Opublikowano

Tinder – ile zdjęć powinien dodać facet? Jakie zdjęcia wybrać na Tindera?

tinder ile zdjęć

Tinder pozwala na dodanie dziewięciu zdjęć na swoim profilu. Ale czy wrzucenie aż tylu zdjęć to dobry pomysł? Jeśli nie, to ile zdjęć dodać na Tindera? Wyjaśnimy sobie to w tym artykule. A dodatkowo poruszymy również kwestię tego jakie zdjęcia na Tindera powinien dodać facet, a jakich zdjęć lepiej unikać.

Tinder - ile zdjęć dodać?

Na aplikacjach randkowych jak Tinder nie warto przesadzać z liczbą wrzuconych zdjęć. Przynajmniej będąc mężczyzną. Jest to spowodowane tym, że kobiety na aplikacjach randkowych są bardzo wybredne. Wystarczy, że kobieta zobaczy tylko jedną rzecz, jaka jej się nie podoba na którymkolwiek zdjęciu mężczyzny i to wystarczy jej do przesunięcia profilu w lewo (czyli odrzucenia faceta). Może to być nawet błahostka jak źle dobrana koszula do spodni, czy spojrzenie, które wyda jej się dziwne.

Kobiety odrzucają facetów nawet jeśli spodobały im się np. pierwsze cztery zdjęcia, jednak piąte zdjęcie już nie jest tak atrakcyjne jak pierwsze cztery. Jeśli więc wrzucisz wiele zdjęć, to dasz kobietom zbyt wiele szans na znalezienie czegoś, co im się nie spodoba. Z tego więc powodu nie warto dodawać za dużo zdjęć na Tindera.

W takim razie ile zdjęć dodać na Tindera? Na swój profil na Tinderze najlepiej wrzucić dwa do czterech zdjęć. Jedno zdjęcie profilowe to za mało, bo możesz wydać się fejkiem. Z kolei więcej niż cztery, to za dużo możliwości dla kobiet do znalezienia czegoś, co im się nie podoba. A tym samym nie polajkowania twojego profilu.

Osobiście uważam, że najlepiej dodać trzy zdjęcia. Zapewni to trochę różnorodności na twoich fotografiach, a jednocześnie nie da kobietom zbyt wielu szans na zauważenie, czegoś, czego nie lubią. A przy okazji uzyskanie trzech dobrych zdjęć nie jest nie wiadomo jak wymagające.

Jakie zdjęcia wybrać na Tindera?

Oprócz tego ile zdjęć dodać na Tindera, warto również zastanowić się jakie zdjęcia na Tinderze sprawdzą się najlepiej.

Jak już wspomniałem, najlepiej dodać trzy zdjęcia. W takim wypadku najlepiej, żeby dwa pierwsze zdjęcia były wykonane gdzieś na mieście. Najlepiej, gdy nie będziesz na nich tak samo ubrany. To, co ubierzesz, zależy już od ciebie i twojego stylu. Styl powinien pasować do ciebie, więc przykładowo nie zakładaj garnituru specjalnie do zdjęć, jeśli nigdy go nie nosisz. Same zdjęcia powinny być wysokiej jakości. Jak uzyskać takie zdjęcia opisałem już w tym artykule.

tinder ile zdjęć

Zdjęcie na sportowo

Jeśli chodzi o trzecie zdjęcie, to najlepiej będzie, gdy pokaże cię podczas aktywności fizycznej. Nie musi to być nic specjalnego. Może to być rower, bieganie, albo wędrowanie po górach. Powinien to być sport, który przynajmniej od czasu do czasu uprawiasz. A nie, że specjalnie pójdziesz na jakiś trening tylko po to, żeby sobie zrobić fajne zdjęcie. U mnie, jako trzecie zdjęcie, doskonale sprawdziło się ujęcie, gdy ćwiczę na siłowni na wolnym powietrzu.

Jeśli jesteś umięśniony i chcesz zrobić sobie zdjęcie bez koszulki, to jest to również doskonała okazja na wykonanie sobie takiej fotografii. Zdjęcia bez koszulki są dobrze odbierane przez większość kobiet tylko gdy uprawiasz na nich sport. Takie zdjęcia w innych okolicznościach, np. przed lustrem na siłowni, już nie wyglądają tak dobrze. I dadzą mniej lajków, niż zdjęcie podczas uprawiania sportu. Oczywiście trzecie zdjęcie, podobnie jak dwa pierwsze, również powinno być wysokiej jakości.

tinder ile zdjęć

Zdjęcie ze zwierzęciem

Co do wrzucenia na Tindera zdjęcia z psem, czy kotem, to nie jest to taki dobry pomysł jak się często słyszy. Owszem, kobiety lubią zwierzęta. Zapewne zdobędziesz trochę więcej par korzystając z takiego zdjęcia. Ale niekoniecznie przełoży się to na liczbę randek. Z prostego powodu – sporo dziewczyn da lajka na spontanie tylko dlatego, że zobaczy fajnego kota. Ale niekoniecznie oznacza to, że chce iść z tobą na randkę. Bo tak naprawdę dały lajka kotu, a nie tobie. W rezultacie może się to skończyć tym, że będziesz miał więcej rozmów nieprowadzących do spotkania. Czyli będziesz tracił czas na rozmowy, z których nic nie wynika.

Zdjęcie z innymi ludźmi

Jeśli chodzi o zdjęcia, na których oprócz ciebie, są jeszcze inne osoby, to w większości przypadków nie jest to dobry pomysł. To ty powinieneś być centralnym punktem zdjęcia. A na zdjęciach z innymi ludźmi zwykle tak nie jest. Lepiej uniknąć sytuacji, gdy dziewczyna na aplikacji randkowej musi się zastanawiać, gdzie znajdujesz się na zdjęciu. Bo zwykle skończy się to brakiem lajka.

Ale od tej reguły jest wyjątek. Jeśli na zdjęciu grupowym nie ma wątpliwości, że to ty jesteś w centrum uwagi, to warto dodać takie zdjęcie. Przykładem takiej sytuacji może być np. gdy dajesz występ na scenie, albo wygłaszasz jakieś przemówienie. Taka fotografia przedstawia cię w bardzo dobrym świetle. Jako pewnego siebie faceta. Jeśli masz takie ujęcie, dobrze na nim wyszedłeś i jest ono wysokiej jakości, możesz śmiało je wykorzystać. Zwróć tylko uwagę, żeby nie ustawiać go jako pierwsze zdjęcie profilowe. Na pierwszym zdjęciu powinieneś być sam.

Nieaktualne zdjęcia

Zdjęcia, które dodasz na Tindera powinny być zgodne z twoim aktualnym wyglądem. Czyli przykładowo nie wrzucaj zdjęć sprzed kilku lat, gdy jesteś na nich 15 kilo szczuplejszy, albo masz bardziej muskularną sylwetkę niż teraz. Wiem, że dodanie takich fotek może być kuszące, ale lepiej będzie, gdy zdjęcia będą zgadzały się z rzeczywistym wyglądem. Jeśli przyjdziesz na randkę wyglądając zupełnie inaczej, niż na zdjęciach na Tinderze, prawdopodobnie nie skończy się to dobrze. Dziewczyna się rozczaruje i od samego początku do końca randki atmosfera będzie ciężka. W rezultacie znajomość skończy się na pierwszej randce, a ty tylko zmarnujesz swój czas.

Oczywiście zdjęcia powinny prezentować się w jak najlepszym świetle. Nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości i poświęcam na to sporo miejsca na moim blogu, jak i w moim Poradniku. Ale nie oznacza to, że powinieneś wrzucać nieaktualne fotografie. Z prostego powodu – jeśli będziesz korzystał z takich zdjęć, zdecydowana większość twoich randek nie skończy się dobrze.

Zdjęcia, na których cię nie ma

Oczywiście absolutnie nie powinieneś wrzucać zdjęć, na których cię nie ma. Rozumiem, że być może wykonałeś świetne zdjęcie na wycieczce w górach, czy nad morzem, ale miejscem na takie zdjęcia jest Instagram. Tak jak już wspomniałem, to ty powinieneś być centralnym punktem zdjęcia. Nie góry, morze, wieża Eiffla, czy jakikolwiek inny obiekt.

Tinder ile zdjęć? Jakie zdjęcia na Tindera? - podsumowanie

Zdjęcia na aplikacjach randkowych to najważniejszy element profilu. Jak widzisz, oprócz jakości zdjęć, ważne są również kwestie ile zdjęć wrzucić na Tindera i jakie powinny one być. Potrafi to znacząco wpłynąć na liczbę par. Warto więc przy tworzeniu profilu poświęcić temu uwagę. Dzięki temu zdobędziesz więcej par i będziesz miał możliwość poznania większej liczby kobiet.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak bez problemu umawiać się z kobietami przez aplikacje randkowe, zachęcam Cię do zapoznania się z moim Poradnikiem Podrywania Przez Tindera.