Get to Sex Fast

Umawianie się na randki to jedno, ale równie ważne jest bycie skutecznym podczas randek. Dzięki temu ebookowi dowiesz co robić, aby szybko doprowadzić do seksu z nowo poznaną kobietą. Poznasz również text game używany między randkami. Wszystko to opisane na 250 stronach przez niewyróżniającego się z wyglądu mężczyznę, który uprawiał seks z setkami kobiet bez wydawania na nie pieniędzy.

Kup teraz:

Open Relationship Manual

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, żeby utrzymywać seksualne relacje z kilkoma kobietami naraz? Wydaje ci się to nierealne i że mało która kobieta zgodzi na to? Nic bardziej mylnego! Czytając ten ebook dowiesz się krok po kroku jak to osiągnąć, a to wszystko bez oszukiwania kobiet, z którymi randkujesz! Nie musisz przy tym być modelem z wyglądu. Tysiące przeciętnych mężczyzn na całym świecie dzięki temu ebookowi ma w swoim życiu kilka kobiet naraz!

Kup teraz:

The Unchained Man

Prawdziwa Biblia dla mężczyzny żyjącego w XXI wieku. Książka pokazuje jak odnaleźć się jako mężczyzna w szybko zmieniającym się świecie i jak zbudować życie pełne wolności i szczęścia. Na ponad 400 stronach autor porusza wiele kluczowych kwestii, m.in. jak przyciągać wiele kobiet i mieć z nimi satysfakcjonujące, oparte na wolności relacje, jak stać się wolnym finansowo, jak uwolnić się od błędnych, stojących na drodze do szczęścia przekonań i wiele innych spraw.

Kup teraz:

Younger Woman Manual

Jeśli masz 30 lat lub więcej i chciałbyś randkować z dziewczynami w wieku 18-23 lat, ten ebook jest idealny dla Ciebie. Wielu mężczyzn myśli, że dla przeciętnego faceta jest to niemożliwe, o ile nie zdecyduje się skorzystać z pieniędzy, ale nic bardziej mylnego. Jest to łatwiejsze niż się wydaje. Czytając tego ebooka krok po kroku poznasz sprawdzony system i techniki, które pozwalają na randkowanie z młodymi dziewczynami i utrzymywanie z nimi relacji jakie Ci odpowiadają - mniej poważne, oparte tylko na seksie lub poważniejsze, oparte na głębszych uczuciach.

Kup teraz: