Opublikowano

Jak skutecznie ominąć bana na Tinderze w 2024?

ban na Tinderze

Zatem stało się, dostałeś bana na Tinderze. Oznacza to, że straciłeś dostęp do swoich par, rozmów i potencjalnych randek. Co możesz zrobić, żeby odzyskać zablokowane konto na Tinderze? A może nie ma innego wyjścia, i żeby ominąć bana na Tinderze, trzeba stworzyć nowe konto? Na te i inne pytania odpowiemy sobie w tym artykule.

Jak długo trwa ban na Tinderze?

Najpierw jednak odpowiedzmy sobie na pytanie: na ile jest ban na Tinderze? Niestety Tinder nie przewiduje limitu czasowego na bana. Jeśli go nakłada, to na zawsze. Oznacza to, że jeśli założysz nowy profil, to tak szybko jak tylko Tinder wykryje, że w przeszłości nałożył na ciebie bana, tak szybko twoje konto zostanie zablokowane.

Pozostawia to nas z dwoma opcjami. Albo odzyskać dostęp do zablokowanego konta. Albo założyć nowe konto, ale tak, żeby Tinder nie wykrył, że już wcześniej nałożył na ciebie bana.

Za co jest ban na Tinderze?

Tę kwestię opisałem już w tym artykule. Dlatego tutaj tylko krótko wymienię możliwe powody bana na Tinderze. Jeśli chcesz znać więcej szczegółów, zachęcam cię do przeczytania zalinkowanego artykułu.

Możliwe powody zablokowania konta na Tinderze to:


 1. Obraziłeś kogoś podczas rozmowy.

 2. Obraziłeś kogoś w swoim opisie.

 3. Założyłeś fake profil lub multikonto.

 4. Tinder uznał cię za bota.

 5. Wysyłałeś sprośne zdjęcia.

 6. Napisałeś kontrowersyjne żarty/komentarze.

Co się dzieje gdy dostajesz bana na Tinderze?

Gdy Tinder blokuje twoje konto, nie możesz się na nie zalogować. Każda próba zalogowania zakończy się pojawieniem jednego z dwóch komunikatów. Albo będzie to komunikat mówiący Tinder: „twoje konto jest w trakcie weryfikacji”, albo “twoje konto zostało zablokowane”.

Ta pierwsza opcja nie oznacza jeszcze, że zostałeś zbanowany, ale bardzo możliwe, że tak to się zakończy. Komunikat Tinder twoje konto jest w trakcie weryfikacji występuje zwykle, gdy pojawiło się na ciebie wiele skarg i Tinder chce je zweryfikować. Drugą możliwością wystąpienia tego komunikatu jest sytuacja, gdy już miałeś wcześniej bana i próbujesz wrócić na Tindera. Jednak nie zrobiłeś wszystkiego jak należy, żeby nie zostać rozpoznanym i Tinder nabrał podejrzeń, że już w przeszłości byłeś zbanowany.

Tinder chroni w ten sposób pozostałych użytkowników przed kontaktem z osobami, które łamią regulamin. Dzięki temu chce im zapewnić jak najprzyjemniejsze doświadczenia podczas korzystania z aplikacji. I nic w tym dziwnego, w końcu na tym zarabia pieniądze.

jak ominąć bana na tinderze

Jak odzyskać zablokowane konto na Tinderze?

Jak odzyskać konto na Tinderze? Niestety nie istnieje żadna oficjalna procedura odbanowania. Jedyną drogą na odzyskanie dostępu do zablokowanego konta na Tinderze jest wysłanie zgłoszenia do supportu. Jednak musisz być przygotowany na to, że są duże szanse, że to nie zadziała. Możesz nawet nie otrzymać odpowiedzi. Jednak nic nie zaszkodzi spróbować.


Aby odzyskać zablokowane konto na Tinderze:


 1. Wejdź w support Tindera.

 2. Wybierz “Trouble with account login”.

 3. Następnie wybierz “Can’t log in, my account was banned”.

 4. Podaj swój adres e-mail i numer telefonu, na które założyłeś konto na Tinderze.

 5. Opisz sytuację.

 6. Dodaj istotne załączniki, np. screenshot bana.


Gdy prześlesz zgłoszenie, poczekaj kilka dni na odpowiedź. Jeśli nie nadejdzie ona w ciągu 4-5 dni lub odpiszą ci z odmową, pora założyć nowe konto. Ale w taki sposób, żeby Tinder nie wykrył, że już cię banował.

Jak ominąć bana na Tinderze?

Żeby z sukcesem wrócić na Tindera po nałożeniu bana, trzeba zdać sobie sprawę z jednej rzeczy. Gdy Tinder blokuje twoje konto, to nakłada bana na wszystkie informacje jakie im udostępniłeś. Czyli na numer telefonu, adres email, konto na Facebooku, a nawet na urządzenie, na którym używałeś Tindera i zdjęcia… Ma to na celu uniemożliwienie ci powrotu na tę aplikację. Żeby więc założyć nowe konto, potrzebujesz całkiem nowych danych. Nowy numer telefonu, adres email, konto na Facebooku, zdjęcia itp. Trochę tego jest, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo.

W takim razie, co zrobić, żeby ominąć bana na Tinderze?

1. Odinstaluj Tindera

Przede wszystkim zacznij od odinstalowania aplikacji. W ten sposób usuniesz ciasteczka ze swojego urządzenia. Tinder mógłby cię po nich rozpoznać.

2. Użyj innego urządzenia / Zmień numer ID urządzenia

Każde urządzenie ma swój unikalny numer ID. Tinder, nakładając bana, blokuje również ten numer. Zakładając nowe konto, potrzebujesz albo nowego urządzenia, na którym będziesz używał Tindera. Albo musisz zmienić numer ID urządzenia, na którym dostałeś bana. Jeśli tego nie zrobisz, Tinder wykryje, że nałożył na ciebie w przeszłości bana i uniemożliwi ci powrót na aplikację.

Najwygodniej będzie użyć nowego urządzenia. Możesz na przykład korzystać z Tindera używając swojego laptopa, bądź tableta. Dzięki temu będziesz miał inny numer ID i problem z głowy.

Drugą, mniej wygodną opcją, jest zmiana ID urządzenia, na którym dostałeś bana na Tinderze, czyli najprawdopodobniej na telefonie. Zrobiłem reaserch i dowiedziałem się, że w celu uzyskania nowego ID, musisz zresetować telefon do ustawień fabrycznych (działa to tylko dla telefonów z Androidem). Jeśli zdecydujesz się na tę opcję, pamiętaj, żeby zrobić kopię wszystkich istotnych danych, takich jak twoje kontakty itp. Po resecie Tinder ban na telefon powinien zniknąć.

3. Użyj innego numeru telefonu

Jeśli rejestrujesz się przy pomocy numeru telefonu, musisz przejść weryfikację SMS. W takim przypadku nie możesz użyć tego samego numeru co wcześniej. Zostałoby to natychmiast wykryte. Na szczęście nowy numer jest konieczny tylko przy weryfikacji konta, potem nie jest do niczego potrzebny. Niekoniecznie więc musi to być twój numer. Na uzyskanie nowego numeru telefonu masz dwie opcje:

 

 • pożycz numer od znajomej osoby (ale najpierw z nią o tym porozmawiaj!),

 • kup starter i załóż nowy numer.

 

Pierwsza metoda jest z pewnością szybsza i wygodniejsza. Ale jeśli nie masz takiej osoby, to zawsze możesz rozejrzeć się za jakimś tanim starterem i w ten sposób uzyskać nowy numer telefonu.

4. Załóż nowy adres email / konto na Facebooku

Aby skutecznie ominąć bana na Tinderze, przy rejestracji nie możesz użyć tego samego adresu email, ani social mediów, co wcześniej. W zależności, którą opcję rejestracji wybierzesz, musisz postarać się o nowe dane.

ban na tinderze

5. Pobierz Tindera używając nowego konta w Google Play

Obecnie wiele rzeczy, które robimy w Internecie, pozostawia po sobie ślad. Dla pewności, pobierając Tindera w Sklepie Play, nie korzystaj z dotychczasowego. Konto Google zbiera wiele danych i istnieje ryzyko, że Tinder może cię po tych danych rozpoznać i zablokować twoje nowe konto.


Jeśli chodzi o ominięcie bana na Tinderze przy zakładaniu konta, to tyle. Jednak algorytmy są coraz sprytniejsze i już po zarejestrowaniu konta, w trakcie korzystania z Tindera, musisz uważać na kilka rzeczy, żeby nie zostało wykryte, że w przeszłości byłeś zbanowany. Jakich konkretnie?

Jak nie zostać ponownie zbanowanym na Tinderze?

Gdy już uda ci się powrócić na Tindera, musisz dalej zachować ostrożność. Tinder zapamiętuje informacje zbanowanych użytkowników i jeśli użyjesz je ponownie, możesz zostać wykryty.

Jak nie zostać ponownie zablokowanym na Tinderze?

 

 • Użyj innych zdjęć – Tinder zapamiętuje zdjęcia. Jeśli algorytm wykryje, że takie zdjęcia były wcześniej używane na koncie, które zostało zablokowane, to nałoży bana. To, jakie zdjęcia wrzucić na Tindera, opisałem już w tym artykule.

 • Nie rób weryfikacji twarzy jeśli robiłeś to na zbanowanym koncie, to teraz tego nie rób.

 • Nie podpinaj pod swój profil Spotifya i Instagrama – jeśli poprzednio podpinałeś Spotifya i Instagrama, to teraz tego nie rób.

 • Nie podawaj tych samych danych bankowych – jeśli wcześniej korzystałeś z płatnych funkcji i chcesz z nich skorzystać ponownie, to podaj inne dane bankowe.

 • Nie łam więcej regulaminu – lepiej zapobiegać zbanowaniu przestrzegając regulamin, niż później gimnastykować z powrotem na Tindera.

Jak ominąć bana na Tinderze - podsumowanie

Jak widzisz, powrót na Tindera po zbanowaniu nie jest super prostą sprawą. Trzeba się trochę napracować. Również po powrocie po zbanowaniu należy być ostrożnym i nie podać tych samych danych, co wcześniej. Najlepiej więc tego bana unikać poprzez przestrzeganie regulaminu. Jeśli jednak przytrafił ci się ban na Tinderze, to teraz wiesz co robić, żeby wrócić.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak bez problemu umawiać się z kobietami przez aplikacje randkowe, zachęcam Cię do zapoznania się z moim Poradnikiem Podrywania Przez Tindera.