Opublikowano

Jak poderwać dziewczynę przez internet w 2024?

jak poderwać dziewczynę przez internet

Jak poderwać dziewczynę przez internet? To pytanie, nad którym zastanawia się wielu mężczyzn. I nic w tym dziwnego, w końcu w ostatnich latach internet i aplikacje randkowe stały się głównym sposobem w jaki powstają pary. Bez umiejętności poznawania dziewczyn przez internet może być ci trudno kogoś znaleźć. Zwłaszcza jeśli nie jesteś duszą towarzystwa i masz ograniczone grono znajomych. Dlatego w tym artykule omówimy sobie jak znaleźć dziewczynę przez internet, jak zacząć rozmowę przez internet itp.

Jak poderwać dziewczynę przez internet? 5 kroków

Poniżej znajdziesz 5 kroków na to, jak poderwać dziewczynę przez internet. Jeśli sumiennie się do nich przyłożysz, z pewnością wielokrotnie zwiększysz swoje szanse na poznanie dziewczyny w sieci.

Krok 1: Wybierz odpowiednie aplikacje randkowe

Pisząc w nagłówku “aplikacje randkowe” nieprzypadkowo użyłem liczby mnogiej. Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na znalezienie dziewczyny przez internet, załóż konto na co najmniej dwóch aplikacjach randkowych. Przy wyborze kieruj się przede wszystkim ich popularnością – im więcej aktywnych profili kobiet, tym lepiej.

Obecnie najpopularniejsze w naszym kraju są Tinder i Badoo. Załóż więc konto na obu. Możesz do tego dołożyć jeszcze jedną, np. Facebook Dating. Im więcej, tym lepiej. Jest to zdecydowanie lepsze, niż poleganie tylko na jednej aplikacji randkowej. Ułatwisz sobie w ten sposób znalezienie dziewczyny przez internet.

Krok 2: Zdjęcia to podstawa

Czy nam się to podoba, czy nie, aplikacje randkowe opierają się przede wszystkim na wyglądzie. Dlatego najważniejszy elementem profilu na Tinderze, czy Badoo są zdjęcia. Spokojnie odpowiadają one za 80% sukcesu na aplikacjach randkowych.

Nie musisz być super przystojny, żeby zrobić sobie dobre zdjęcia. Jednak żeby osiągnąć sukces musisz przyłożyć się do tego, żeby były one jak najlepszej jakości. Ty natomiast powinieneś wyglądać na nich najlepiej jak tylko jesteś w stanie. Dlatego wszelkie zdjęcia z wakacji, czy wycieczki w góry odpadają. Prawie na pewno ich jakość pozostawia sporo do życzenia. A i ty nie wyglądasz na nich tak dobrze, jak możesz.

Jeśli chcesz więc cieszyć się powodzeniem na aplikacjach randkowych, twoje fotografie powinny być wykonane dobrym sprzętem i to przez osobę, która się na tym zna. Jak więc uzyskać zdjęcia dające powodzenie? Dowiesz się z tego artykułu.

Krok 3: Stwórz odpowiedni opis

Kolejnym, po zdjęciach, podstawowym elementem każdego profilu randkowego jest opis. Trzeba jednak przyznać, jest on znacznie mniej ważny, niż twoje fotografie.

Warto zauważyć że opis jest czytany przez zdecydowaną większość kobiet dopiero w momencie, gdy spodobają jej się twoje zdjęcia. Nie oznacza to jednak, że można go olać. Przy tworzeniu opisu należy pamiętać o dwóch zasadach:

  1. Dobry opis nie zapewni ci więcej par, jeśli masz słabe zdjęcia.

  2. Słaby opis może sprawić, że mimo, że kobiecie spodobały się twoje zdjęcia, to nie wyśle ci polubienia. 


Jak więc stworzyć odpowiedni opis i nie stracić zbyt wiele czasu na wymyślenie go? Dowiesz się tego czytając ten artykuł.

Krok 4: Ustaw odpowiednią lokalizację

Aplikacje randkowe bardzo słabo działają dla facetów z mniejszych miejscowości. Najzwyczajniej w świecie jest w nich zbyt mało kobiet, żeby było inaczej.

Jeśli więc mieszkasz w niedużej miejscowości pośrodku niczego, masz dwa wyjścia. Możesz ustawić w aplikacji taki zasięg poszukiwań, żeby objąć najbliższe duże miasto. Nie jest to idealne rozwiązanie, bo na każdą randkę będziesz musiał dojeżdżać kawał drogi.

Drugim rozwiązaniem jest przeprowadzka do dużego miasta, co likwiduje wszystkie logistyczne problemy przy poznawaniu kobiet. To, na który pomysł się zdecydujesz, zależy od ciebie. Pamiętaj jednak, że mieszkając w niedużej miejscowości i nic z tym nie robiąc, masz małe szanse na poznanie kogoś przy pomocy aplikacji randkowych.

Krok 5: Szybko proponuj spotkanie

W tym kroku powinieneś przede wszystkim przestać wierzyć w popularny mit. Mówi on, że żeby zaproponować dziewczynie spotkanie, najpierw trzeba się lepiej poznać, bo inaczej ci odmówi. Wielu mężczyzn przez to boi się szybko zaprosić na randkę, bo wierzy, że w ten sposób “wystraszy” dziewczynę.

Jest dokładnie na odwrót. Im dłużej prowadzisz rozmowę z dziewczyną, tym maleje szansa, że kiedykolwiek się zobaczycie. W momencie pisania jesteś dla niej tylko gościem z Tindera i znajdujesz się na końcu jej listy priorytetów. Nie ma więc na ciebie wiele czasu. Dodatkowo nie jest tajemnicą, że kobiety na aplikacjach randkowych cieszą się dużym powodzeniem. Zagaduje więc do niej wielu facetów. Gdy będziesz zwlekał z propozycją spotkania, w końcu przestanie ci odpisywać i zacznie rozmawiać z kimś innym.

Dlatego nie zwlekaj z propozycją randki, bo czas działa na twoją niekorzyść. W takim razie jak szybko proponować spotkanie? Dowiesz się z tego artykułu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak bez problemu umawiać się z kobietami przez aplikacje randkowe, zachęcam Cię do zapoznania się z moim Poradnikiem Podrywania Przez Tindera.

jak poderwać dziewczynę przez internet

Jak zacząć rozmowę z dziewczyną przez internet?

Zanim przejdziemy do tego jak zacząć rozmowę przez internet, ustalmy sobie jedną rzecz.

Pisanie z dziewczyną na aplikacji randkowej nie służy po to, żebyście się podczas wymiany zdań lepiej poznali. Jest to zresztą niemożliwe, bo żeby się poznać, trzeba spotkać się twarzą w twarz.

Pisanie na Tinderze, czy Badoo nie służy również do zapewnienia sobie rozrywki, bo to strata czasu.

Pisanie na Tinderze, czy Badoo nie jest po to, żeby podbudować sobie ego.

Pisanie na aplikacji randkowej ma tylko jeden cel – sprawne umówienie się na randkę. Tylko tyle, a jednak wielu facetów o tym zapomina i wdaje się długie rozmowy zwlekając z propozycją randki. A potem pojawiają się na forach wątki w stylu “pisałem ze swoją parą na Tinderze dwa dni, było spoko i nagle przestała odpisywać, dlaczego?”. A wystarczyło zaproponować spotkanie po 15 minutach, zamiast czekać nie wiadomo na co.

Okey, skoro mamy to omówione, teraz możemy zająć się rozpoczęciem rozmowy. Najlepiej przy tym trzymać się prostego schematu.

Jak zacząć rozmowę z dziewczyną przez internet?


  1. Zapytaj o jej zdjęcie – prosta sprawa, obejrzyj jej fotografie i zobacz czy jest coś, o co możesz zapytać, np. zdjęcie z podróży.

  2. Zapytaj o opis – na tej samej zasadzie możesz przeczytać opis swojej pary i zobaczy czy jest jakiś punkt zaczepienia. Może to być jej hobby lub cokolwiek innego, co w nim umieściła.

  3. Zadaj jej lekkie i krótkie pytanie – wiadomo, że wiele dziewczyn nie ma zdjęć w ciekawych lokalizacjach, a do tego pusty opis. W takim wypadku nie musisz na siłę nic wymyślać. Twoją rolą nie jest zabawianie jej. Dlatego napisz jej po prostu “cześć, jak mija dzień?”. Wbrew pozorom wiele dziewczyn odpisuje na takie pytanie.


Więcej przydatnych informacji na ten temat znajdziesz w tym artykule.

Jak poderwać dziewczynę przez internet? - podsumowanie

Umiejętność poznawania dziewczyn przez internet stała się kluczową umiejętnością dla każdego faceta, który chce kogoś poznać. Oczywiście kobiety można poznawać także poprzez znajomych, albo na mieście. Jednak z wiekiem grono naszych przyjaciół kurczy się i staje się to coraz trudniejsze, a i mało który facet ma ochotę ganiać po mieście i zagadywać do obcych dziewczyn. Zostaje więc internet. Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności w tym zakresie, zachęcam cię do zapoznania się z moim Poradnikiem.