Opublikowano

Tinder Paszport za darmo? Jak zmienić lokalizację na Tinderze?

tinder paszport

Wraz z rozwojem i wzrastającą popularnością Tindera, pojawiają się na nim coraz to nowe funkcje. Jedną z nich jest Tinder Paszport. Funkcja ta jest bardzo przydatna dla ludzi, którzy lubią dużo podróżować lub też zwyczajnie udają się na wakacje i chcą kogoś poznać, zanim dotrą na miejsce. Omówmy więc sobie: jak działa Tinder Paszport, jak zmienić lokalizację na Tinderze, czy można ukryć lokalizację na Tinderze, czy można mieć Tinder Paszport za darmo?

Jak działa Tinder Paszport?

Tinder Paszport to płatna opcja dostępna dla subskrybentów Tinder Plus, Tinder Gold lub Tinder Platinum. Pozwala ona na zmianę lokalizacji na Tinderze na dowolne miejsce na świecie. Dzięki temu można oceniać, pisać i umawiać się na randki z osobami z każdego miasta, na które zostanie ustawiona lokalizacja.

Podczas używania funkcji Tinder Paszport można zmieniać lokalizację dowolną ilość razy. Nie można jednak wybrać kilku miejsc naraz. Warto więc pamiętać, żeby bawiąc się tą funkcją, ostatecznie wybrać miejsce, w którym faktycznie chcesz kogoś poznać.

Gdy wykupisz Tinder Paszport i ustawisz lokalizację na zupełnie nowe miejsce, nie będziesz już widoczny dla osób z miejscowości, w której mieszkasz.

tinder paszport

Tinder Paszport - wady i zalety

Funkcja Tinder paszport niewątpliwie ma swoje zalety jak i wady. Jakie konkretnie?


Zalety funkcji Tinder Paszport:


  • bardzo przydatna opcja dla ludzi, którzy są w ciągłym ruchu i nie mieszkają w jednym miejscu,

  • wygodne rozwiązanie dla osób, które udają się na wakacje i chcą mieć już umówioną randkę, gdy dotrą na miejsce,

  • jest to proste rozwiązanie na to jak zmienić lokalizację na Tinderze. Inne sposoby, jak manualne zmiany lokalizacji przy pomocy różnych programów, są zabronione i mogą skończyć się banem na Tinderze,

  • po zmianie lokalizacji na nową, dostaniesz Tinder Boost i twój profil będzie miał lepszą widoczność. Daje to szansę na zdobycie większej liczby nowych par,

  • opcja ta jest dostępna już w najtańszej subskrypcji, czyli w Tinder Plus, co opisałem tutaj.


Wady funkcji Tinder Paszport:


  • korzystając z Tinder Paszport osoby, które cię oceniają, będą widziały, że znajdujesz się wiele kilometrów dalej. Będziesz przez to zdobywał mniej par, niż gdybyś fizycznie był na miejscu. Ludzie chętniej wysyłają polubienia osobom, które znajdują się w bliskiej odległości,

  • trzeba opłacać comiesięczną subskrypcję.

Tinder Paszport za darmo?

Jak widać, Tinder Paszport to funkcja, która ma więcej zalet niż wad, szczególnie dla osób będących w podróży. Jednak jedną ze słabszych stron jest to, że w celu nabycia tej opcji, trzeba zdecydować się na opłacenie jednego z trzech dostępnych na Tinderze abonamentów – Tinder Plus, Tinder Gold lub Tinder Platinum.

Czy możliwe jest zdobycie funkcji Tinder Paszport za darmo? W celu aktywowania tej opcji musimy posiadać jeden z trzech dostępnych na Tinderze abonamentów. Jedyną darmową metodą na to jest zdobycie kodu rabatowego dającego do nich dostęp. Warto więc śledzić maile przychodzące od Tindera. W przeszłości zdarzało się, że znajdowały się w nich kody rabatowe.

Jednak trzeba się nastawić, że kody rabatowe są wysyłane bardzo rzadko. I nic w tym dziwnego, w końcu Tinder zarabia na abonamentach, nie ma więc powodu rozdawać ich na prawo i lewo. Ale na szczęście Tinder Paszport jest dostępny już w najtańszym rodzaju subskrypcji, czyli w Tinder Plus. Żeby więc z niego korzystać nie trzeba wykosztowywać się na droższe abonamenty.

Jeśli chcesz wiedzieć jak bez problemu umawiać się z kobietami przez aplikacje randkowe, zachęcam Cię do zapoznania się z moim Poradnikiem Podrywania Przez Tindera.

Jak zmienić lokalizację na Tinderze?

Na to jak zmienić lokalizację na Tinderze istnieją tak naprawdę dwa sposoby: dozwolone i niedozwolone. Do dozwolonych zaliczamy opisywaną tutaj funkcję Tinder Paszport, a także fizyczną zmianę swojej lokalizacji.

Istnieją także metody niedozwolone, jak kombinowanie przy adresie IP i inne, jednak uważam, że nie warto z nich korzystać. Tinder coraz lepiej je wykrywa i regularnie banuje za nie wielu użytkowników tej aplikacji. A trzeba pamiętać, że ban na Tinderze jest permanentny i nie ma możliwości się od niego odwołać.

Dodatkowo, w trakcie korzystania z Tindera zbiera on informacje o nas i gdy założysz nowe konto po banie, to prawdopodobnie szybko zostaniesz wykryty i ponownie zablokowany. Wszystko to sprawia, że zdecydowanie lepiej jest skupić się na dozwolonych metodach.

Jak ukryć lokalizację na Tinderze?

Aktywując funkcję Tinder Paszport warto ukryć odległość na Tinderze przed pozostałymi osobami korzystającymi z tej aplikacji. Dzięki temu osoby oceniające twój profil nie będą widziały dużego dystansu jaki was dzieli. Sprawi to, że chętniej będą wysyłać polubienia twojemu profilowi. O dzielącym was dystansie możesz wspomnieć dopiero w trakcie rozmowy.

Jak ukryć lokalizację na Tinderze? Aby to zrobić wystarczy wejść w ustawienia swojego konta. Znajduje się tam opcja pozwalająca na ukrycie dystansu, którą należy zaznaczyć. Od tego momentu osoby oceniające twój profil nie będą widziały jak daleko znajdujecie się od siebie.

Tinder Paszport - podsumowanie

Jak widać, tinder Paszport to najwygodniejszy sposób na zmianę lokalizacji na Tinderze. Warto rozważyć zakup tej funkcji, jeśli planujesz zmienić miejsce swojego pobytu. Jeśli jednak nic takiego nie planujesz, a zmienić lokalizację na Tinderze chcesz z czystej ciekawości, to Tinder Paszport wówczas raczej się nie opłaca. Korzystanie z tej funkcji wiąże się przecież z ponoszeniem comiesięcznej opłaty. Dlatego sam musisz przeanalizować swoją sytuację i zdecydować czy warto zdecydować się na zakup tej funkcji.