Opublikowano Dodaj komentarz

Jak poderwać młodą kobietę? Jak ją zdobyć?

jak poderwać młodą kobietę

Po latach zdobywania wiedzy, budowania kariery i rozwoju zastanawiasz się jak poderwać młodą kobietę? Jest to zupełnie naturalne, w końcu masz teraz pozycję, żeby zrealizować ten cel. Na szczęście nie brakuje młodszych kobiet, które chętnie umawiają się z dużo starszymi mężczyznami od siebie. Niektóre wręcz spotykają się tylko z takimi, bo rówieśników uważają za niedojrzałych. Dlatego w tym artykule omówimy sobie jak poderwać młodszą dziewczynę oraz dlaczego uwodzenie młodszej kobiety nie musi być trudne.

Młodsza kobieta, czyli kto?

Na początek ustalmy sobie kogo możemy określić jako młodszą kobietą. Zależnie od twojego wieku, będzie się to zmieniało. Dlatego określmy sobie ten wiek na co najmniej 10 lat różnicy. Czyli w przypadku, gdy masz trzydzieści lat, młodszymi kobietami będą dziewczyny w wieku 18-19 lat. Dla czterdziestolatka będą to dziewczyny do 30. roku życia. I tak dalej.

Dlatego jeśli przykładowo masz 27 lat i zastanawiasz się jak poznać dwudziestoletnią dziewczynę, to zupełnie niepotrzebnie się nad tym głowisz. Taka różnica wieku jest zupełnie normalna i nie wymaga żadnych specjalnych technik uwodzenia. Mając tyle lat możesz je podrywać tak samo jak rówieśniczki. Jesteś wręcz w idealnym wieku, żeby to robić. Trudniej się robi dopiero, gdy różnica wieku wynosi co najmniej 10 lat.

Zobacz także: Gdzie poznać kobietę?

jak poderwać młodą kobietę

Jak poderwać młodą kobietę? Zasady.

Przejdźmy teraz do omówienia sobie zasad, które należy przestrzegać, jeśli chcesz poznać dużo młodszą kobietę. Z pewnością ułatwią ci one to zadanie.

Jak poderwać młodą kobietę?

1. Zachowuj się jak dojrzały mężczyzna.

Kobiety randkujące z dużo starszymi mężczyznami robią to głównie z jednego powodu. Szukają w nich dojrzałości i bezpieczeństwa. Swoich rówieśników i niewiele starszych kolegów uważają za zbyt mało poważnych. Dlatego największym błędem, jaki możesz zrobić, to zachowywanie i ubieranie się jak młodszy facet. Takie postępowanie z twojej strony z pewnością sprawi, że dziewczyna straci zainteresowanie.

Dlatego nie staraj się być “cool” i nie udawaj na siłę kogoś, kim nie jesteś. Jeśli przykładowo jesteś trzydziestopięcioletnim, doświadczonym facetem z porządną pracą, bądź własną firmą, to tak też się zachowuj. To jest dokładnie to, czego szukają młodsze dziewczyny randkujące ze starszymi.

2. Jak zdobyć młodszą kobietę? Dbaj o swój wygląd.

Część facetów, która zastanawia się jak poderwać młodą kobietę, zapomina o jednej rzeczy. Jeśli zdecydujesz się na podrywanie młodszych dziewczyn, twój wygląd musi być bardzo zadbany.

Gdy masz czterdzieści lat i spotykasz się z dziewczyną piętnaście lat młodszą, musisz przykładać znacznie większą wagę do swojego wyglądu, niż gdy sam miałeś tyle lat. Twoje ciało już nie jest tak młode i zaczyna z tobą walczyć. Dodatkowo dziewczyna ma wobec ciebie większe oczekiwania, niż wobec rówieśników. Zaniedbana fryzura, niemodne ubrania i piwny brzuch nie przejdą.

Oczywiście nie oznacza to od razu, że musisz wyglądać jak George Clooney, bo inaczej nic z tego nie będzie. Powinieneś po prostu wyglądać dobrze jak na swój wiek. Siłownia dwa-trzy razy w tygodniu, regularne odwiedzanie fryzjera i dobrej jakości modne ubrania są jak najbardziej wskazane, i z pewnością wystarczą do wyglądania znacznie lepiej niż większość facetów w twoim wieku.

3. Nie zachowuj się jak oblech.

Kolejnym polem obok wyglądu, na którym masz mniejszy margines błędu niż młodsi faceci, jest twoje zachowanie. Młode kobiety, z którymi będziesz się spotykał, będą bardzo wyczulone na to, żebyś nie był “creepem”.

Dlatego teksty na początku znajomości w stylu “nie mogę się doczekać, aż pójdziemy do mnie”, albo chwalenie jej cycków, odpada. Na to, co najwyżej mogą sobie pozwolić rówieśnicy tej dziewczyny. Ty z automatu dostaniesz łatkę creepa i będzie po zabawie.

Jak zaimponować młodszej kobiecie? Skup się na zachowywaniu się jak pewny siebie, opanowany facet z klasą. To twoja przewaga nad młodszymi mężczyznami i tym ją uwiedziesz.

4. Traktuj ją jak równą sobie.

Kobieta może być od ciebie młodsza o 20, albo i więcej lat, ale nie oznacza to, że nie jest dorosła. Podejmowała ważne dla siebie decyzje, opłacała rachunki i robiła inne odpowiedzialne rzeczy na długo zanim się poznaliście. Dlatego traktuj ją z szacunkiem. Oczywiście, z racji różnicy wieku i twojego doświadczenia, prawdopodobnie to do ciebie ostatecznie będzie należało podejmowanie różnych decyzji. Jednak pamiętaj, żeby nie lekceważyć jej zdania, bo to rodzi frustrację.

Jeśli masz więcej niż 30 lat i chciałbyś randkować z dziewczynami w wieku 18-23 lata, zachęcam Cię do zapoznania się z ebookiem Younger Woman Manual. Pomógł on w tym tysiącom mężczyzn na całym świecie!

jak poderwać młodą kobietę

Jak poderwać młodą kobietę? Odrzuć to, co mówi społeczeństwo.

Są mężczyźni, którzy chcieliby randkować z dużo młodszą kobietą, ale nie realizują tego celu w obawie przed tym, co powiedzą inni ludzie. A duża część społeczeństwa próbuje wmówić, że takie związki są niemoralne, a facet, który zastanawia się jak poderwać młodą kobietę ma złe intencje. Co jest oczywistą nieprawdą.

Najczęściej spotykane mity na temat związków starszego faceta z młodszą kobietą to:

Mit nr 1: Randkując z dużo młodszą kobietą wykorzystujesz ją.

Jest to najczęstszy mit, który społeczeństwo próbuje wmówić mężczyznom. A przecież nie ma prawa być nic złego w związku starszego faceta z dużo młodszą kobietą, o ile spełnione są poniższe warunki:

  • dziewczyna jest dorosła,

  • jest z tobą w związku z własnej nieprzymuszonej woli,

  • jesteś z nią szczery i nie obiecujesz gruszek na wierzbie.


Jeśli spełniłeś trzy powyższe warunki, nie ma żadnych podstaw, żeby powiedzieć, że wykorzystujesz młodszą dziewczynę.

Mit nr 2: Związek z dużo młodszą kobietą nie ma prawa się udać.

Kolejny mit jaki krąży, mówi że związek z młodszą kobietą na dłuższą metę nie wypali, bo jesteście na innym etapie życia. Co jest oczywiście nieprawdą. Bycie na różnym etapie życia nie ma żadnego znaczenia w tym, czy związek się uda, czy nie. To, co się liczy, to pasujące do siebie typy osobowości i czy podobacie się sobie nawzajem. Jeśli tak jest, to związek starszego mężczyzny z młodą dziewczyną jak najbardziej może się udać.

A poza tym, twój związek z młodszą kobietą nie musi być poważną relacją. Możecie się spotykać bez większych zobowiązań, na przykład jako FWB. Jeśli jesteś z nią szczery i nie ukrywasz przed nią tego faktu, to nie ma w tym nic złego.

Mit nr 3: Jesteś z dużo młodszą kobietą, bo żadna w twoim wieku cię nie chciała.

Reakcją niektórych ludzi, gdy usłyszą o związku starszego mężczyzny z młodą kobietą, jest wmawianie facetowi, że nie był w stanie poznać nikogo w swoim wieku. Jest to nic innego, jak próba ośmieszenia mężczyzny i sprawienia, żeby poczuł się gorzej.

Skąd się bierze taka reakcja? Niektóre kobiety odbierają mężczyzn randkujących z młodszymi dziewczynami jako zagrożenie dla swojego powodzenia. Natomiast ze strony mężczyzn jest to zwyczajna zazdrość. Nie przejmuj się tym i podążaj swoją drogą. Słuchając tego, co próbuje wmówić ci społeczeństwo, nie będziesz szczęśliwy. Jeśli zastanawiasz się jak poderwać młodą kobietę, idź swoją drogą.

Mit nr 4: Żadna młoda kobieta nie będzie zainteresowana mężczyzną w moim wieku.

Ten mit akurat pojawia się w głowach samych mężczyzn, którzy zastanawiają się jak poznać młodszą kobietę. Jeśli masz takie myśli, musisz je natychmiast odrzucić. Jak najbardziej jesteś w stanie poderwać młodą kobietę. Wielu zwyczajnych mężczyzn codziennie udowadnia, że jest to możliwe.

Sporo młodych dziewczyn preferuje związek z dużo starszym mężczyzną. Choćby wśród studentek są takie, które fantazjują o którymś ze swoich wykładowców, nierzadko starszym o 20 lat, albo i więcej. Niektóre wcale się z tym nie kryją i podrywają pewnych siebie profesorów. Często nawet w ogóle nieprzystojnych, ale z charyzmą.

Dlatego jeśli chcesz zdobyć młodszą kobietę, odrzuć ten mit, bo prawda jest taka, że istnieje wiele dziewczyn, która woli związek z dużo starszym facetem, niż z rówieśnikiem.

Jeśli masz więcej niż 30 lat i chciałbyś randkować z dziewczynami w wieku 18-23 lata, zachęcam Cię do zapoznania się z ebookiem Younger Woman Manual. Pomógł on w tym tysiącom mężczyzn na całym świecie!

Jak poderwać młodą kobietę? - podsumowanie

Jeśli masz ochotę na poznanie młodszej kobiety, nie daj sobie wmówić, że to niemożliwe. Jest wiele takich związków i mają się dobrze. Nie przejmuj się również reakcją ludzi, bo im nie zależy na twoim szczęściu. Jeśli chcesz poderwać młodszą kobietę, zadbaj o swój wygląd i przestrzegaj zasad, które wymieniłem w artykule. Pomocny w tym jak zdobyć młodszą kobietę z pewnością będzie również ten Poradnik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *