Opublikowano

Jak wysłać zdjęcie na Tinderze w 2024?

jak wysłać zdjęcie na tinderze

Zastanawiasz się jak wysłać zdjęcie na Tinderze? Obecnie coraz częściej zamiast tekstem, porozumiewamy się za pomocą zdjęć, czy memów. Tak się do tego przyzwyczailiśmy, że brak tej możliwości potrafi być dokuczliwy. Jeśli więc chcesz wiedzieć czy na Tinderze można wysłać zdjęcie, to odpowiedź brzmi krótko – nie można. Ale bez obaw, istnieją sposoby, które potrafią bardzo dobrze obejść ten problem. Dlatego w tym artykule zdradzę ci cztery możliwości na to jak wysłać komuś zdjęcie na Tinderze.

Czy na Tinderze można wysłać zdjęcie?

Na Tinderze nie ma możliwości wysyłania zdjęć w wiadomości, ale istnieją sprawdzone sposoby na obejście tego problemu.

Głównym powodem, dla którego Tinder nie daje możliwości wysyłania zdjęć jest troska o prywatność i bezpieczeństwo użytkowników. W internecie jest pełno dziwnych typów, którzy wykorzystaliby tę możliwość do wysyłania niestosownych obrazków. Schowani za względną anonimowością jaką daje im Tinder nie mieliby żadnych zahamowań.

Biorąc to pod uwagę, nic dziwnego, że Tinder chroni w ten sposób swoich użytkowników. Jednak trzeba przyznać, że brak tej możliwości bywa niewygodny. Zwłaszcza, gdy z kimś dłużej rozmawiasz i chcesz się podzielić jakimś zdjęciem, czy memem. W takim razie jak obejść ten problem?

jak wysłać zdjęcie na tinderze

Jak wysłać zdjęcie na Tinderze?

Oto cztery sprawdzone sposoby na to jak wysłać komuś zdjęcie na Tinderze:

Sposób pierwszy: wyślij zdjęcie jako link

Jeśli chcesz wysłać komuś zdjęcia na Tinderze możesz zrobić to za pomocą którejś ze stron służących do dzielenia się zdjęciami, np. imgur.com. Następnie wystarczy wysłać wygenerowany za pomocą tej strony link do twojego zdjęcia w wiadomości na Tinderze. Gdy twoja para wklei link w pasku adresu, zobaczy twoje zdjęcie.

Ale uwaga – sposób jest prosty i wygodny, ale dość ryzykowny. Jeśli wyślesz komuś w wiadomości link, algorytm Tindera może uznać to za spam lub wziąć cię za bota i zbanuje twoje konto. A powrót na Tindera po banie jest dość trudny, o czym napisałem więcej tutaj. Dla bezpieczeństwa możesz na przykład wstawić w swój link spacje i poprosić swoją parę, żeby je usunęła, gdy będzie chciała obejrzeć wysłane przez ciebie zdjęcie. W ten sposób utrudnisz algorytmowi Tindera wykrycie, że wysłałeś link.

Jeśli chcesz skorzystać z tego sposobu, oto jak to zrobić:


  1. Załóż konto na stronie służącej do dzielenia się zdjęciami, np. na wspomnianym imgur.com.

  2. Wgraj na tej stronie zdjęcie, które chcesz komuś wysłać i skopiuj wygenerowany link.

  3. Wejdź na Tindera i wyślij swojej parze skopiowany link (najlepiej ze spacjami między znakami, żeby zmniejszyć ryzyko bana).

  4. Twoja para może teraz skopiować przesłany przez ciebie link i obejrzeć twoje zdjęcie.

Sposób drugi: wgraj zdjęcie na swój profil

Drugim sposobem, o którym łatwo zapomnieć, jest wgranie zdjęcia, które chcesz komuś wysłać na swój profil na Tinderze. W tym celu wejdź po prostu w swój profil i kliknij “dodaj media”. Nie jest to może najszybsze i najbłyskotliwsze rozwiązanie pod słońcem, ale działa bardzo dobrze. I co ważniejsze, w przeciwieństwie do wysyłania linków, nie ryzykujesz banem.

Możesz w ten sposób podzielić się z kimś zarówno zwykłym zdjęciem, jak i memem. Zwróć tylko uwagę, żeby nie były one niestosowne i nie będziesz miał problemu, że łamiesz regulamin.

Pamiętaj również, że wgrywając zdjęcie na swój profil stają się one widoczne dla wszystkich użytkowników Tindera, którym się wyświetlisz. Jeśli więc nie chcesz żeby cały świat widział jakieś zdjęcie, zaplanuj wszystko ze swoją parą i po chwili usuń je ze swojego profilu.

jak wysłać zdjęcie na tinderze

Sposób trzeci: przejdź ze swoją parą na inny środek komunikacji

Jak widzisz, oba wymienione wyżej sposoby działają, jednak mają swoje wady. Dlatego moim zdaniem najlepszą metodą na to jak wysłać komuś zdjęcie na Tinderze jest przejście na inną platformę komunikacji. Może to być Messenger, Instagram, WhatsApp… Generalnie jakakolwiek aplikacja służąca do komunikowania się. Po przejściu na którąś z tych platform będziesz mógł bez problemu dzielić się zdjęciami ze swoją parą z Tindera.

A poza tym kolejnym plusem tego rozwiązania jest to, że w ten sposób popchniesz waszą znajomość do przodu. Po krótkiej rozmowie na Messengerze, czy Instagramie możesz zaproponować swojej parze spotkanie się. Skoro przeszliście z Tindera na inną aplikację, to jest bardzo prawdopodobne, że otrzymasz pozytywną odpowiedź. Jeśli chcesz przeczytać więcej o tym jak szybko proponować spotkanie się, mam na ten temat osobny artykuł.

Sposób czwarty: zamiast zdjęcia wyślij GIFa

Oprócz pisania zwykłych wiadomości Tinder ma wbudowaną funkcję wysyłania GIFów. Żeby to zrobić należy kliknąć w funkcję GIF pod polem, w którym wpisuje się treść wiadomości. Następnie wystarczy, że poszukasz czegoś, co cię interesuje i klikniesz w wybranego GIFa, a twoja para go dostanie.

Wysłanie GIFa może być przykładowo dobrym sposobem na skomentowanie czegoś w humorystyczny sposób. Jeśli więc nie zależy ci na wysłaniu konkretnego zdjęcia, a raczej chciałbyś móc po prostu wyrazić coś obrazkiem, funkcja wysyłania GIFów z pewnością będzie przydatna.

jak wysłać zdjęcie na tinderze

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak bez problemu umawiać się z kobietami przez aplikacje randkowe, zachęcam Cię do zapoznania się z moim Poradnikiem Podrywania Przez Tindera.

Jak wysłać zdjęcie na Tinderze - podsumowanie

Jak widzisz, istnieje kilka sposobów na podzielenie się zdjęciem z kimś poznanym na Tinderze. Jednak prawdopodobnie najlepszym pomysłem na to jest przejście na inny komunikator. Nie dość, że będziesz mógł bez problemu przesyłać zdjęcia, to jeszcze dasz szansę waszej znajomości na przerodzenie się w coś poważniejszego. W końcu już nie będziesz dla tej osoby tylko jedną z wielu par na Tinderze, dzięki czemu da jej to poczucie jakby cię już trochę znała. A to jest dobry krok w kierunku spotkania się twarzą w twarz. Więcej na temat poznawania kobiet na Tinderze przeczytasz w moim Poradniku.