Opublikowano

Czy ogłoszenia Ukrainek to oszustwo? Prawda o anonsach.

ogłoszenia ukrainek

W ostatnim czasie liczne strony internetowe zostały zasypane przez ogłoszenia Ukrainek i oferty Pań z Ukrainy. Może się wydawać, że ma to związek dużą emigracją zza naszej wschodniej granicy. Ale czy faktycznie ogłoszenia Ukrainek w Polsce to prawdziwe oferty matrymonialne? A może jest to kolejny sposób na oszustwo internetowych naciągaczy? W tym artykule opowiemy prawdę o popularnych w sieci anonsach Ukrainek.

Oferty Pań z Ukrainy - najlepsze portale randkowe

W internecie znajdziesz mnóstwo rzekomych ogłoszeń Ukrainek, które podobno są chętne na związek. Wszystkie te ogłoszenia łączy jednak jedno – są oszustwem, za którym stoją naciągacze, o czym przeczytasz w dalszej części artykułu.

Żeby mieć więc szansę na poznanie Ukrainki powinieneś zabrać się za to tak samo, jakbyś szukał dziewczyny z Polski. Jednym ze sposobów mogą być portale randkowe. Poniżej znajdziesz najpopularniejsze z nich, które jednocześnie dają największe szanse na poznanie dziewczyny z Ukrainy.

1. Erodate

Pierwszym wyborem przy poszukiwaniu kobiet z Ukrainy może być portal randkowy Erodate. Jest to zdecydowanie największy gracz na polskim rynku jeśli chodzi o ludzi chętnych na szybkie, raczej niezobowiązujące relacje.

Rejestracja na Erodate jest całkowicie darmowa, jednak żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji, należy kupić konto premium.

Erodate kładzie duży nacisk na zachowanie prywatności przez swoich użytkowników. Przykładowo jeśli nie chcesz, to nie musisz dodawać zdjęć, na których widać twoją twarz. Masz także możliwość ukrycia informacji o twojej ostatniej aktywności na tym portalu i nie pokazywać, że jesteś online.

Portal ten, dzięki swojej popularności, daje szanse na poznanie wielu kobiet, w tym Ukrainek. Może to więc być ciekawy sposób na rozpoczęcie poszukiwań.

2. Tinder

Kolejną aplikacją randkową, której nie można pominąć, jest oczywiście Tinder. Chyba wszyscy o nim słyszeli i nic w tym dziwnego. W końcu jest to największa aplikacja randkowa na świecie, która zawdzięcza swój sukces nowatorskim rozwiązaniom przy szukaniu drugiej połówki.

Duża popularność sprawia, że zdecydowanie warto założyć tutaj konto i zabrać się za poznawanie kobiet, w tym Ukrainek.

A co jeśli w przeszłości próbowałeś Tindera, ale nie udało ci się nikogo poznać? Nic straconego, specjalnie dlatego napisałem Poradnik, który znacznie ułatwi ci podrywanie kobiet przy pomocy aplikacji randkowych.

3. Badoo

Następną wartą wypróbowania aplikacją randkową jest Badoo. Jest ona bardzo popularna wśród kobiet z dużych miast, wśród których nie brakuje także dziewczyn z Ukrainy.

Jest ona dość podobna do Tindera, jednak można zauważyć pewne różnice. Przede wszystkim raz dziennie możesz napisać do dziewczyny, od której nie otrzymałeś polubienia. Badoo pozwala także na stworzenie profilu, w którym możesz umieścić wiele szczegółowych informacji o sobie.

Duża popularność Badoo i wysoka funkcjonalność sprawiają, że to także ciekawy wybór na poznawanie kobiet, nie tylko z Polski.

Czy popularne w internecie ogłoszenia Ukrainek to oszustwo?

Na popularnych grupach na Facebooku, jak i na różnych serwisach z ogłoszeniami, możemy znaleźć mnóstwo rzekomych ofert matrymonialnych Ukrainek. Schemat działania wygląda zwykle tak samo – ktoś wstawia zdjęcie atrakcyjnej kobiety jednocześnie pisząc, że szuka partnera do związku.

Jednak każde z tych ogłoszeń śmierdzi oszustwem na kilometr. Wystarczy choćby zauważyć, że często wraz ze zdjęciem atrakcyjnej kobiety umieszczane są adresy stron internetowych, które kierują na strony dla dorosłych. Stoją więc za tym oszuści, którzy podszywają się pod kobiety i czerpią z tego zyski.

Innym razem naciągacze są trochę sprytniejsi i zostawiają swój kontakt do rozmowy. Po co to robią? Możliwości jest wiele. Po krótkiej wymianie wiadomości oszust może próbować namówić cię na wykonanie przelewu na swoje konto. Albo wręcz będzie się starał wyłudzić twoje dane logowania do banku.

Dlatego powiedzmy sobie wprost – praktycznie wszystkie ogłoszenia Ukrainek, jakie można znaleźć w internecie są fałszywe. Stoją za tym internetowi naciągacze kierujący się rządzą zysku.

Gdzie jeszcze poznawać kobiety ze Wschodu?

Jeśli chcesz poznać dziewczynę z Ukrainy, pamiętaj żeby zabrać się za to tak samo jakbyś szukał dziewczyny z Polski. W końcu Ukrainki funkcjonują w naszym społeczeństwie tak samo jak Polki i nie w głowie im pisanie anonsów na stronach z ogłoszeniami towarzyskimi.


Wspomniane aplikacje randkowe to wygodny, ale niejedyny sposób na poznanie dziewczyn z Ukrainy. Możesz także zabrać się za to przy pomocy takich metod jak:

  • poznawanie kobiet na mieście – możesz spacerować np. po galeriach handlowych, czy parkach i zagadywać do dziewczyn, gdy usłyszysz język ukraiński. W największych polskich miastach nie powinno być z tym problemu.

  • poznawanie kobiet przy okazji różnych wydarzeń, takich jak koncerty, czy festiwale, bądź też różnego rodzaju zorganizowane zajęcia, np. kursy językowe, nauka tańca itp.

  • poznawanie kobiet w barach i klubach – jeśli mieszkasz w dużym mieście, to z pewnością są w nim miejsca, w których kwitnie życie nocne. Jak najbardziej można poznać w takich okolicznościach wiele kobiet, w tym Ukrainki.

ogłoszenia ukrainek

Jak zaimponować na randce kobiecie z Ukrainy?

Kobiety z Ukrainy potrafią być bardziej wymagające i trudniej dostępne, niż kobiety z Zachodu. Jak w takim razie zaimponować jej na randce?

  • dobrze się ubierz – Ukrainki przykładają dużą wagę do swojego ubioru. Ma on za zadanie robić wrażenie. Powinieneś więc również się do tego przyłożyć i dobrze się ubrać,

  • zapłać za rachunek – dziewczyny z Ukrainy z reguły oczekują od mężczyzn, że będą pokrywać koszty randek. Jeśli więc zależy ci na poderwaniu Ukrainki, powinieneś płacić za was oboje,

  • unikaj rozmów o polityce – nie ma sensu rozmawiać na temat skomplikowanej sytuacji na Ukrainie na wczesnym etapie znajomości. Może to zepsuć atmosferę randki i dziewczyna, zamiast dobrze się bawić, będzie miała złe wspomnienia,

  • unikaj stereotypów – z każdą nacją kojarzą się nam jakieś stereotypy, nie inaczej jest z osobami ze wschodniej Europy. Postaraj się jednak unikać przywoływania stereotypów na ich temat, bo wyjdziesz na gbura,

  • nie daj się zbić z tropu jej urodą – wiadomo, że Ukrainki należą do najładniejszych kobiet w Europie, a może i świecie. Nie pozwól jednak, żeby zbiło cię to z tropu i zachowuj się jak pewny siebie mężczyzna,

  • wykaż się inicjatywą – większość kobiet woli, gdy to mężczyzna wykazuje się inicjatywą. Dlatego podczas podrywu Ukrainki nie czekaj nie wiadomo na co, tylko zaproś ją na randkę. A następnie to ty zdecyduj gdzie pójdziecie i jak długo będzie ona trwała.

Ogłoszenia Ukrainek - podsumowanie

Jak widzisz, istnieje wiele możliwości na poznanie dziewczyny z Ukrainy. Szczególnie w ostatnich latach, dzięki dużej emigracji do naszego kraju, stało się to prostsze. Jednak nic nie jest podane na tacy i nie wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę “ogłoszenia Ukrainek”. Za takimi anonsami stoją jedynie oszuści. Żeby więc znaleźć dziewczynę z Ukrainy, należy uzbroić się w odrobinę cierpliwości i zabrać za to tak samo, jakbyś szukał dziewczyny z Polski.