Opublikowano Dodaj komentarz

Jak podrywać na Tinderze? 5 kroków skutecznego podrywu.

jak podrywać na Tinderze

W ostatnich latach aplikacje randkowe stały się głównym miejscem na poszukiwanie dziewczyny dla wielu z nas. Być może sam chcesz wiedzieć jak podrywać na Tinderze i co robić żeby było to skuteczne. Bez wiedzy na temat efektywnego podrywu aplikacje randkowe potrafią do siebie zniechęcić. Jednak wiedząc co robić, Tinder, czy Badoo stają się bardzo przydatnym i wygodnym narzędziem na poznawanie kobiet. Ten artykuł powstał właśnie po to, żeby ułatwić ci to zadanie i opisuje jak poderwać dziewczynę na Tinderze.

Jak podrywać na Tinderze? 5 kroków.

Skuteczny podryw na Tinderze to nie jeden magiczny trik, który za pstryknięciem palca sprawi, że kobiety będą się o ciebie biły. O ile nie wyglądasz jak Brad Pitt w Troji, trzeba się trochę postarać. Ale spokojnie, pracy jest tylko na początku, potem wszystko wchodzi w krew i dzieje się automatycznie.

To jak podrywać na Tinderze, możemy ułożyć w pięciu prostych krokach. Gdy zastosujesz się do każdego z nich, gwarantuję ci, że twoja efektywność w poznawaniu kobiet wzrośnie do poziomów, których nigdy u siebie nie widziałeś.

Jak podrywać na Tinderze?

1. Zadbaj o dobre zdjęcia.

Zdecydowanie najważniejszym elementem profilu randkowego są zdjęcia. Tyczy się to w szczególności nas, facetów. Kobieta może zrobić sobie zdjęcie w lustrze, a i tak będzie miała wielu amatorów. My tego przywileju nie mamy.
Dlatego zanim założysz profil na Tinderze, postaraj się o uzyskanie jak najlepszych zdjęć. Na pewno nie wrzucaj selfi. Z mojego, jak i wielu innych mężczyzn, doświadczenia nie warto również wrzucać randomowych zdjęć z wakacji, czy zrobionych na mieście przez kolegę. Najprawdopodobniej rozczarujesz się tylko efektami. Najlepiej wrzucić zdjęcia zrobione przez kogoś kto się na tym zna. To przynosi prawdziwą zmianę na plus. Jak uzyskać takie fotografie napisałem już w tym artykule

2. Wrzuć dobry opis.

Kolejnym elementem profilu na Tinderze jest opis. Od razu trzeba zaznaczyć jedno – opis na aplikacjach randkowych najczęściej jest czytany dopiero, gdy kobiecie spodobały się twoje zdjęcia. Sam opis nie sprawi, że zostaniesz polajkowany. Jego rolą nie jest więc zdobywanie par, tylko nie odstraszenie kobiety, którą wstępnie zainteresowały twoje zdjęcia.

Jakie opisy facetów najczęściej odstraszają kobiety? Przede wszystkim takie, które można uznać za desperackie oraz takie, które są za długie. Najlepiej więc wrzucić coś neutralnego, choćby krótki opis swoich zainteresowań. To z pewnością nie odstraszy żadnej dziewczyny. Więcej na temat opisu na Tinderze napisałem w tym artykule.

3. Jak podrywać na Tinderze? Dobra lokalizacja to podstawa.

Aplikacje randkowe jak Tinder, czy Badoo najlepiej sprawdzają się w dużych miastach. Im jest ono większe tym lepiej. Optymalnie jest, jeśli ma co najmniej pół miliona mieszkańców. Jeśli mieszkasz w takim mieście, masz ten problem z głowy i możesz przejść do następnego kroku.
Jeśli jednak mieszkasz w niedużej miejscowości, powinieneś zadbać o to, żeby zwiększyć pulę widocznych kobiet. Możesz to zrobić poprzez poszerzenie swoich preferencji wyszukiwania. Na przykład zwiększając zakres odległości oraz wieku. Jeśli mieszkasz w niedużej miejscowości, polecam ci ten artykuł. Pomoże ci on zniwelować ten problem.

4. Zagaduj w optymalny sposób.

Jedną z częstszych bolączek większości mężczyzn na Tinderze jest to, że kobiety rzadko odpisują na pierwszą wiadomość. I owszem, część kobiet nie wiadomo po co korzysta z aplikacji randkowych, skoro nikomu nie odpisuje (ok, wiadomo – dla atencji).

Jednak nie bez winy są również mężczyźni. Pisanie w pierwszej wiadomości dziewczynie jaka jest piękna, albo sprośne teksty to prawdziwa plaga. Nic dziwnego, że takie próby otwarcia rozmowy nie cieszą się dobrym przyjęciem.

Jednak istnieją sprawdzone zasady tego jak zacząć rozmowę na Tinderze, żeby kobiety częściej odpisywały. Można choćby w pierwszym zdaniu dodać imię dziewczyny. Spersonalizowane wiadomości zwiększają szanse na odpowiedź.
Temat tego jak zagadać na Tinderze jest rozległy i nie zdołam go tutaj opisać, ale mam na ten temat osobny artykuł, który ci gorąco polecam.

5. Nie przeciągaj rozmowy w nieskończoność.

Jednym z częstszych błędów popełnianych przez facetów na Tinderze są zbyt długie rozmowy z kobietami. Być może sam miałeś taką sytuację, że dwa dni pisałeś z dziewczyną, wszystko wydawało się spoko, aż tu nagle przestała odpisywać. Jeśli tak, to gwarantuję ci, że przestała odpisywać, bo nie mogła się doczekać propozycji randki z twojej strony.

Dwa dni pisania to zdecydowanie zbyt długo. Gdybyś zaproponował jej spotkanie wcześniej, to zapewne dostałbyś pozytywną odpowiedź. A tak, ktoś inny cię ubiegł, albo dziewczyna zwyczajnie straciła cierpliwość. Dlatego pamiętaj – jeśli kobieta chce kogoś poznać, zgodzi się na szybko wysuniętą propozycję spotkania. A nawet tego oczekuje.
Jeśli więc zastanawiasz się jak poderwać dziewczynę na Tinderze, to postaraj się w przyszłości nie marnować sobie okazji na randki poprzez zbyt długie rozmowy i szybko proponuj kawę lub drinka. Jak szybko proponować spotkanie? Opisałem to w tym artykule.

Jeśli chcesz wiedzieć jak bez problemu umawiać się z kobietami przez aplikacje randkowe, zachęcam Cię do zapoznania się z moim Poradnikiem Podrywania Przez Tindera.

jak podrywać na tinderze

Czego nie robić na Tinderze?

Jeśli spojrzymy na to, co robią mężczyźni na aplikacjach randkowych, to zobaczymy, że zdecydowana większość z nich popełnia różnego rodzaju błędy. Zwykle nawet nie zdają sobie sprawy, że je robią. Jednak z pewnością błędy te wpływają na powodzenie i regularnie niszczą okazje na umówienie się na randkę.

A czasem bywają w życiu takie sytuacje, że żeby coś poprawić, nie musimy robić nic specjalnego. Wystarczy, że przestaniemy popełniać ciągle te same błędy. Tyczy się to również powodzenia w poznawaniu dziewczyn. Często sukces z kobietami polega bardziej na tym czego nie robić, niż co robić. Jeśli zastanawiasz się jak poderwać dziewczynę na Tinderze skutecznie, to musisz być świadomy czego unikać na Tinderze.

W takim razie czego nie robić na Tinderze?

  • komplementowanie wyglądu – nigdy nie komplementuj wyglądu kobiety na początku znajomości. Pokazuje to, że za bardzo ci zależy i trąci desperacją. Tym samym stajesz się kolejnym gościem, który próbuje się podlizać dziewczynie chwaląc jej urodę. A to z pewnością zabija twoją atrakcyjność w oczach kobiety.

  • przesuwanie wszystkich profili w prawo – oceniając zdjęcia dziewczyn bądź selektywny i wysyłaj polubienia tylko tym, które ci się podobają. Lajkując wszystkie jak leci niszczysz swój ranking i ryzykujesz shadowbanem. Więcej na ten temat napisałem w tym artykule.

  • wrzucenie selfi – jak już wyżej wspomniałem, powinieneś wrzucić zdjęcia wykonane przez kogoś, kto wie jak to robić. A najgorsze co możesz zrobić, to wrzucić selfi. Takie zdjęcia na Tinderze cieszą się zdecydowanie najmniejszym powodzeniem.

  • błędy ortograficzne – kobiety na Tinderze są bardzo wyczulone na tym punkcie. Potrafią skreślić faceta za jedną literówkę. A ten nawet nie będzie zdawał sobie sprawy, dlaczego przestała mu odpisywać. Dlatego zwróć uwagę na poprawność swojej pisowni.

  • zbyt długie wypowiedzi – pisząc z dziewczyną na Tinderze, wysyłaj maksymalnie trzy-cztery zdania. Pisząc dłuższe wypowiedzi, ryzykujesz tym, że ci nie odpisze. Unikaj więc tego, bo po prostu mało kto ma czas na czytanie takich wypowiedzi obcej osoby.

  • wyjeżdżanie z tematami związanymi z seksem – jeśli umiesz porozmawiać z kobietą o seksie na randce – brawo, jesteś pewnym siebie facetem. Jeśli jednak wyskakujesz z tym tematem podczas rozmowy na Tinderze, to niestety upodabniasz się do napaleńców-januszy, których jest pełno na aplikacjach randkowych. Dlatego jeśli masz ochotę o tym pogadać, poczekaj do spotkania twarzą w twarz.

A może coś innego niż Tinder? Wypróbuj Erodate – najpopularniejszy polski portal do szybkich randek, któremu zaufało tysiące kobiet i mężczyzn.

Jak podrywać na Tinderze? - podsumowanie

Jak widać skuteczny podryw na Tinderze to nie jeden krok, który zapewni ci wiele par. Ale na pewno nie jest to również ciężka harówka, a bardziej kilka nawyków, które trzeba przyswoić. Nawyki te, w połączeniu z dobrymi zdjęciami, z pewnością pomogą ci znacznie zwiększyć efektywność w tym jak podrywać na Tinderze. Dzięki temu aplikacje randkowe przestaną być złem koniecznym, a staną się przyjemnym sposobem na poznawanie dziewczyn. W tym wszystkim z pewnością pomoże ci również mój Poradnik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *