Opublikowano

Ukraińskie portale randkowe w Polsce i za granicą.

ukraińskie portale randkowe

Ukraińskie kobiety należą do najładniejszych na świecie. Nic więc dziwnego, że wielu mężczyzn jest zainteresowanych ukraińskimi portalami randkowymi. Niestety w sieci nie brakuje podejrzanych stron z fałszywymi profilami kobiet, za którymi stoją oszuści. Na pierwszy rzut oka często trudno zauważyć, że coś jest z tymi portalami jest nie tak. Jednak po bliższym przyjrzeniu się wiele rzekomych ukraińskich portali randkowych okazuje się scamami. Czytając ten artykuł dowiesz się więc jakie są najlepsze portale randkowe z Ukrainkami oraz których stron należy unikać.

Ukraińskie portale randkowe w Polsce

Zazwyczaj strony reklamujące się jako ukraińskie portale randkowe, to w większości przypadków ściemy. Żeby więc poznać przez internet Ukrainkę w Polsce, powinieneś założyć konto na ogólnodostępnych, zaufanych aplikacjach randkowych. W dużych polskich miastach znajdziesz na nich mnóstwo kobiet z Ukrainy. Przykłady polecanych miejsc znajdziesz poniżej:

Erodate

Erodate to największy w Polsce portal dla osób, które szukają szybkich, niezobowiązujących relacji. W tym segmencie nie ma bardziej popularnej strony w naszym kraju. Wśród licznych profili kobiet znajdziesz także Ukrainki, szczególnie w większych miastach. Założenie konta na Erodate jest całkowicie darmowe. Jednak, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji, należy wykupić konto premium. Dzięki bardzo dużej popularności i wysokiej funkcjonalności serwisu, portal ten jest zdecydowanie warty wypróbowania przy szukaniu Ukrainek w Polsce.

Badoo

Badoo to aplikacja randkowa założona przez Rosjanina. Z tego powodu jest ona popularna za naszą wschodnią granicą, także wśród Ukrainek. Dla wielu kobiet, które wyemigrowały z Ukrainy do Polski, jest to pierwsze miejsce, w którym szukają chłopaka.

Badoo charakteryzuje się możliwością stworzenia bardzo szczegółowego profilu. Można tam zaznaczyć jaki związek nas interesuje, co lubimy robić w wolnym czasie, czy mamy nałogi i wiele innych.

Aplikacja ta daje możliwość przeglądania profili kobiet bez posiadania polubienia. Jednak napisanie bez sparowania może wiązać się z niemałą opłatą i nie gwarantuje sukcesu. Dobrze jest więc zrobić sobie atrakcyjne zdjęcia, żeby dostawać jak najwięcej polubień od kobiet, w tym Ukrainek.

Tinder

Tindera raczej nie trzeba nikomu bliżej przedstawiać. Ale pisząc o portalach randkowych z Ukrainkami nie można go też pominąć. Ze względu na swoją popularność znajdziesz tu mnóstwo kobiet. W większych polskich miastach na Tinderze nie brakuje także Ukrainek.

Swój sukces zawdzięcza temu, że cały czas wyznacza nowe trendy. Choćby słynne ocenianie profili poprzez przesuwanie w lewo/prawo. Z tego też powodu warto założyć konto także na Tinderze, jeśli szukasz randek z Ukrainkami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak bez problemu umawiać się z kobietami przez aplikacje randkowe, zachęcam Cię do zapoznania się z moim Poradnikiem Podrywania Przez Tindera.

Ukraińskie portale randkowe, których należy unikać

W sieci nie brakuje stron, które dają bardzo małe szanse na poznanie Ukrainki, albo wręcz zostały założone przez naciągaczy. Warto więc zachować ostrożność. Poniżej opisałem kilka takich portali, na które bardzo łatwo się natknąć ze względu na liczne reklamy.

Ukrainedate.com

Strona ta jest doskonale rozreklamowana w sieci. Zazwyczaj wystarczy wpisać w wyszukiwarce dowolną frazę związaną z Ukrainkami i widzimy ją na samej górze wyników.

Właściciele nie szczędzą więc pieniędzy na marketing. Po wejściu na stronę wszystko wygląda bez zarzutu. Mamy zdjęcia atrakcyjnych kobiet, opisane szczęśliwe historie par itp.

Jednak czar pryska, gdy zerkamy na opinie na temat tego portalu. Okazuje się, że strona jest wylęgarnią fałszywych kont kobiet, a prawdziwych ze świecą szukać. Wielu facetów narzeka, że w trakcie rozmowy otrzymywało prośby o przelewy pieniędzy. Wygląda więc na to, że oszuści uczynili sobie z tego portalu sposób na zarobek, a administracja ewidentnie sobie z tym nie radzi.

Fdating.com

Kolejna strona, która reklamuje się jako portal randkowy z Ukrainkami to Fdating.com. Po wejściu na nią od razu rzuca się w oczy przestarzały wygląd. Do tego posiada wiele fałszywych kont założonych przez naciągaczy. Jednak oprócz tego na Fdating.com jest trochę prawdziwych kobiet z Ukrainy i Rosji, które faktycznie chcą poznać mężczyznę z Zachodu. Głównie z chęci wyjazdu do bogatszego kraju.

Ze względu na wspomnianych naciągaczy oraz częste problemy techniczne, które opisują faceci, nie mogę polecić tej strony. Istnieją lepsze portale do poznawania Ukrainek, o czym przeczytasz dalej. Jednak przy zachowaniu ostrożności możesz założyć tam konto i spróbować kogoś poznać.

Ukrain.pl

To strona to największa ściema ze wszystkich. Trzeba jednak przyznać, że ktoś się postarał. Strona wygląda bardzo dobrze wizualnie. Do tego oczywiście obiecuje łatwe poznanie ukraińskich kobiet. Jednak po kliknięciu w przycisk “rejestracja” przekierowuje do całkowicie innej strony dla dorosłych, która z Ukrainkami nie ma nic wspólnego. Do tego okazuje się, że link w adresie jest afiliacyjny, tzn. że twórca tej strony zgarnia za każdą rejestrację kasę. Zdecydowanie unikaj.

ukraińskie portale randkowe

Jak nie dać się oszukać na portalu randkowym?

Anonimowość, jaką daje szukanie dziewczyny przez internet, oprócz wielu zalet, ma także minusy. Jednym z nich jest niewątpliwie to, że ową anonimowość próbują wykorzystać internetowi naciągacze, którzy czasem podszywają się pod kobiety. Celem jest oczywiście osiągnięcie finansowego zysku kosztem zbyt ufnego faceta. Korzystając więc z portali randkowych zachowaj ostrożność i zdrowy dystans. Co robić, żeby nie dać się oszukać?

  • nigdy nie wysyłaj pieniędzy kobiecie, z którą się nie spotkałeś – naciągacze mogą próbować wcisnąć ci bajeczki o chorej córce, która wymaga drogiego leczenia, albo prosić o pieniądze na bilet na pociąg, czy samolot, żeby do ciebie pojechać. Nie wierz w te historyjki.

  • nie wysyłaj swoich danych osobistych – prosta sprawa, nie wysyłaj nikomu swoich haseł, kont bankowych itp.

  • nie klikaj w linki przesłane na czacie – jednym ze sposobów na zarobek oszustów podszywających się pod kobiety jest wysyłanie linków do stron z prośbą, żebyś się zarejestrował. Za każdą rejestrację zgarniają kasę od danej strony. Nie daj im tej satysfakcji i gdy otrzymasz taką prośbę, zakończ rozmowę.

  • zwracaj uwagę na brak spójności w opowiadanych historiach – internetowi oszuści zazwyczaj prowadzą wiele rozmów jednocześnie z różnymi facetami. Bywa, że przez to gubią się w opowiadanych historiach i zaprzeczają samemu sobie. Jeśli to wychwycisz, masz do czynienia z oszustem.

Ukraińskie portale randkowe - podsumowanie

Jak widzisz, do szukania kobiety z Ukrainy przez internet trzeba podejść rozsądnie i ostrożnie. Nie istnieją warte uwagi portale randkowe, które skupiałyby same Ukrainki. A jeśli któraś strona się tak określa, to jest oszustwem nastawionym na wyciąganie pieniędzy od rejestrujących się facetów. Najlepszym rozwiązaniem jest więc unikanie takich miejsc i skupienie się na najpopularniejszych aplikacjach randkowych, takich jak wspomniany Tinder, czy Erodate. Albo szukanie dziewczyny z Ukrainy poza internetem, o czym więcej przeczytasz tutaj.