Opublikowano

Tinder Boost – jak działa i kiedy warto go użyć?

jak podrywać na Tinderze

W tym artykule opiszę wszystko, co powinieneś wiedzieć o opcji Tinder Boost. Czyli wyjaśnię, co daje Boost na Tinderze, kiedy najlepiej użyć Boosta na Tinderze oraz jak działa Boost na Tinderze. Poruszę także kluczową sprawę, jeśli rozważasz jego użycie – kiedy są godziny szczytu na Tinderze? A przede wszystkim odpowiemy sobie na pytanie, czy w ogóle warto skorzystać z Boosta?

Tinder Boost - jak działa?

Co to jest Boost na Tinderze? Boost to popularna, wśród osób korzystających z Tindera, dodatkowo płatna opcja. Tinder Boost powoduje, że twoje konto będzie miało bardzo dobrą widoczność przez trzydzieści minut. Oznacza to, że Tinder podsunie twój profil do oceny znacznie większej liczbie kobiet, niż ma to miejsce bez Boosta. Sam Tinder twierdzi, że w czasie trwania Boosta zobaczy cię do dziesięciu razy więcej osób, niż ma to miejsce normalnie. To daje osobom korzystającym z Boosta na Tinderze szansę na zdobycie większej liczby nowych par.

Tinder Boost - kiedy najlepiej użyć?

Jak przed chwilą wspomniałem, Boost trwa tylko trzydzieści minut. Nie jest to więc długo. Dlatego jeśli chcesz z niego skorzystać jak najefektywniej, powinieneś to zrobić z głową. W tym celu Boosta na Tinderze najlepiej aktywować w czasie, gdy z aplikacji korzysta najwięcej osób.

Kiedy są godziny szczytu na Tinderze? Jeśli chodzi o dni pracujące to najlepiej Boosta użyć między 17:00 a 20:00. Wcześniej kobiety są zajęte pracą, szkołą i innymi zajęciami. Większość ma wolny czas dopiero od około godziny 17:00 i wtedy też zaczynają się godziny szczytu na Tinderze.

Ale jeśli chodzi o dni pracujące, to jest jeden wyjątek od tej reguły. Mianowicie nie warto używać Boosta w piątek. Ten dzień jest zdecydowanie najmniej korzystny na skorzystanie z tej opcji. Kobiety zwykle mają już plany na to, co będą robić w weekend i mają inne rzeczy do roboty niż siedzenie na Tinderze. Dlatego jeśli zastanawiasz się kiedy najlepiej użyć Boosta na Tinderze, to zdecydowanie unikaj piątku.

tinder boost

Swoją drogą, jak piszę w moim Poradniku, piątek jest zdecydowanie najgorszym dniem nie tylko na użycie Boosta. W ten dzień nie opłaca się także zaczynać rozmów z kobietami na aplikacjach randkowych, bo dostaniesz mniej odpowiedzi, niż w jakikolwiek inny dzień tygodnia. Nie warto również proponować randek na piątek, bo wiele kobiet ma już na ten dzień plany i zwyczajnie odmówi.

A jak wygląda użycie Boosta w sobotę lub niedzielę? Jeśli chodzi o sobotę, to również nie jest ona zbyt dobrym dniem. Nie jest, co prawda, tak zła jak piątek, ale w ten dzień weekend dalej trwa w najlepsze i Boost może nie przynieść ci rezultatów jakich oczekujesz.

Na użycie Tinder Boosta zdecydowanie lepsza niż sobota, jest niedziela. Weekend powoli już się kończy. Kobiety mają w końcu czas, żeby usiąść do Tindera. Zdecydowanie największy ruch zaczyna się wieczorem – około godziny 18:00. I trwa on dłużej, niż podczas dni pracujących, bo do około godziny 22:00. Najlepiej więc użyć Tinder Boosta w tym przedziale czasowym.

A może coś innego niż Tinder? Wypróbuj Erodate – najpopularniejszy polski portal do szybkich randek, któremu zaufało tysiące kobiet i mężczyzn.

Tinder Boost cena

Ile kosztuje Tinder Boost? Nie jest to stała kwota. Cena Boosta jest obliczana przez algorytm i u każdego użytkownika jest inna. Żeby więc sprawdzić cenę musisz po prostu zalogować się na swoje konto na Tinderze.

Tinder nie dzieli się informacją co jest brane pod uwagę przy obliczaniu ceny. Możemy jednak, na podstawie doświadczeń użytkowników, wytypować główne czynniki.

Z pewnością jednym z decydujących kryteriów przy ustalaniu ceny jest wiek. Osoby powyżej 30. roku życia płacą za Tinder Boosta zdecydowanie więcej niż młodsi użytkownicy. Inne czynniki to płeć, miejsce zamieszkania, liczba zdobywanych par itp.

Tinder Boost - czy warto go stosować?

Odpowiedzmy sobie na pytanie czy warto skorzystać z Tinder Boosta.

Moim zdanie warto, ale tylko wtedy, gdy masz atrakcyjny profil. Czyli masz porządne zdjęcia, dobry opis i dzięki temu zdobywasz pary i bez Boosta. Jednak chciałbyś z niego skorzystać, bo przykładowo, liczba nowych par zaczęła ci się zmniejszać. Nie chcesz jednak resetować swojego konta, bo chcesz utrzymać kontakt ze swoimi parami. Albo obawiasz się, że algorytm Tindera za zbyt częsty reset konta da ci shadowbana (czyli ukryje Twój profil przed innymi użytkownikami). W takiej sytuacji jak najbardziej opłaca się skorzystać z Tinder Boosta.

Jednak Boost na Tinderze to nie antidotum na całkowity brak par. Jeśli na swoim koncie nie zdobywasz żadnych par, albo zdobywasz ich bardzo mało, to nie opłaca się kupować Boosta. W takim przypadku Tinder Boost nie zadziała. Stracisz tylko pieniądze. Jeśli masz mało par na Tinderze, w pierwszej kolejności powinieneś uatrakcyjnić swój profil. Tak, żeby zacząć zdobywać pary bez Boosta. Dopiero potem warto rozważać zakup Boosta. Najczęstsze przyczyny małej liczby par i jak temu zaradzić opisałem już w tym artykule.

Podsumowanie

Jak widzisz, Boost na Tinderze to ciekawe narzędzie na zwiększenie liczby par. Ale tylko wtedy, gdy jesteś w stanie zdobywać pary i bez niego. W przeciwnym wypadku Boost nie zadziała. Pamiętaj tylko, żeby nie stosować go ani w piątek, ani w sobotę. Szczególnie ten pierwszy dzień jest wyjątkowo niekorzystny. Pozostałe dni są w porządku, ale zwróć uwagę, żeby aktywować Boosta o odpowiedniej porze dnia. Pozwoli ci to na jak najefektywniejsze skorzystanie z tego narzędzia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak bez problemu umawiać się z kobietami przez aplikacje randkowe, zachęcam Cię do zapoznania się z moim Poradnikiem Podrywania Przez Tindera.