Opublikowano

Tinder – brak osób w okolicy? Co możesz zrobić?

tinder brak osób w okolicy

Korzystanie z Tindera w dużym mieście, o ile masz dobrze przygotowany, atrakcyjny profil, daje sporo możliwości. Masz wrażenie, że profile kobiet nigdy się nie kończą. Jednak, jeśli mieszkasz w niedużej miejscowości, zapewne w końcu napotkasz na Tinderze problem braku osób w okolicy. Co zatem możesz zrobić w przypadku, gdy dojdziesz do momentu, w którym nie będą ci się pokazywały nowe profile na Tinderze?

Tinder - brak osób w okolicy - przyczyny

Problem braku nowych osób na Tinderze potrafi być frustrujący. Może on mieć dwie przyczyny.

Pierwsza to problem techniczny. Jeśli przebywasz w dużym mieście i jesteś pewien, że Tinder powinien pokazywać ci profile, to możliwe, że wina leży po stronie aplikacji. Tinder na swojej stronie rekomenduje, żeby w takim przypadku usunąć i ponownie zainstalować aplikację. Jeśli problemem jest technologia, to takie rozwiązanie powinno pomóc.

Jeśli jednak nie jest to problem techniczny, to przyczyną braku nowych osób na Tinderze jest to, co wspomniałem we wstępie. Czyli masz zwyczajnie za mało kobiet w pobliżu. Problem braku profili do oceniania dotyczy wielu facetów mieszkających poza największymi miastami. Jakie masz wówczas opcje, żeby pojawiły ci się na Tinderze nowe profile kobiet do oceniania?

tinder brak osób w okolicy

Zwiększ odległość wyszukiwania

Pierwszą rzeczą jaką możesz zrobić, gdy Tinder nie pokazuje profili do oceniania, jest poszerzenie swoich preferencji wyszukiwania. Możesz to zrobić na przykład poprzez zwiększenie odległości wyszukiwania potencjalnych par. W tym celu przejdź na Tinderze do ustawień i zwiększ odpowiednio odległość. W ten sposób powiększy się liczba kobiet, które będziesz mógł oceniać. Tym samym, problem braku osób w okolicy na Tinderze powinien zostać wyeliminowany.

Najlepiej będzie, jeśli ustawisz taką odległość, żeby objąć najbliższe duże miasto. Im większe będzie to miasto, tym lepiej. Przy odpowiednio dużym mieście nie powinieneś już więcej widzieć komunikatu na Tinderze o braku osób w okolicy.

Zwiększ zakres wieku

Kolejną rzeczą, którą możesz zrobić, gdy napotkasz problem braku nowych osób na Tinderze jest zwiększenie zakresu wieku. Jeśli ustawiłeś wąski zakres wieku, to bardzo możliwe, że przez to nie widzisz nowych profili na Tinderze. Gdy poszerzysz ten zakres, pozwoli ci to na zobaczenie większej liczby kobiet. Co prawda nie jest to metoda tak skuteczna na komunikat o braku osób w okolicy jak zwiększenie odległości, ale i tak warto ją rozważyć.

Jak bardzo zwiększyć zakres wieku? To już zależy od ciebie. Jeśli masz opory przed dużym zwiększeniem wieku, bo obawiasz się reakcji ze strony kobiet, które będziesz widział, to pamiętaj o jednym. Na Tinderze wszystko działa w dwie strony. Jeśli przykładowo ustawisz, że chcesz widzieć kobiety dziesięć lat młodsze, to ciebie również będą widzieć tylko te dziewczyny, które ustawiły, że chcą widzieć facetów dziesięć lat starszych. I to samo stanie się, gdy ustawisz, że interesują cię kobiety dziesięć lat starsze. Czyli nie masz czego się obawiać. Będziesz oceniał tylko te kobiety, które chcą widzieć facetów w twoim wieku.

Zainwestuj w abonament

Ta opcja stosowana w przypadku braku nowych osób na Tinderze wymaga wydania pieniędzy. Jeśli zdecydujesz się na zakup abonamentu Tinder Plus lub Tinder Gold, będziesz miał dostęp do funkcji Tinder Paszport. Umożliwia ona zmianę lokalizacji twojego profilu na dowolne miejsce na świecie. Możesz więc ustawić lokalizację na przykład na najbliższe duże miasto. W ten sposób zyskasz dostęp do całkiem nowych profili i problem braku osób w okolicy z pewnością zniknie.

Zresetuj konto

W przypadku braku osób w okolicy możesz także zdecydować się na zresetowanie konta. W ten sposób zaczniesz wszystko od początku. Nowe konta na Tinderze są promowane przez kilka pierwszych dni i mają bardzo dobrą widoczność. Wtedy też wpada najwięcej par.

Ale trzeba uważać, żeby nie resetować konta zbyt często, bo grozi to shadowbanem. Czyli twoje konto, mimo tego, że będzie nowe, nie będzie widoczne dla kobiet. Tinder w ten sposób zniechęca użytkowników do częstego resetowania konta. Dlatego swój profil na Tinderze warto zresetować dopiero w momencie, gdy przez dłuższy czas nie będziesz widział na Tinderze nowych osób.

Opcja dla zmotywowanych - przeprowadź się

Ta opcja jest najbardziej skuteczna. I najtrudniejsza. Jeśli jesteś dostatecznie zmotywowany, możesz przeprowadzić się do większego miasta. Takiego, które ma co najmniej pół miliona mieszkańców. Im większe miasto, tym lepiej. W dużych miastach aplikacje randkowe jak Tinder działają najlepiej. Nie będziesz miał wówczas żadnego problemu z brakiem nowych profili na Tinderze. A dodatkowo, o ile będziesz miał atrakcyjne konto, nie będziesz także narzekał na brak par.

Tinder brak osób w okolicy? Podsumowanie.

Problem Tinder nie ma nikogo nowego w twojej okolicy potrafi być zniechęcający. Szczególnie, jeśli mieszkasz w niedużej miejscowości. W takim przypadku komunikat o braku osób w okolicy potrafi się pojawiać już po kilku dniach. Masz wówczas kilka opcji do wykorzystania. Najskuteczniejszą z nich jest wyprowadzka do dużego miasta. Alternatywą jest na przykład poszerzenie swoich preferencji wyszukiwania. Wybór na co się zdecydujesz należy do Ciebie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak bez problemu umawiać się z kobietami przez aplikacje randkowe, zachęcam Cię do zapoznania się z moim Poradnikiem Podrywania Przez Tindera.