A to właśnie popularność serwisu randkowego ma decydujący wpływ na to jak łatwo poznać dziewczynę na noc.

Portal ten stawia na pierwszym miejscu na zachowanie prywatności przez swoich użytkowników. Nie trzeba więc dodawać zdjęć ze swoją twarzą (ale łatwiej kogoś poznać jak to zrobisz). Masz także możliwość ukrycia informacji na temat swojej ostatniej aktywności. Wszystko to sprawia, że Erodate jest warty wypróbowania przy szukaniu dziewczyn na noc.

Tinder

Kolejnym dobrym wyborem do szukania dziewczyny na noc jest oczywiście Tinder. Jest to zdecydowanie najpopularniejsza aplikacja randkowa z mnóstwem profili kobiet.

Tinder to bardzo funkcjonalna aplikacja randkowa. Wszystko dzieje się tutaj szybko. Widzisz zdjęcie kobiety i oceniasz. Jeśli ci się podoba – przesuwasz w prawo. Jeśli nie – w lewo. Potem krótka rozmowa i można się umawiać.

Na Tinderze można znaleźć zarówno poważny związek, jak i mniej zobowiązujące relacje. Jeśli zależy ci na tym drugim, musisz zbudować odpowiedni profil. Przede wszystkim nie może on być zbyt grzeczny. Dobrze jest także w pierwszej kolejności skupić się na młodszych dziewczynach. Więcej na temat przelotnych związków na Tinderze przeczytasz w tym artykule.

A może już próbowałeś Tindera, jednak nie odniosłeś na nim większych sukcesów? Jeśli tak, to nic straconego. W takim wypadku pomocny będzie mój Poradnik, który pomógł w tym już wielu mężczyznom.

Badoo

Kolejną wartą uwagi aplikacją przy szukaniu dziewczyn do łóżka jest Badoo. Jest to druga najpopularniejsza aplikacja randkowa w naszym kraju i tutaj również znajdziesz wiele profili kobiet.

Badoo działa na podobnej zasadzie co Tinder, ale ma także kilka unikalnych cech. Jedną z nich jest możliwość pisania do dziewczyn, z którymi nie masz pary.

Badoo pozwala także na zbudowanie szczegółowego profilu o sobie. Możesz więc przeglądać profile kobiet i szukać takich, które mogą być zainteresowane niezobowiązującymi relacjami.

Jednak nie skreślaj dziewczyn, które nie mają na profilu nic o szukaniu kogoś do łóżka. Większość kobiet nie jest tak otwarta i nie pisze tego wprost, nawet jeśli im na tym zależy. Spróbuj więc wybadać jej otwartość na niezobowiązujące relacje podczas rozmowy i randki.

gdzie znaleźć dziewczyne na noc

Jak znaleźć dziewczynę do łóżka? Pięć kluczowych reguł

Jeśli chcesz poderwać dziewczynę do łóżka, powinieneś przestrzegać poniższych reguł. Ułatwią ci one zadanie i pozwolą dotrzeć do kobiet, które są chętne na niezobowiązujące relacje. Oto one:


  • twój profil randkowy nie może być zbyt grzeczny – możesz przykładowo wrzucić zdjęcie jak uprawiasz jakiś sport. Może być bez koszulki, ale musisz być do tego odpowiednio wysportowany.

  • skup się na młodszych dziewczynach – są one bardziej otwarte na niezobowiązujące relacje. Dlatego w pierwszej kolejności pisz do kobiet w wieku 18-23 lata. 

  • szybko zapraszaj na randkę – gdy już będziesz pisał z dziewczyną, to nie czekaj nie wiadomo na co i po krótkiej rozmowie zaproponuj spotkanie się. Pisaniem jej nie poderwiesz, możesz to zrobić dopiero na randce.

  • zaproś ją do baru na drinka – jeśli chcesz znaleźć dziewczynę na noc, to randki w stylu kino i kolacja odpadają. Zdecydowanie lepsze jest spotkanie się na drinku.

  • na randce stosuj dotyk – jeśli zależy ci na szybkim poderwaniu dziewczyny do łóżka, to musisz inicjować dotyk. Buduje on napięcie i sprawia, że zaczynasz się jej podobać.

Gdzie znaleźć dziewczynę na noc? - podsumowanie

Jak widzisz istnieją różne sposoby na to jak znaleźć dziewczynę do łóżka. Jeśli skupisz się na wybranej metodzie i poświęcisz czas na opanowanie jej, z pewnością osiągniesz swój cel. Pamiętaj jednak, aby przy tym wszystkim nie obiecywać żadnej dziewczynie gruszek na wierzbie, podczas gdy zależy ci tylko na kilkukrotnym spotkaniu się. Warto również dbać o swoje bezpieczeństwo i używać środków antykoncepcyjnych. Dzięki temu taki rodzaj relacji będzie dla ciebie dobrą zabawą bez negatywnych konsekwencji.