Opublikowano

Ukrainki szukają Polaków – najlepsze portale randkowe.

ukrainki szukają polaków

Chcesz wiedzieć gdzie Ukrainki szukają Polaków? Nigdy nie było na to lepszej okazji niż teraz. W ostatnich latach do naszego kraju wyemigrowało bardzo wielu obywateli Ukrainy, a wśród nich mnóstwo kobiet. Obecnie dużo Ukrainek szuka męża Polaka. Także za pomocą Internetu. Dlatego w tym artykule odpowiemy sobie na pytania: jakie są najlepsze portale, na których Ukrainki podrywają Polaków i gdzie jest największa szansa na randki polsko-ukraińskie?

Ukrainki szukają Polaków - najlepsze portale randkowe

W Internecie znajdziesz pełno portali randkowych, jak i grup na Facebooku, które reklamują się jako przeznaczone tylko dla kobiet z Ukrainy, czy Białorusi szukających kogoś do związku. Wszystkie łączy jednak jedno – w zdecydowanej większości są tam fałszywe profile. Żeby więc znaleźć Ukrainkę, powinieneś założyć konto na którymś z najpopularniejszych portali randkowych.

Poniżej znajdziesz listę najlepszych portali do poznawania kobiet z Ukrainy. Zostały one wyselekcjonowane na podstawie ich popularności i liczby kobiet, które zdecydowały się założyć na nich swoje profile randkowe. Wśród nich znajdziesz wiele samotnych Ukrainek, które szukają Polaków.

1. Erodate

Erodate to największy polski portal randkowy służący do szukania szybkich randek. Konkurencję w tym segmencie bije na głowę znacznie większą liczbą profili kobiet. Wśród nich z pewnością znajdziesz także Ukrainki.

Rejestracja na portalu jest całkowicie darmowa. Jednak aby móc korzystać ze wszystkich funkcji, należy kupić konto premium.

Erodate przykłada dużą wagę do zachowania jak największej prywatności przez swoich użytkowników. Przykładowo nie musisz dodawać zdjęcia, na którym widać twoją twarz. Masz także możliwość ukrycia informacji o swojej ostatniej aktywności.

Wszystko to sprawia, że portal ten jest zdecydowanie wart wypróbowania przy szukaniu Ukrainek i nie tylko.

2. Tinder

Kolejnym miejscem dającym szansę na poznanie Ukrainek, którego nie sposób pominąć to Tinder. Jest to najpopularniejsza aplikacja randkowa na świecie. Sukces zawdzięcza temu, że jako pierwszy zaczął stosować nowoczesne metody poszukiwania drugiej połówki i wyparł stare statyczne portale randkowe.

Ogromna baza użytkowników sprawia, że jest to doskonały wybór na znalezienie bratniej duszy niezależnie od twojego wieku i miejsca zamieszkania.

Być może już w przeszłości próbowałeś kogoś poznać na tej aplikacji, jednak nie osiągnąłeś przy tym większych sukcesów? Jeśli tak, to nic straconego. Specjalnie dlatego przygotowałem Poradnik, który z pewnością pomoże ci na zwiększenie swojego powodzenia na aplikacjach randkowych.

3. Badoo

Kolejną wartą uwagi pozycją przy szukaniu Ukrainek to portal Badoo. Jest on bardzo powszechnie używany w naszym kraju.

Plusem tej aplikacji jest to, że raz dziennie możesz napisać do wybranej kobiety bez posiadania od niej polubienia. Możesz więc przeglądać dostępne na Badoo profile dziewczyn i skupić się na Ukrainkach.

Badoo pozwala na stworzenie bardzo szczegółowego profilu o sobie. Daje to możliwość dobierania się parom pod względem preferencji, jakie interesują ich u drugiej osoby. Oprócz standardowych opcji jak wiek, czy lokalizacja, są to także zainteresowania, wiara, stosowanie używek itp.

Ukrainki o polskich facetach

Ukrainki mają bardzo dobre zdanie o polskich mężczyznach. Uważają, że są oni szarmanccy, dobrze wychowani i pracowici. Dzięki temu Ukrainki widzą w Polakach dobrych kandydatów do związku. Potwierdzają to statystyki, które mówią o szybko rosnących małżeństwach polskich mężczyzn z ukraińskimi kobietami.

Nie ma co ukrywać, że na pozytywny odbiór polskich mężczyzn przez Ukrainki ma również wpływ aspekt ekonomiczny. Polska jest znacznie zamożniejszym krajem niż Ukraina, a to sprawia, że przez wiele kobiet związek z Polakiem bywa traktowany jako przepustka do lepszego, bogatszego świata.

Oprócz tego trzeba zauważyć, że oba kraje łączy podobna kultura, język i wspólna historia. Wszystko to ułatwia komunikowanie się i wzajemne zrozumienie. Nawet jeśli obie osoby nie znają języka obcego, to mimo to są w stanie się porozumieć. A to również wpływa na rosnącą liczbę związków polsko-ukraińskich.

Jakie są Ukrainki?

Jeśli masz bardziej konserwatywne podejście do ról kobiet i mężczyzn, to związek z Ukrainką będzie bardzo dobrym wyborem. Ukrainki cechuje tradycyjne podejście do tego jak powinna wyglądać relacja kobiety i mężczyzny.

Ma to oczywiście swoje plusy i minusy. Przykładowo, jeśli zależy ci na założeniu rodziny, to umawianie się z Ukrainkami będzie bardzo dobrym wyborem. Wychodzą one za mąż znacznie wcześniej niż kobiety z Zachodu, bo średnio już w wieku 25 lat.

Jednak nie zdziw się, jeśli to ty będziesz musiał płacić za was obojga na każdej randce. U kobiet z Ukrainy tradycyjne podejście może objawiać się także tym, że będą oczekiwać od faceta, że będzie za nią płacił.

Podsumowując – jakie są Ukrainki?

 • cechuje je bardziej tradycyjne podejście do ról kobiet i mężczyzn w życiu codziennym,

 • wcześnie wychodzą za mąż, bo średnio w wieku 25 lat,

 • są skromne i pracowite,

 • mogą oczekiwać od mężczyzn, że będzie opłacał rachunki na randkach,

 • szybko uczą się języka polskiego,

 • przykładają dużą wagę do ubioru i starają się, żeby robił wrażenie,

 • z reguły zachowują się cicho i uprzejmie.

ukrainki szukają polaków

Randka z Ukrainką

Co robić jeśli założysz już konto na Erodate, czy Tinderze i umówisz się z Ukrainką? Przede wszystkim nie daj się zbić z tropu jej urodą. W końcu należą one do najładniejszych kobiet na świecie, więc zapewne dziewczyna będzie bardzo atrakcyjna. Zachowuj się jednak tak, jakbyś tego nie zauważał, bo wyjdziesz na desperata.

Pamiętaj również, że Ukrainki bywają wycofane i z reguły zachowują się mniej ekspresyjnie niż kobiety z Zachodu. Może to oznaczać, że dziewczyna nie będzie dużo mówić i często się uśmiechać. Ale to wcale nie oznacza, że jej się nie podobasz. Może to być spowodowane jej charakterem i wychowaniem.

Podsumowując, jak zachować się na randce z Ukrainką?:


 • nie daj się wprawić w zakłopotanie jej urodą – zachowuj się tak jakby nie robiło to na tobie wrażenia,

 • nie komplementuj jej wyglądu – zbyt wczesne komplementy trącą desperacją i pokazują, że za bardzo ci zależy jak na tak wczesny etap relacji,

 • inicjuj kontakt fizyczny – dotyk jest bardzo ważny, jeśli nie chcesz skończyć jako przyjaciel. Oczywiście rób to z dobrym smakiem. Przykładowo dotknij jej pleców, gdy przepuszczasz ją w drzwiach,

 • zwróć uwagę na swoją mowę ciała – zachowuj się jak pewny siebie facet, który zna swoją wartość. Dlatego nie garb się, nie bój się patrzeć jej w oczy, nie zachowuj się nerwowo, gdy zapadnie cisza,

 • zapłać za rachunek – kobiety ze Wschodu raczej oczekują od mężczyzn, że pokryją koszt randki. Żeby nie płacić za dużo, możesz ją zaprosić przykładowo na kawę.

Jestem z Ukrainy szukam męża - prawda czy mit?

Wielu mężczyzn liczy na natrafienie w internecie na ogłoszenia w stylu “Jestem z Ukrainy szukam męża”, czy “Ukrainka pozna Polaka”. Jednak w obecnych czasach szukanie drugiej połówki nie odbywa się na takich zasadach. Z tego też powodu takich ogłoszeń nie ma. A nawet jeśli jakimś sposobem na takie natrafisz, możesz założyć, że na 99% jest ono fałszywe i szkoda na nie czasu.

Ale czy to oznacza, że masz się poddać? Absolutnie nie! Oczywiście, że Ukrainki szukają mężów w Polsce. Ale funkcjonują one w naszym kraju tak samo jak Polki. Dlatego jeśli chcesz poznać Ukrainki szukające męża Polaka, powinieneś rozejrzeć się za nimi w taki sam sposób jakbyś szukał dziewczyny z Polski.

Możesz to zrobić za pomocą wspomnianych aplikacji randkowych. Ale nie musisz ograniczać się tylko do tego sposobu. Kobiety można poznawać także twarzą w twarz. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat sposobów na poznawanie kobiety pomocny będzie mój artykuł na ten temat.

Ukrainki szukają Polaków - podsumowanie

Jeśli zależy ci na poznaniu kobiety z Ukrainy nie ograniczaj się tylko do jednego portalu randkowego. Załóż konto przynajmniej w dwóch miejscach – przykładowo na Erodate i Tinderze. To zwiększy twoje szanse na poznanie Ukrainki.

A gdy już będziesz umówiony na randkę, to pamiętaj, żeby zachowywać się jak pewny siebie mężczyzna. Z pewnością pomogą ci w tym wyżej wymienione zasady spotkania z kobietą z Ukrainy.