Opublikowano

Jak pisze zainteresowana dziewczyna? 10 kluczowych oznak.

jak pisze zainteresowana dziewczyna

Zastanawiasz się jak pisze zainteresowana dziewczyna? Być może znalazłeś się w sytuacji, w której dziewczyna pisze pierwsza i chcesz wiedzieć co to oznacza? Rozpoznanie oznak zainteresowania poprzez samo pisanie nie jest tak proste jak przy spotkaniu twarzą w twarz, gdy widzisz mowę ciała drugiej osoby. Jednak, jeśli wiesz czego szukać, nie powinno to być trudne. Dlatego w tym artykule omówimy sobie jak pisze zakochana dziewczyna, co oznacza jak dziewczyna pisze pierwsza i inne.

Jak pisze zainteresowana dziewczyna?

Oto 10 oznak tego, że dziewczyna, z którą piszesz jest zainteresowana poznaniem cię bliżej:

1. Dziewczyna pisze pierwsza

Jedną z oczywistych oznak wskazujących na zainteresowanie dziewczyny jest to, że pisze jako pierwsza. Zazwyczaj robi to bez żadnego specjalnego powodu. Może wysłać ci przykładowo wiadomość z rana na powitanie, albo zwykłe pytanie w stylu “hej, co robisz?”.

Częstym doświadczeniem wielu facetów jest to, że zawsze to oni muszą pisać do kobiet jako pierwsi. A potem długo czekać na odpowiedź, która zawiera najwyżej kilka słów.

Jeśli więc znajdujesz się w sytuacji, w której to dziewczyna pisze pierwsza, to prawdopodobnie jej się podobasz. Żeby tego nie zepsuć sprawdź mój artykuł o tym jak pisać z dziewczyną – z pewnością bardzo ci pomoże.

2. Szybko odpisuje

Kolejną oznaką zainteresowania dziewczyny jest to, że nie musisz długo czekać na odpowiedź. Zwykle następuje ona bardzo szybko. Nawet gdy jest ona czymś zajęta, to znajdzie chwilę na odpisanie.

Gdybyś wysłał wiadomość do jakiejś dziewczyny i czekał cały dzień na odpowiedź, to możesz być pewny, że nie jest tobą zainteresowana. Z kolei koleżanka, której się podobasz chce utrzymać ciebie i twoją uwagę jak najbliżej siebie, więc wysłanie ci odpowiedzi będzie dla niej priorytetem.

3. Angażuje się w rozmowę

Prowadząc rozmowę z dziewczyną, której się podobasz, masz wrażenie, że nie wkładasz w nią żadnego wysiłku. Nie musisz wymyślać tematów do rozmowy, popisywać się kreatywnością i poczuciem humoru, ani jej zabawiać. Rozmowa sama się toczy.

Dzieje się tak, ponieważ kobieta, która cię lubi, angażuje się w rozmowę, zadaje ci pytania, odpowiada pełnymi zdaniami. Szczerze zależy jej na poznaniu ciebie i utrzymaniu twojej uwagi. Dlatego rozmowa toczy się tak gładko.

jak pisze zainteresowana dziewczyna

4. Pisze wiele razy w ciągu dnia

Często zainteresowana dziewczyna pisze do faceta wiele razy w ciągu dnia. Wysyła wiadomości z rana na powitanie, potem co chwilę opowiada co robi, wieczorem mówi, że kładzie się spać… Każdy facet, który był w takiej sytuacji potwierdzi, że potrafi to być męczące. Ale z pewnością wskazuje to, że dziewczyna dużo o tobie myśli i jest tobą zainteresowana.

Oczywiście niektóre dziewczyny będą zgrywać niedostępne. I mimo, że się jej podobasz, to będzie się hamowała z częstym pisaniem. Dlatego zwracaj uwagę na jej całe zachowanie względem ciebie, a nie tylko wycinek.

5. Opowiada ci co u niej słychać

Zainteresowana dziewczyna będzie regularnie wysyłać do ciebie wiadomości mówiące co u niej słychać. Może ci opowiadać o zwykłych czynnościach dnia codziennego, albo o jej planach na przyszłość. W ten sposób stara się, żebyście się bardziej zaznajomili i zbliżyli do siebie. Zależy jej również na tym, żebyś stał się częścią jej życia i zaczął wspólnie z nią spędzać czas.

6. Wysyła ci zdjęcia

Bardzo prawdopodobne, że od zainteresowanej dziewczyny będziesz otrzymywał wiele różnych zdjęć. A to zobaczy coś ciekawego na mieście i będzie chciała się tym z tobą podzielić. Innym razem będzie to jej kot, który zrobił głupią minę. Przykłady można mnożyć. Kluczem jednak w tym wszystkim nie są jednak same zdjęcia, a to, że taka dziewczyna dużo o tobie myśli i chce nawiązać jak najbliższą więź.

7. Flirtuje z tobą

Bardzo możliwe, że dziewczyna, której się podobasz będzie z tobą flirtowała. Jak to wygląda? Przykładowo podczas rozmowy może wspomnieć co by było, gdybyście byli razem. Oczywiście postara się to zrobić w niewinny sposób, żebyś nie uznał jej za desperatkę. Jednak musisz wiedzieć, że tak pokazuje ona swoje zainteresowanie i to, że wyobraża sobie was razem.

jak pisze zainteresowana dziewczyna

8. Komplementuje cię

Kobiety z reguły nie dają zbyt wielu komplementów obcym facetom. A już na pewno nie robią tego, jeśli facet jest dla nich nieatrakcyjny. Jeśli więc dziewczyna regularnie wysyła ci różnego rodzaju pochwały, to znaczy, że stara się żebyś ją polubił.

Dlatego, gdy następnym razem kolejny raz przeczytasz jaki jesteś inteligentny, bystry i jak świetne masz poczucie humoru, to możesz śmiało uznać to za oznakę zainteresowania.

9. Zadaje osobiste pytania

Dziewczynie, której się podobasz będzie zależało, żeby poznać cię jak najlepiej. Chce wiedzieć jaki jesteś, czy masz jakieś plany na przyszłość, czym żyjesz na co dzień, jakie masz hobby… Dlatego możesz otrzymywać mnóstwo pytań, często osobistych.

Oczywiście jest to bardzo silny sygnał zainteresowania ze strony kobiety. Oznacza to, że chciałaby stać się częścią twojego życia i chce o tobie wiedzieć jak najwięcej. Szuka ona również wspólnych zainteresowań i płaszczyzn, które mogłyby was do siebie zbliżyć.

10. Dużo się śmieje podczas rozmowy z tobą

Kobiety podczas rozmowy z mężczyzną, który im się podoba bardzo dużo się śmieją. Nawet, gdy facet opowie największego suchara. Dzieje się tak, bo chcą się zaprezentować mężczyźnie z jak najlepszej strony. Jako miłe, przyjazne osoby, z którymi przyjemnie jest spędzać czas.

Oczywiście podczas pisania nie będziesz wiedział czy faktycznie się śmieje. Możesz za to zwrócić uwagę na emotikony i sposób w jaki pisze. Jeśli wysyła dużo wesołych emotikon i widzisz, że dobrze się czuje podczas pisania z tobą, to prawdopodobnie oznacza, że jej się podobasz.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak bez problemu umawiać się z kobietami przez aplikacje randkowe, zachęcam Cię do zapoznania się z moim Poradnikiem Podrywania Przez Tindera.

Jak pisać do dziewczyny żeby ją poderwać?

Jeśli znajdziesz się w sytuacji, w której dziewczyna daje ci silne sygnały zainteresowania, nie czekaj nie wiadomo na co. Wykaż się inicjatywą i przejdź do działania. Jak to zrobić? Zaproś ją na randkę oczywiście!

Tylko konkretnymi działaniami pchniesz waszą znajomość dalej. Samym pisaniem relacji nie zbudujesz. Z resztą wymiana wiadomości nie służy do podrywu, a do sprawnego umówienia się na randkę.

Poza tym, gdy zbyt długo nie zdecydujesz się na zaproszenie jej na spotkanie, dziewczyna prawdopodobnie w końcu straci zainteresowanie. Może przykładowo uznać, że ci się nie podoba i dalsze pisanie nie ma sensu. Albo, że nie masz jaj i brakuje ci odwagi żeby ją gdzieś zaprosić. I zamiast tobą, zainteresuje się innym facetem. Takim, któremu nie brakuje inicjatywy i odwagi do wykonania pierwszego kroku. A z tobą w najlepszym wypadku urwie kontakt. A w najgorszym wrzuci to strefy friendzone, o czym więcej przeczytasz tutaj.

Jak pisze zainteresowana dziewczyna - podsumowanie

Jak widzisz, gdy wiesz jak pisze zainteresowana dziewczyna, jesteś w stanie określić czy podobasz się koleżance, z którą wymieniasz wiadomości. Jeśli więc zauważasz i czujesz, że coś może być na rzeczy, nie czekaj i zaproś ją na randkę. Bardzo możliwe, że otrzymasz pozytywną odpowiedź. A nawet jeśli pomylisz się co do jej intencji i ci odmówi, to przynajmniej będziesz wiedział na czym stoisz. Dzięki temu nie będziesz tracił czasu na dziewczynę niezainteresowaną zbudowaniem związku. I będziesz mógł skupić się na poznawaniu innych dziewczyn, w czym może być pomocny mój Poradnik Podrywania Przez Tindera.