Opublikowano

Introwertyk na Tinderze? Gdzie introwertyk może kogoś poznać?

tinder introwertyk

Czy aplikacje randkowe jak Tinder to dobry sposób na poznawanie kobiet dla introwertyków? Czy introwertyk na Tinderze ma tam czego szukać? Jeśli nie aplikacje randkowe, to jakie opcje jeszcze istnieją? I które są dobre dla introwertyków? Te pytania zaprzątają głowę niejednemu facetowi, który chciałby kogoś poznać. Odpowiedzmy sobie zatem na nie.

Gdzie introwertyk może kogoś poznać?

Istnieje bardzo wiele sposobów na poznawanie kobiet, ale ostatecznie każdy z tych sposobów można przypisać do jednej z czterech kategorii podrywu. Każda z kategorii ma swoje plusy i odpowiednio zastosowana może zadziałać. Ale nie każda będzie dobra dla introwertyka. Jeśli więc nie wiesz gdzie introwertyk może kogoś poznać, postaram się to teraz wszystko rozjaśnić.

Cztery główne kategorie podrywu

Podryw w dzień, tzw. “daygame”

Bardzo popularny sposób około 10-15 lat temu. Chodzi w nim o podchodzenie do wielu kobiet w miejscach publicznych, najlepiej tam gdzie jest ich dużo. Takich jak galerie handlowe, parki, centra miast i zaczynanie z nimi rozmowy. Powinna ona być tak poprowadzona, żeby umówić się na randkę. Albo chociaż dostać numer telefonu.

Jak jest ze skutecznością tego sposobu? Nie najlepiej, efektywność jest niestety niska. Trzeba zagadać do naprawdę sporej liczby kobiet, żeby umówić się chociaż na jedną randkę. A potem trzymać kciuki, żeby tej randki nie odwołała. Należy być również przygotowanym mentalnie na dziesiątki, jeśli nie setki odrzuceń ze strony kobiet.

Dla zawziętych facetów ekstrawertyków to może działać. Ale sam jestem introwertykiem i na samą myśl, że miałbym zagadywać dziennie do kilkudziesięciu obcych kobiet, ręce mi opadają. Byłoby to dla mnie mega męczące i chyba cały kolejny dzień musiałbym spędzić sam w domu, żeby się naładować.

Podsumowując: Czy podryw w dzień jest dobry dla introwertyków?

Odpowiedź: Dla 99% nie, chyba, że jesteś bardzo zawzięty i zmotywowany.

 

Podryw w nocy, tzw. “night game”

W tym rodzaju podrywu chodzi o wychodzenie nocą do klubów, czy barów i próbowanie tam kogoś poznać. Kiedyś, przed erą aplikacji randkowych, był to bardzo popularny sposób. Teraz stracił na znaczeniu, ale dalej niektórzy go praktykują.

Podryw w nocy, podobnie jak podryw w dzień, wymaga od ciebie, żebyś zagadywał do obcych kobiet. Ale oprócz tego dochodzą jeszcze inne nieprzyjemne dla introwertyka elementy. Chodzi mi o tańczenie w dużej grupie ludzi, która na dodatek jest głośna. Do tego dochodzi jeszcze głośniejsza muzyka. A to wszystko przez kilka godzin do późnej nocy. Dla introwertyka z pewnością nie brzmi to jak pomysł na dobrą zabawę.

Podsumowując: Czy podryw w nocy jest dobry dla introwertyków?
Odpowiedź: Absolutnie nie

Podryw kobiet, które już znasz

W tym sposobie chodzi o podrywanie kobiet, które już poznałeś. Może to być w pracy, na uczelni, na kursie tańca, na imprezie ze znajomymi itp. Możliwości jest wiele.

Jeżeli jesteś introwertykiem i jeszcze nie zakończyłeś edukacji, bo np. studiujesz, możesz w ten sposób jeszcze kogoś poznać. Siłą rzeczy masz bowiem w takiej sytuacji trochę znajomych, a wśród nich kobiety. Możesz wówczas próbować poderwać w ten sposób np. jakąś dziewczynę z innego roku.

A jak ma się ten rodzaj podrywu do introwertyków, którzy zakończyli już edukację? No tak średnio bym powiedział. Znajomości ze studiów zwykle się szybko wykruszają, więc może być ciężko. Zostaje praca, ale podryw tam nigdy nie jest dobrym pomysłem. Bo co w przypadku gdy wam nie wyjdzie i zerwiecie ze sobą? Zmiana pracy?

Trzeba więc w takiej sytuacji poznać nowych ludzi. Jak? Poprzez zapisywanie się na różne kursy, zajęcia, wydarzenia i próbowanie się wkręcić w nowe grono znajomych. Ale czy spędzanie czasu na chodzeniu na różnego rodzaju zajęcia tylko po to, żeby poznać nowych ludzi, a co za tym idzie, mieć możliwość poznania jakiejś kobiety, brzmi atrakcyjnie dla introwertyków? Odpowiedź jest prosta – oczywiście, że nie. Dla introwertyka będzie to bardzo męczące.

Podsumowując: Czy podryw kobiet, które już znasz jest dobry dla introwertyków?

Odpowiedź: Tak, ale tylko do pewnego wieku.

 


Aplikacje randkowe

Zostaje nam ostatni rodzaj podrywu – aplikacje randkowe. Na czym on polega na pewno nie muszę tłumaczyć.

A jak ma się ten sposób poznawania kobiet do introwertyków? Bardzo dobrze, dla introwertyka Tinder i inne aplikacje randkowe to zdecydowanie najwygodniejsze rozwiązanie. Ma wiele przewag ważnych dla introwertyków, którzy chcieliby poznać dziewczynę:

  • Nie trzeba rozmawiać z dziesiątkami kobiet twarzą w twarz,

  • Można umówić się na randkę nie wychodząc z domu,

  • Nie czujesz negatywnych emocji, gdy kobieta ci odmówi (a jeśli czujesz, to są one o wiele mniejsze, niż przy rozmowie twarzą w twarz)

  • Ten sposób pozwala zaoszczędzić wiele czasu, który introwertyk z pewnością będzie wiedział jak wykorzystać.

 

Podsumowując: Czy podryw kobiet na aplikacjach randkowych jak Tinder jest dobry dla introwertyków?

Odpowiedź: Zdecydowanie tak.

 

Brak dziewczyny jako introwertyk?

Jeśli poszukujesz dziewczyny jako introwertyk, to myślę że rozjaśniłem ci opcje jakie posiadasz. Jak widać, jest ich kilka, ale dla 99% introwertyków dobre są tylko dwie z nich – podryw znajomych kobiet oraz aplikacje randkowe. Obie są dobre, ale ta druga opcja ma tę przewagę nad pierwszą, że działa ona niezależnie od twojego wieku.

Możesz być już po studiach i mieć wąskie grono znajomych lub nawet nie mieć ich wcale. Zawsze jednak jesteś w stanie poznawać kobiety przez Tindera, czy Badoo. Czyli nieważne czy masz 20 lat, czy 35 oraz czy masz znajomych, czy nie. Tylko pamiętaj, żeby nie robić tego na hura, bo może nic z tego nie wyjść i najpierw postaraj się o dobre zdjęcia i solidny opis.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak bez problemu umawiać się z kobietami przez aplikacje randkowe, zachęcam Cię do zapoznania się z moim Poradnikiem Podrywania Przez Tindera.