Opublikowano

Tinder Plus za darmo w 2023? Co daje Tinder Plus?

tinder plus za darmo

Tinder od lat jest najpopularniejszą aplikacją randkową. Przez lata umożliwił poznanie się milionom par na całym świecie. Bardziej wymagający użytkownicy tej aplikacji mają możliwość zakupu jednego z trzech dostępnych abonamentów – Tinder Plus, Tinder Gold oraz Tinder Platinum. Omówmy sobie dzisiaj pierwszy z nich i odpowiedzmy na pytania: czy możliwe jest zdobycie Tinder Plus za darmo, co daje Tinder Plus, czy warto korzystać z Tinder Plus, jaka jest cena Tinder Plus?

Co daje Tinder Plus?

Tinder Plus to najtańszy z trzech dostępnych abonamentów. Jednak nie oznacza to, że jest bezużyteczny. Korzystanie z niego wiąże się z licznymi zaletami, dającymi większe możliwości podczas używania aplikacji.

Co daje Tinder Plus?

1. Polubienia bez ograniczeń

Jedną z korzyści, jaką mają subskrybenci Tinder Plus jest możliwość oceniania profili bez ograniczeń. Normalnie, użytkownicy Tindera mają dzienny limit polubień. Kiedyś była to stała liczba, natomiast obecnie jest ona obliczana przez algorytm. Dzienny limit polubień nie jest jednak zbyt wysoki, zwłaszcza dla mężczyzn.

Problem limitu polubień eliminuje Tinder Plus, który pozwala na ocenianie profili bez ograniczeń.

2. Ponowny wybór

Kolejną opcją jaką daje Tinder Plus jest możliwość ponownego ocenienia danej osoby. Oznacza to, że jeśli przypadkowo oceniłeś kogoś nie tak jak chciałeś, możesz się cofnąć i zmienić swoją decyzję. Jest to szczególnie przydatne, gdy przez przypadek przesunąłeś w lewo dziewczynę, która dała ci polubienie i chciałbyś również wysłać jej lajka.

3. Paszport do dowolnej lokalizacji

Osoby decydujące się na zakup najtańszego abonamentu zyskują funkcję Tinder Paszport. Pozwala ona na zmianę swojej lokalizacji na dowolne miejsce na całym świecie oraz ocenianie i rozmawianie z ludźmi stamtąd.

Tinder Paszport jest szczególnie przydatny dla osób, które dużo podróżują lub też zwyczajnie udają się na wakacje i chcą mieć umówioną randkę zanim dotrą na miejsce.

Więcej na temat funkcji Tinder Paszport przeczytasz w tym artykule.

tinder plus za darmo

4. Ukrycie reklam

Ostatnią korzyścią Tinder Plus jest brak upierdliwych reklam podczas używania aplikacji.

 

Tinder Plus za darmo?

Czy możliwe jest zdobycie abonamentu Tinder Plus za darmo? W tym celu potrzebne jest zdobycie kodu promocyjnego. Dlatego warto śledzić maile przychodzące od Tindera. W przeszłości zdarzało się, że Tinder wysyłał w nich kody promocyjne. Bywało również tak, że niektóre duże marki za zakup ich produktu dawały kody promocyjne do abonamentu Tinder Plus.

Jednak trzeba się nastawić, że są to bardzo rzadkie przypadki i żeby zdobyć kod promocyjny na Tinder Plus trzeba mieć duże szczęście. Ale pocieszające jest to, że Tinder Plus to najtańszy z dostępnych abonamentów i pomimo tego, że trzeba się liczyć z comiesięcznym wydatkiem, to w zamian otrzymujemy sporo możliwości.

Tinder Plus czy warto?

Czy warto stosować Tinder Plus? To zależy od twojej sytuacji. Jeśli dużo podróżujesz, z pewnością przydatna będzie dla ciebie funkcja Tinder Paszport. W takim przypadku zakup najtańszego abonamentu w zamian za zmianę lokalizacji na dowolne miejsce na świecie brzmi jak bardzo dobra okazja. Z kolei dla wszystkich użytkowników Tindera użyteczna jest możliwość oceniania profili bez ograniczeń, jak i możliwość cofnięcia swojego wyboru.

Jednak przy tym wszystkim warto pamiętać, żeby nie stosować konta premium na Tinderze jako remedium na małe zainteresowanie ze strony kobiet. Tinder Plus jest dobry, jeśli cieszysz się już jakimś powodzeniem. W przeciwnym wypadku będą to pieniądze wyrzucone w błoto, bo konto premium nie zapewni ci więcej par.

Jeśli masz małe powodzenie na Tinderze, w pierwszej kolejności powinieneś uatrakcyjnić swój profil. Najlepiej zacznij od zrobienia sobie dobrych zdjęć. To one w największym stopniu odpowiadają za powodzenie na aplikacjach randkowych. Przydatny w poprawieniu swojej efektywności na Tinderze będzie mój artykuł o małej liczbie par, jak i Poradnik, który napisałem.

tinder plus za darmo

Cena Tinder Plus

Ile kosztuje Tinder Plus? Nie jest to stała kwota. Podobnie jak przy dobieraniu par, o cenie decyduje algorytm i jest ona inna dla każdego użytkownika aplikacji. Tinder nie ujawnia co algorytm bierze pod uwagę przy ustalaniu ceny zakupu, ale z pewnością jednym z głównych czynników jest wiek.

Osoby powyżej 30. roku życia płacą za konto premium zdecydowanie więcej, niż młodsi użytkownicy. Ale i wśród użytkowników w tym samym wieku, ceny potrafią się mocno różnić. W grę muszą więc wchodzić również inne czynniki, ale nie wiadomo dokładnie jakie i w jakim stopniu mają wpływ na kwotę zakupu. Oprócz wieku mogą to być: płeć, orientacja, miejsce zamieszkania, liczba zdobywanych par, częstotliwość logowania itp.

Tinder Plus a Tinder Gold

Osoby zainteresowane kupnem konta premium często zastanawiają się co wybrać – Tinder Plus, czy Tinder Gold. Ta druga opcja to droższy abonament, rozszerzony o inne możliwości. Oprócz korzyści wynikających z Tinder Plus, w jego skład wchodzą również:

  • jeden Boost widoczności w miesiącu,

  • 5 superlajków co tydzień,

  • możliwość zobaczenia kto cię polubił,

  • codzienne Top Wybory, czyli zaproponowani przez Tindera kandydaci na pary.

Z wyżej wymienionych możliwości szczególnie korzystne wydają się Boost dający lepszą widoczność oraz opcja pozwalająca na zobaczenie kto cię przesunął w prawo. Ale trzeba zauważyć, że Tinder Gold jest wyraźnie droższy od Tinder Plus. Jeśli więc zastanawiasz się, który abonament wybrać, powinieneś przeanalizować sobie na ile przydatne są dla ciebie opcje z Tinder Gold i czy chcesz za nie więcej płacić. Być może na początek lepiej kupić tańszy abonament i zobaczyć jak się on sprawuje.

Tinder Plus - podsumowanie

Czy Tinder Plus się opłaca? Z pewnością jest to ciekawa opcja na ułatwienie sobie korzystania z tej aplikacji. Biorąc pod uwagę, że jest to najtańszy abonament, trzeba przyznać, że oferuje spore możliwości. Dla osób będących w ruchu szczególnie przydatny będzie Tinder Paszport.

Ale warto przy tym wszystkim pamiętać, żeby nie traktować konta premium jako środka zaradczego na brak zainteresowania ze strony kobiet. Jak już wspomniałem, w takim wypadku trzeba zacząć od uatrakcyjnienia swojego profilu. Dopiero potem można rozważyć zakup któregoś z dostępnych na Tinderze abonamentów.

Jeśli chcesz wiedzieć jak bez problemu umawiać się z kobietami przez aplikacje randkowe, zachęcam Cię do zapoznania się z moim Poradnikiem Podrywania Przez Tindera.