Opublikowano

Tinder odczytana wiadomość – czy odczytanie jest widoczne?

tinder odczytana wiadomość

Tinder to aplikacja randkowa, która całkowicie zdominowała rynek. Zawdzięcza to między innymi temu, że nieustannie się rozwija i wprowadza nowe możliwości. Jedną z nich jest opcja: Tinder odczytana wiadomość. Pozwala ona na sprawdzenie czy osoba, do której coś napisałeś, wyświetliła twoją wiadomość. Omówmy więc sobie szerzej te rozwiązanie, sprawdźmy co zrobić, żeby je uzyskać i czy w ogóle warto się na nie zdecydować?

Czy na Tinderze widać odczytanie wiadomości?

Na standardowym koncie na Tinderze nie zobaczysz czy ktoś odczytał twoją wiadomość. I tak samo druga strona nie jest w stanie sprawdzić, czy ty wyświetliłeś jej wiadomość. Jest to dodatkowo opcja, za którą trzeba zapłacić.

Co ciekawe, możliwość zobaczenia, czy ktoś wyświetlił twoją wiadomość nie znajduje się w żadnym z trzech dostępnych na Tinderze kont premium. Jeśli więc zależy ci na tej opcji, to kupno Tinder Plus, Tinder Gold lub Tinder Platinum nic nie da. Znajdziesz tam cały wachlarz różnych udogodnień, jak polubienia bez ograniczeń, zobaczenie kto cię polubił, albo Tinder Paszport, ale tej akurat nie.

Jak zobaczyć czy ktoś odczytał twoją wiadomość na Tinderze?

W przeciwieństwie do zwykłych komunikatorów, na aplikacjach randkowych z reguły nie ma możliwości sprawdzenia czy ktoś odczytał twoją wiadomość. Większość osób korzystających z takich aplikacji czuje się niekomfortowo na myśl, że inni mogliby zobaczyć czy wyświetlili wysłaną im wiadomość. Tinder jednak zdecydował się na wprowadzenie takiego rozwiązania, ale za dodatkową opłatą.

Żeby zyskać opcję Tinder odczytana wiadomość, należy wejść w rozmowę z którąkolwiek ze swoich par. Na dole ekranu pojawi się komunikat “Otrzymuj potwierdzenie przeczytania wiadomości”. Wejście w ten komunikat przeniesie nas do okienka, w którym można dokonać zakupu potwierdzenia odczytania wiadomości.

Potwierdzenie odczytania wiadomości można kupić w jednym z trzech pakietów: 5, 10 i 20 odczytanych wiadomości. Gdy dokonasz zakupu, możesz aktywować nabytą opcję w dowolnie wybranej rozmowie. Jedna rozmowa to jeden zużyty pakiet.

tinder odczytana wiadomość

Ile kosztuje opcja Tinder odczytana wiadomość?

Cena możliwości zobaczenia, czy ktoś zobaczył twoją wiadomość na Tinderze, podobnie jak cena konta premium, jest obliczana przez algorytm. Zależy ona od różnych czynników takich jak wiek, płeć, twoja lokalizacja i inne. Dlatego u każdego użytkownika będzie się ona różnić. Nie są to jednak małe kwoty, ale im więcej pakietów kupisz, tym cena za pojedynczy pakiet zmaleje.

Jak wyłączyć potwierdzenie odczytania wiadomości?

Jeśli nie chcesz, żeby inni użytkownicy Tindera widzieli, że odczytałeś ich wiadomość, możesz pozbawić ich tej możliwości. Żeby to zrobić:


  1. Wejdź w ustawienia.

  2. Zjedź na dół do wysyłania potwierdzenia odczytania wiadomości.

  3. Odznacz zgodę.


Jeśli kupisz i aktywujesz możliwość zobaczenia czy twoja para wyświetliła wiadomość, to twój pakiet nie zadziała w konwersacji z osobą, która wykonała powyższe kroki i wyłączyła na to zgodę. Twój pakiet jednak nie przepadnie i będziesz mógł użyć go w innej rozmowie.


Jeśli zależy ci na jak największej prywatności, możesz odznaczyć zgodę na odczytywanie wiadomości zaraz po zainstalowaniu Tindera. W ten sposób nawet, jeśli ktoś kupi pakiet dający możliwość sprawdzenia czy ich rozmówca odczytał wiadomość, to w rozmowie z tobą nie będzie mógł go aktywować.

tinder odczytana wiadomość

Czy warto kupić opcję Tinder odczytana wiadomość?

Osobiście uważam, że nie warto wydawać pieniędzy na opcję dowiadywania się, czy ktoś wyświetlił twoją wiadomość. W końcu, jeśli ktoś ci nie odpisał, to jakie znaczenie ma wiedza czy odczytał twoją wiadomość?

To nic nie da, niepotrzebnie będziesz marnował czas na parę, z której nic nie będzie. Bo przecież nie będziesz do niej pisał, że widzisz, że odczytała wiadomość i dlaczego nie odpisuje… Swój czas lepiej przeznacz na rozmowy z innymi osobami. Z takimi, które odpisują i jest szansa, że coś może z tego wyjść.

A jeśli chcesz wydać pieniądze na coś, co naprawdę ma szansę zwiększyć ilość twoich par, to warto przyjrzeć się takim rozwiązaniom jak Tinder Plus, albo Tinder Boost. Pomocny w tym będzie również mój Poradnik.

Jeśli chcesz wiedzieć jak bez problemu umawiać się z kobietami przez aplikacje randkowe, zachęcam Cię do zapoznania się z moim Poradnikiem Podrywania Przez Tindera.

Tinder odczytana wiadomość - podsumowanie

Trzeba przyznać, że możliwość zobaczenia, czy ktoś odczytał twoją wiadomość, to prawdopodobnie najmniej przydatne płatne rozwiązanie na Tinderze. W żaden sposób nie pozwala ono zyskać więcej par, ani nie ułatwia korzystania z aplikacji. Uczciwie jednak trzeba przyznać, że Tinder ma w swojej ofercie inne płatne rozwiązanie, które potrafią być przydatne. Choćby wspomniany wcześniej Tinder Paszport.

Warto natomiast zadbać o swoją prywatność i odznaczyć w ustawieniach zgodę na to, żeby inni mogli aktywować te rozwiązanie z rozmową z tobą. Pozwoli to na uniknięcie różnych krzywych akcji.